MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Ženský orgasmus

Orgasmus u ženy je zážitek s propojením emocí a biologické reakce. Muži se snaží u partnerky dosáhnout dokonalého orgasmu, ale ne vždy to jde úplně nejsnadněji a někdy to zase nejde vůbec. Sice jsem nepsaný odborník na erekci, ale tvářit se jako znalec na ženský orgasmus z pohledu muže, mi není vůbec určeno. Proto jsem se při psaní tohoto článku rozhodl na pomoc zavolat moji partnerku.

Jak dosáhnout orgasmu u ženy

 

Výsledkem je tento článek, jehož hlavním cílem je zmapovat ženský orgasmus a všechno, co s ním souvisí. Ať už jde o jeho projevy, možné problémy, různé druhy orgasmu nebo jak ho dosáhnout. Nedám vám přesný postup, protože každá žena je individuální, ale určitě neopomenu, jak je možné jeho dosažení. A pár triků, jak se dá zlepšit jeho průběh nebo jak dosáhnout nejsilnějšího a největšího orgasmu u ženy díky podpůrným přípravkům.

DEFINICE ŽENSKÉHO ORGASMU

Vyvrcholení, nazývané také orgasmus, je přirozená reakce organismu na sexuální dráždění a stimulaci. Celý tento proces se odehrává v centrálním nervovém systému a jeho podstata spočívá v uvolnění sexuálního napětí. To se projeví silnou fyziologickou reakcí.

Pohlavní vyvrcholení lze přirovnat k „neuronovému ohňostroji“. Ten je vyvolaný v limbickém systému a podílejí se na něm určité oblasti hypotalamu a amygdaly. Na spuštění orgasmu se podílejí různé přenašeče a jejich spolupráce ještě není úplně vysvětlená. Jde o spolupráci serotoninu a noradrenalinu, neurotransmitery dopaminu, rozličné hormony, hlavně androgeny, endogenní opioidy, ale i další.

Během těchto procesů může někdy dojít k jistému přeskakování mezi sousedícími mozkovými oblastmi. Paradoxní je, že některé orgasmické reakce se dají vysvětlit podobně, jako jsou pocity strachu nebo bolesti. Během stupňování vzrušení a pohlavní rozkoše je až do vyvrcholení také potlačené vnímání bolesti a činnost velkého mozku.

Během orgasmu dochází v mozku k intenzívní biochemické reakci a z pohledu hormonálního systému jde o mimořádný stav. Během orgasmu je vyplavovaný oxytocin nebo dopamin, což může způsobit prudké změny ve vnímání okolí a vlastního vědomí. Konec konců je však orgasmus přirozené zakončení zdravého sexuálního styku.

Pokud chcete dopřát svojí partnerce dokonalý orgasmus, sáhněte po tabletkách Eregma Max Power. Pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů. Obsahuje byliny maca a kotvičník označované jako „přírodní viagra“, žen-šen označovaný za „kořen života“, ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax.

Průběh orgasmu prochází následujícími fázemi:

 • sexuální vzrušení nastává drážděním erotogenních zón a fyzickou stimulací, čímž dochází k prokrvení pohlavní soustavy
 • po jistém časovém úseku, který je u každé ženy velmi individuální, začne v oblasti vaginy stahování svalů, které je rytmické a nedá se ovládat vůlí
 • výsledkem je uvolnění svalového napětí v oblasti vaginy, ale také celého těla, což doprovází masivní vypuzení neuronů v mozkua příjemnými pocity

Vyvrcholení představuje směs fyziologických dějů, které kombinují svalové kontrakce a chemické reakce v mozku. Po dosažení vyvrcholení nastává uvolňující fáze, během které se zotavuje nervová, svalová i srdečněcévní soustava.

Další zajímavostí u žen je to, že dokážou prožít dva druhy orgasmů. Jeden je klitorální orgasmus, který je vyvolaný stimulací klitorisu. Druhý je vaginální orgasmus, který vzniká vaginálním pohlavním stykem.

Orgasmus může být z fyziologického hlediska stejný, ale každá žena ho prožívá individuálně a je ovlivněný množstvím faktorů. Někdy může být silnější, jindy slabší nebo má úplně jiný průběh. Jde zejména o externí faktory, které ho dělají pokaždé neopakovatelným. I proto mnozí muži závidí něžnému pohlaví jejich různorodost orgasmů.

PROBLÉMY SE ŽENSKÝM ORGASMEM

Ženský orgasmus umí být rozmanitý, ale zároveň k němu nevede snadná cesta. Až 15 % žen v dnešní době stále neví, co je to za pocit dosáhnout vyvrcholení. Většina žen dokáže prožít orgasmus přirozeně na základě sexuálního styku. Ale ne pro všechny je to samozřejmost a mají problémy s vyvrcholením, popřípadě cesta k němu je plná komplikací.

Tyto jsou ty nejčastější:

Anorgazmie

Pokud žena nemůže vůbec dosáhnout orgasmu, jde o anorgasmii. Jde o neschopnost dosáhnout vyvrcholení, a to ani vaginální, nebo klitoriální. Může jít o primární problém, ale také sekundární, který by mohl souviset například s psychickým stavem, traumatickým zážitkem z minulosti a podobně.

Vaginismus

Představuje celkem seriózní problém, který však nemusí přímo souviset s orgasmem. Jde o poruchu, která znemožňuje přirozené dosažení vyvrcholení. Penis nemůže vniknout do vaginy v důsledku křečovitě staženého svalstva pánevního dna a pochvy. Časté jsou i bolesti na úvod sexuálního styku.

Bolestivý orgasmus

Tento stav vyplývá nejčastěji ze dvou důvodů – z nedostatečného zvlhčení pochvy nebo nedostatečného prokrvení pohlavního orgánu. Tyto momenty se projevují pocity bolesti, pálení a nepohodlí už během začátku sexuálního styku. Během styku se mohou projevy stupňovat.

Pozdní orgasmus

Mnoho žen umí dosáhnout orgasmu, ale vede k němu (pro některé muže) až příliš dlouhá cesta. Žena nedokáže dosáhnout intenzívnějších pocitů na základě sexuální stimulace a vzrušení se vyvíjí jen velmi pomalu. Častým znakem je, že i během orgasmu nenastává pravé vyvrcholení z hlediska sexuálního zážitku.

Libido up lubrikační gel pro ženy je skvělá věc, když má partnerka problém s nedostatečným zvlhčením při sexu, které je absolutně klíčové na to, aby se vzrušila. Já jsem ho kupoval jako dárek na Valentýna. Věru že to byl skvělý dárek.

PŘÍČINY PROBLÉMŮ ŽENSKÉHO ORGASMU

Neuspokojivý, nekvalitní nebo nedostatečný orgasmus může mít více příčin. Jde nejčastěji o faktory fyziologického a psychického charakteru, které jsou externího původu a je možné je ovlivnit.

Přináším vám přehled těch nejčastějších a zároveň nejvýznamnějších:

NEDOSTATEČNÉ PROKRVENÍ A ZVLHČENÍ

Nedostatečné prokrvení pochvy nebo nedostatečné zvlhčení její sliznice stojí častokrát za problémy s orgasmem. Může jít o důsledek nedostatečné sexuální stimulace nebo poruchu samotného mechanismu v pohlavní soustavě. Někdy je to však přirozený jev, zejména v období, když ženy přecházejí do menopauzy.

Psychické faktory

Psychické rozpoložení je nejdůležitějším faktorem pro dosažení ženského orgasmu. Citová vazba a psychická pohoda je nezbytností pro kvalitní sexuální styk a zdravé dosažení orgasmu. Pro někoho to může znít jako klišé, ale statistiky tento názor potvrzují. Ženám se nejlépe dosahuje vyvrcholení v dlouhodobém partnerském vztahu.

NEDOSTATEK ZKUŠENOSTÍ

Stud, nezkušenost, nedostatečné sebepoznání. I to je jedním z důvodů, který se týká zejména mladých děvčat. Mnoho žen se nikdy nezabývalo vlastní sexualitou, a proto nevědí, jak jejich tělo funguje a jakým způsobem mohou dosáhnout orgasmu. Problémem může být také nezkušený partner.

ZÁNĚTY A JINÁ ONEMOCNĚNÍ

Různé infekce, záněty nebo onemocnění nádorového charakteru, týkající se pohlavního systému, patří mezi faktory, které negativně ovlivňují dosažení ženského orgasmu. Jde zejména o záněty močového ústrojí nebo infekce postihující vnější genitálie.

VLIV LÉKŮ A JINÝCH LÁTEK

Antidepresiva, hormonální antikoncepce a další jiné léky mohou mít negativní vliv na dosažení vyvrcholení a jeho kvalitu. Podobné je to i s některými omamnými látkami, alkoholem, nikotinem nebo nelegálními látkami. Ty způsobují problémy i během samotného sexuálního styku.

HORMONÁLNÍ PROBLÉMY

Hormonální změny a hormonální nerovnováha způsobují problémy v sexuální oblasti nejen u mužů, ale i u žen. Nižší libido a menší sexuální apetit může být zapříčiněný nízkou hladinou pohlavních hormonů. Projevuje se to zejména nedostatečnou chutí na sex a problémy s dosažením vyvrcholení.

OTÁZKY A ODPOVĚDI O ŽENSKÉM ORGASMU

Téma orgasmu u žen je pro muže velmi zajímavé a nikdy dostatečně neprobádané. Na internetu existuje množství nezodpovězených otázek zvědavých mužů. Některé kladou i ženy, což ukazuje, jak málo se o ženské sexualitě ví. Proto jsem se rozhodl na ty nejčastější odpovědět:

Který je lepší orgasmus, klitorální, nebo vaginální?

Jde o subjektivní názor každé ženy, ale většina z nich se shoduje v tom, že intenzívněji prožívají vaginální orgasmus. Potvrdila mi to i moje partnerka. Hodně záleží i na partnerovi, neboť důležitá je i správná technika nebo dostatečná velikost penisu. Vždy je ale důležitá i psychická pohoda ženy a praxe ze strany muže.

Může žena dosáhnout mnohonásobného orgasmu?

Vícenásobný orgasmus zažívá překvapivě celkem vysoké množství žen. Jsou k tomu třeba dvě věci – mentální uvolnění a cvičení. Nejlepší je kombinace cviků na posílení svalstva pánevního dna a vlastní masturbace, díky které žena zjistí, co se jí líbí. Nejznámějšími cvičeními tohoto typu jsou Kegelovy cviky.

Jaké jsou nejlepší polohy pro dosažení orgasmu?

Statistiky říkají, že nejlépe se dosahuje ženský orgasmus tehdy, když penis pronikne co nejvíc do zadní části pochvy. Uvedený bod se dá nejlépe dosáhnout při poloze zezadu a poloze obrácené jezdkyně, kde si žena účinně určuje směr penetrace.

Jak se dá dosáhnout mokrého orgasmu?

Jde o specifický typ vyvrcholení, jehož nedokáže dosáhnout každá žena. Mokrý orgasmus vzniká drážděním oblasti 2 cm po vstupu do vaginy, konkrétně v blízkosti močové trubice a při poloze na zádech za současného tlaku na oblast podbřišku. Chce to však hodně cviku ze strany muže i ze strany ženy.

Je normální, když žena nedosáhne orgasmu?

Přirozeným zakončením zdravého sexuálního dráždění je právě orgasmus. Odpovídat radikálně „ne“ je příliš odvážné, ale pokud se muž a žena snaží, dá se ho dosáhnout. Pokud se nedaří dosáhnout, možná jde o nezkušenost muže nebo mentální blok ženy.

Ženský orgasmus

TABLETKY NA ZLEPŠENÍ ŽENSKÉHO ORGASMU

Pokud chcete dosáhnout lepšího orgasmu, můžete vyzkoušet také podpůrné prostředky v podobě výživových doplňků. Jejich cílem je zlepšit vnímání sexuálního prožívání a zároveň i zintenzívnit vyvrcholení. Pravidelným užíváním dochází v těle ke zlepšení prokrvení pohlavní soustavy, což zvyšuje intenzitu vyvrcholení při sexuální stimulaci.

Tabletky jsou složené z rostlinných extraktů a výtažků různých bylin, zejména z kategorie přírodních afrodiziak. Jejich obsah je obohacený o minerály nebo aminokyseliny, které podporují lepší prokrvení pohlavní soustavy a orgasmus je tak při dlouhodobém užívání znatelný.

Jejich užívání přináší množství výhod:

 • složení bez syntetických účinných látek je přirozené, a to i při dlouhodobém užívání, není třeba se bát vedlejších účinků
 • jelikož jde o volně dostupné výživové doplňky, můžete si je koupit bez předpisu a receptu
 • vícero značek je možné koupit pohodlně přes internet, a to přímo z jejich oficiálních e-shopů i u nás

Díky jejich bohatým účinkům působí na víceré sexuální oblasti:

ZVYŠUJÍ LIBIDO

Bylinné složení většiny tablet způsobuje zvýšení sexuálního apetitu, což má vliv na vyšší libido a chuť na sex.

POMÁHAJÍ K LEPŠÍMU VYVRCHOLENÍ

Pomocí zlepšení prokrvení intimní oblasti je možné dosáhnout intenzívnějšího orgasmu.

Podporují vitalitu

Kromě sexuální oblasti pomáhají ke zlepšení mentální a fyzické vitality.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

anonym napsal:

ten lubrikační gel je TOPKA (Y)