MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Jak dosáhnout orgasmu u ženy

Uspokojit ženu je pro mnohé muže jen otázkou kvalitní erekce a běžného pohlavního styku. Jde však o složitější proces, protože ženský orgasmus nevzniká vždy jen na základě jednoduchých mechanických procesů. Je to komplex fyziologického a psychického uspokojení, který je vyvrcholením sexuální stimulace.

Vícero různorodých věcí se může stát překážkou dosažení kvalitního a intenzívního orgasmu. Jde například o nedostatečné prokrvení nebo zvlhčení pochvy, nevhodnou techniku, ale také o nedostatečné uvolnění se během sexuálního styku.

Jak dosáhnout orgasmu u ženy

 

Proto jsem se v následujícím článku rozhodl věnovat tématu ženského vyvrcholení komplexněji. Budu se zabývat nejen jeho projevy, ale zejména způsobem jak zlepšit cestu k němu a dosáhnout ho.

Problémy s dosažením ženského orgasmu

V případě ženského orgasmu nemluvíme jen o jednom typu vyvrcholení jako je tomu u mužů. Žena může dosáhnout sexuálního orgasmu stimulací vnitřní části vaginy, klitorisu, bodu G nebo kombinací dráždění vícera dalších erotogenních zón.

Pro dosažení orgasmu u ženy je potřebné fyzické a psychické uvolnění, nejen správná technika sexuální stimulace.

Důležitá je také předehra, která pomáhá k prokrvení vnějších genitálií a lépe zvlhčí vnitřek pochvy.

Překážkou však mohou být některé fyziologické poruchy či hormonální problémy.

Nejčastější problémy, které mohou bránit dosažení ženského orgasmu, jsou:

Nedostatečné vzrušení

Jde o momenty, kdy ani intenzívnější sexuální stimulace ženě nepřivodí vyvrcholení, což je častým problémem žen s nedostatečnou vzrušivostí.

Nízké libido

Dalším ze závažných problémů je nízká chuť na sex a nedostatečný sexuální apetit, které brání ženám dosáhnout uspokojivého orgasmu ještě víc, než je tomu v případě mužů.

Špatná technika

Špatná technika ze strany muže, ale také nedostatek zkušeností při sexu mohou být velkým problémem.

Nemoc

Jde o některé druhy onemocnění, které jsou zejména gynekologického typu a mohou být překážkou na cestě k dosažení orgasmu, jako například anorgasmie, frigidita nebo vaginismus.

Příčiny problémů

Výše uvedené problémy mají vícero příčin. Naštěstí některé z nich jsou jen krátkodobé a je možné je ovlivnit jednoduchými změnami a opatřeními. Existují však také situace, které si vyžadují komplexnější a dlouhodobější řešení.

Nejčastější příčiny, za nimiž je třeba hledat problémy s orgasmem, jsou:

Nedostatečné uvolnění se

Pokud se žena nedostatečně uvolní, vzniká problém s dosažením orgasmu. Má to vliv nejen na ženskou psychiku, ale také například na snížené zvlhčení pochvy nebo její slabé prokrvení. Výsledkem je problém s procítěním sexuálního dráždění, nižší vzrušivost a tím pádem také absence orgasmu.

Nesprávná nebo špatná sexuální stimulace

Fyziologicky zdravá žena může mít problém dosáhnout orgasmu vždy. Nejčastější příčinou je špatná nebo nedostatečná sexuální stimulace. To se nejčastěji stává při krátké předehře, nesprávné technice, stereotypech nebo ignorování ženských potřeb ze strany partnera.

Hormonální problémy

Hormonální rovnováha u žen je mnohem důležitějším faktorem než u mužů z pohledu kvality sexuálního života. Za nekvalitním sexuálním životem se může podepsat nízká hladina estrogenu, která vyvolává řadu komplikací, jako problém se vzrušivostí a sexuálním apetitem. Proto dosažení orgasmu trvá příliš dlouho nebo bývá velmi těžké.

Fyziologická onemocnění a poruchy

Poslední kategorií mohou být různé druhy fyziologických onemocnění a poruch. Může jít o některé specifické poruchy klitorisu a pochvy, močové onemocnění, ale také o záněty, gynekologické onemocnění spojené s pochvou nebo jinou částí pohlavní soustavy.

Způsoby jak zlepšit cestu k orgasmu ženy

Existuje několik technik, díky kterým můžete vylepšit její cestu „na vrchol“. V této části se vám pokusím načrtnout ty nejdůležitější postupy, které vedou k intenzívnějšímu a lepšímu sexuálnímu zážitku. Možná budete překvapení, co všechno se dá pro tento účel udělat.

Hormonální rovnováha

Hormonální harmonie je velmi důležitá nejen pro běžný život, ale i ten sexuální. Něžné pohlaví by mělo konzumovat zejména potraviny s dostatkem rostlinných fytoestrogenů, případně je možné používat i různé výživové doplňky založené na jejich základě.

Zapracujte na předehře

Jde o nejčastější problém, který chlapi berou na lehkou váhu. Muži si myslí, že žena se automaticky vzruší na počkání jako oni, ale jsou na omylu. Jenže ženy potřebují na navnadění dostatek předehry, které muži věnují málo času a pozornosti. Nedostatečné prokrvení a zvlhčení pochvy je základem kvalitního sexuálního styku. Zkuste pro začátek vzájemnou erotickou masáž, líbání a potom dlouhou orální přípravu. Uvidíte, že to určitě zabere.

Experimentování

Když už jste zapracovali na předehře, co tak ozvláštnit samotný styk? Zkuste nové polohy, jiný postup – jednoduše změnit rutinu. Sáhnout můžete také po různých sexuálních pomůckách. Samozřejmostí u partnera by měla bát výborná kondice a kvalitní erekce.

Změna životosprávy

Za kvalitním sexem a intenzívním orgasmem stojí, kromě všech možných technik, i zdravý životní styl. Doporučuji se zaměřit na některé změny a režimová opatření. Je třeba určitě zlepšit životosprávu a životní styl a dopřát si zejména odpočinek od stresu nebo vztahových problémů.

Lékařská léčba

Vícero problémů, zejména týkajících se úplné nemožnosti dosáhnout orgasmu v důsledku fyziologických příčin, si už vyžaduje zásah lékaře. Nejčastěji jde o gynekologa, který umí poskytnout prvotní diagnostiku a podle toho doporučit ženu k dalšímu specialistovi.

Moje vlastní zkušenosti a doporučení

Výše uvedená doporučení a rady mají trochu více všeobecný charakter, ale nic to nemění na tom, že jde o relevantní fakta. Osobně mám v této oblasti několik zkušeností, proto tu sepíšu pár velmi konkrétních tipů, které jsou určené pro muže i pro ženy. Stačí už jen aplikovat v praxi.

Zapojte dotyky

Jde zejména o radu pro muže, kteří se více zaměřují už na akci než na předehru. Nejčastěji muži při uspokojování partnerky používají svůj jazyk nebo penis. Přitom zapomínají na pohlazení a dotyky rukou, které mohou být skvělým nástrojem na vydráždění ženy. Zkuste na tom zapracovat a dopřejte partnerce erotickou masáž.

Shora dolů

Toto platí pro muže, kteří jsou příliš akční a často střídají polohy nebo způsoby dráždění. U žen platí pravidlo, že byste měli postupovat nejdřív od hlavy a až potom dolů. Takže ústa, krk, prsa, bříško a až potom se zaměřte na oblast „tam dole“. Nepřeskakujte, nevracejte se, ale dodržujte tento směr.

Dvakrát za sebou

Někomu možná jedno kolo stačí, ale když je chuť a dobré podmínky, proč si neužít ještě jednou? Možná to hned nepůjde, zejména když žena není na to zvyklá, ale chce to jen praxi. Hned po prvním orgasmu pokračujte v sexuálním dráždění dál a pokuste se uspokojit ženu i podruhé.

Sexuální pomůcky

Nejde o žádnou hanbu nebo selhání, když muž nebo žena budou chtít vyzkoušet nějakou sexuální hračku. Jde o dobrý nápad, který může ozvláštnit váš sexuální život a vyvést ho z rutiny. Na trhu jsou různá vibrační vajíčka, dilda nebo další pomocníci, kteří nemají za úlohu nahradit muže, ale naopak, doplnit ho a dopřát ženě ještě větší rozkoš.

Oddalování orgasmu

Možná to zní na první pohled divně, ale jde o zajímavý způsob, kterým se dá dosáhnout rozkoše. Ať už jde o masturbaci, nebo o uspokojení partnerem, nespěchejte. Zkuste těsně před vyvrcholením přestat a pokračujte za chvíli. Výsledný orgasmus bude opravdu silný.

Jak fungují tabletky na libido a prokrvení pohlavní soustavy?

Na trhu je množství produktů, které nabízejí mužům tabletky na erekci. Ale s podpůrnými přípravky pro zlepšení sexuálního života žen tady byla dlouhodobě mezera. Situace se však změnila a k dispozici už jsou kvalitní produkty.

Ty jsou založené na rostlinných extraktech, podobně jako ty mužské:

 • Účinné látky ve výživových doplňcích vycházejí z extraktů bylin, které spadají mezi afrodiziaka. Pomáhají ženám zvýšit libido a prokrvit pohlavní soustavu.
 • Tyto látky jsou známé ještě z tradičního léčitelství a mají všeobecně prospěšný vliv na sexualitu. Jde například o kotvičník zemní, senovku řeckou, šalvěj lékařskou či Saw Palmetto. Mnohé z přípravků obsahují i minerály a vitamíny pro podporu plodnosti či celkové vitality.

Eregma Max Power byla testovaná mojí partnerkou, její zkušenost byla velice pozitivní. Má příznivý účinek na libido ženy v případě problémů s dosažením orgasmu. Koupit ji můžete v oficiálním e-shopu.

Mezi základní vlastnosti a charakteristiky těchto tablet patří:

 • jsou dostupné volně bez předpisu, protože se v nich nenacházejí žádné syntetické látky,
 • koupíte je i v některých online lékárnách nebo v e-shopu přímo od výrobce,
 • jejich působení je založené na pravidelném a dlouhodobém užívání, což představuje aspoň 2 či 3 měsíce, kdy se zvyšuje viditelnost účinků,
 • nemusíte se obávat o žádné vedlejší nebo nežádoucí účinky, právě díky absenci syntetických účinných látek.

Neorientujte se na výrobky jen podle ceny, ale berte do úvahy zejména kvalitní složení s důrazem na koncentraci účinných látek a jejich širokou škálu účinků. Nejlevnější přípravky jsou obvykle chudé na účinné látky a to s sebou přináší menší účinnost v praxi.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

anonym napsal:

Eregmu si neví manželka vynachválit a to jsem velký skeptik na léky. chci vyzkoušet ještě ty Femme pasion jí koupit, zkoušel někdo ???