MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Prostanax

Prostanax – podpora prostaty

Prostanax tabletky na prostatu

Kromě přípravků určených na erekci a zkvalitnění sexuálního života jsem natrefil také na tabletky, které účinně podporují správné fungování prostaty. Pokud hledáte účinný prostředek, který vám pomůže s normálním fungováním prostaty, tak asi už nemusíte hledat dál. Když jsem se dozvěděl, že Zerex uvedl na trh vlastní značku přípravku zaměřeného na prostatu, musel jsem ho vyzkoušet. Po řešení problémů s erekcí a předčasným ejakulováním přichází s možným řešením, které má vliv i na zdravý sexuální život – prostatu. Prostanax, jak se tento přípravek nazývá, patří mezi výživové doplňky, které jsou založené na přírodní bázi a ve formě volně prodejných tablet.

Předpokládám, že tuto recenzi si čtete právě proto, abyste se dozvěděli, jak a hlavně zda vůbec Prostanax funguje. V této recenzi si řekneme všechny podstatné informace, které o něm potřebujete vědět – jeho přesné složení, účinky, správné dávkování či případné vedlejší účinky. To všechno vám potvrdím nebo vyvrátím na základě vlastních zkušeností.

VÍC INFO

Doba testování produktu 2 měsíce
Kdy se dostavily první účinky po týdnu užívání
Bez receptu ano
Zlepšení stavu prostaty ano
Prevence proti rakovině prostaty ano
Vedlejší účinky neeviduji
Věk všechny věkové kategorie, ale hlavně starší ročníky
Diskrétní doručení diskrétně doručené do 24 hod.
Lepší alternativa Merlix Senior
Cena 599 Kč
Ověřený prodej TADY

Původ a výrobce

Za značkou Prostanax stojí ten samý výrobce jako i za značkou známých tablet na podporu potence a erekce Zerex. Jde o společnost Active life, která má na našem trhu už dlouhé roky zkušeností a referencí. Společnost je známá zejména tabletkami pro muže, ale vyrábí například už také afrodiziakální parfémy, a to i pro ženy.

Díky tomu, že značka je dostatečně známá, nemusíte se obávat o serióznost přípravku. Prostanax je volně dostupný přípravek, na který nepotřebujete lékařský předpis. Je oficiálně registrovaný jako výživový doplněk a splňuje všechny podmínky pro jeho prodej na našem trhu, což dokládá i registrace na Úřadu veřejného zdravotnictví. Z hlediska původu a bezpečnosti tedy není třeba mít žádné pochybnosti. Při jeho užívání nehrozí žádné nežádoucí vedlejší účinky, protože jeho složení je kompletně přírodní. Tabletky jsou odzkoušené v laboratorních podmínkách a mají také příslušný certifikát.

Složení Prostanaxu

Jak jsem už uváděl, Prostanax je založený na rostlinných účinných látkách přírodního původu. Podobně jako i u jiných přípravků určených na podporu prostaty i tady je dominantní složkou rostlina Saw Palmetto. Kromě něho jsou zde ale také jiné látky, které jsou vysoce účinné při zlepšení fungování prostaty. Pojďme si je představit:

Serenoa plazivá

Serenoa plazivá

U nás známější pod anglickým názvem Saw Palmetto. Pochází ze Severní Ameriky a je to v podstatě malá palma, jejíž extrakty a výtažky se běžně využívaly už od nepaměti v tradiční a lidové medicíně na podporu prostaty.

 

Rostlina má příznivé účinky na správnou funkci předstojné žlázy i močového systému, pomáhá také pro zachování reprodukční schopnosti a současně podporuje růst vlasů. Pozitivně také ovlivňuje mužské pohlavní hormony a jejich hladinu, čímž pomáhá při prevenci zánětů prostaty. V Prostanaxu je Saw Palmetto dominantní a nejdůležitější složkou právě kvůli podpůrným účinkům na prostatu a její fungování. Kromě toho má rostlina také antioxidační a detoxikační účinky.

Kopřiva

Kopřivu dvojdomou je u nás možné najít prakticky všude, neboť na mnohých loukách roste i jako plevel. Zajímavé je, že se jí daří nejen v našem podnebním pásmu, ale například i v Jižní Americe. U nás je kopřiva tradiční součástí rostlin využívaných v lidové medicíně.

 

Kopřiva působí protizánětově a má dezinfekční i močopudný účinek, čímž si vysloužila důležité místo ve složení urologických čajů. Také podporuje činnost ledvin a pozitivně ovlivňuje fungování močových cest a tedy nepřímo i prostaty.

Kopřiva léčba prostaty
Zinek účinky na erekci

Zinek

Zinek patří mezi minerály s extra důležitým účinkem právě pro muže. Má příznivý vliv na antioxidační procesy v těle, zlepšuje metabolismus a tvorbu hormonu štěstí melatoninu, pomáhá zlepšení spánkového režimu. Samotný minerál pomáhá k lepší kondici prostaty prostřednictvím ovlivňování hladiny testosteronu v těle. Hladinu tohoto hormonu udržuje v zdravých limitech a pomáhá tak i správné výšce sexuálního apetitu či plodnosti. Podporuje lepší stav imunitního systému. V Prostanaxu se ale nachází zejména kvůli pozitivním účinkům na vylučovací soustavu a pro podporu zdravé prostaty.

Existují také další látky a složky, které pomáhají lepšímu fungování prostaty. Obal kapsle Prostanax je tvořený látkou zvanou želatan, díky kterému se účinné látky lépe vstřebají a zlepšuje se polykání tabletek. Barvivem je oxid titaničitý a jako protihrudkovací složky tu jsou obsažené hořečnaté soli mastných kyselin.

Užívání a dávkování

Prostanax patří tedy mezi přírodní přípravky, proto je nutné je užívat dlouhodobě a pravidelně, aby se mohly účinky projevit naplno. Maximální denní dávka za 24 hodin je právě 1 kapsle. Nejlepší je tabletku užít po jídle a zapít tekutinou, ideálně vodou.

Tabletky pro muže

1 TABLETA

denně

Složení celé tabletky je i díky pomocným látkám přizpůsobené na co nejjednodušší spolknutí. Určitě nepřekračujte maximální denní dávku, rychlost ani účinek to k lepšímu nezmění. Doporučuji užívat tabletku vždy ve stejném čase.

Účinky

Prostanax je výživovým doplňkem primárně určeným na podporu zdraví prostaty a jejího fungování. Díky svému komplexnímu přírodnímu složení však má pozitivní účinky i na lepší fungování močového systému, hladinu testosteronu a některé jiné oblasti týkající se kvality sexuálního života u mužů.

Tu jsou všechny účinky, které Prostanax do určité míry může ovlivňovat:

Vliv na funkci prostaty

Normální fungování prostaty by mělo být v zájmu každého muže, proto Prostanax tuto možnost přináší v podobě přírodních látek. Alfou a omegou tablet Prostanax je normalizování funkce prostaty a podpora jejího zdravého stavu. Nestane se to však ze dne na den. Prostanax byste měli užívat několik měsíců, ale u mě se účinky začaly projevovat už po několika týdnech. Bral jsem tabletky kvůli postupnému zlepšování v období 2 měsíců a vystačilo mi jedno balení.

Vliv na zdravé fungování močové soustavy

Kromě podpory prostaty má Prostanax pozitivní vliv také na močové cesty, a to díky obsahu Saw Palmetta i kopřivy dvojdomé. Dlouhodobým a pravidelným užíváním Prostanaxu problémy s močením ustoupí. Z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že hlavně velmi otravné neustále nutkání na močení ustoupilo. Na základě složení by mělo dojít k močopudnému účinku a také k dezinfekci močových cest.

Zvýšení libida a podpora potence

Díky komplexnímu složení vám mohou tabletky pomoci i v těchto směrech. Hlavně díky vlivu Prostanaxu na normální hladinu testosteronu. Zinek i Saw Palmetto zase zlepšují plodnost. Podpora libida je zabezpečená díky vlivu na hladinu testosteronu. Tato energie se přenese do intimního života a váš sexuální apetit opět vzroste. Já sám jsem cítil zejména to vyšší libido.

Lepší stav vlasů

Kdo by to byl řekl, že přípravek na prostatu může zlepšit také kvalitu vašich vlasů. Díky minerálu zinek a jeho poměrně vysokému obsahu vám může dlouhodobé užívání Prostanaxu zlepšit i stav vašich vlasů. Samotný zinek je nezbytný i pro správný a zdravý růst vlasů – zastaví řídnutí vlasů, podpoří jejich kvalitu a vitalitu. V tabletkách se nachází tolik zinku, kolik ho na 1 den potřebujete.

Vedlejší účinky a upozornění

Užívání Prostanaxu nepředstavuje žádné riziko vedlejších nežádoucích účinků. Pokud se budete držet výrobcem doporučeného dávkování (1 kapsle denně), žádný problém se nevyskytne. Výjimkou může být jedině alergická reakce na některou ze složek výrobku, na co výrobce už nemá vliv.

Prostanax je určený mužům, kteří mají nad 18. Není určený pro ženy a děti. Prostanax není lék a není ani náhradou pestré a rozmanité stravy, nepřekračujte doporučenou denní dávku (držte se pokynů uvedených v příbalovém letáku). V případě pochybností o užívaní, například při interakci s jinými léky, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka.

Cena a balení

Prostanax se vyrábí jen v jedné velikosti balení, konkrétně v balení Prostanax 60 tablet. Při pravidelném používání by mělo vydržet dva měsíce. První účinky sice přijdou už v prvním měsíci užívání, ale dlouhodobé dávkování je nejlepší. Prostanax je v prodeji za velmi přijatelnou cenu 599 Kč.

CHCI ZKUSIT PROSTANAX

Prostanax tabletky na prostatu

Prostanax je volně dostupný lék, na který nepotřebujete předpis a ani vyšetření u sexuologa nebo urologa. Prostanax je řádně registrovaný s příslušnými certifikáty kvality, takže jeho koupě v online e-shopu nepředstavuje žádný problém nebo riziko.

V poměru ceny a výkonu je Prostanax velmi dobrou volbou. Pokud přihlédneme k tomu, že jsou jeho účinky popisované s velmi pozitivními reakcemi na diskuzních fórech. Určitě se najdou na trhu i levnější přípravky, ale smiřte se s tím, že ceně bude úměrný i účinek.

Objednávka online, doprava a doručení

Prodej přes internet v oficiálním e-shopu je jednoduchý, bezpečný a rychlý:

 • vyberte si počet balení přípravku
 • vložte do „nákupního košíku“
 • vyplňte osobní údaje, způsob dopravy a platby
 • objednávku odešlete

Co se týká způsobu dopravy, na výběr jsou až 3 možnosti. První je kurýr PPL, který je nejrychlejší, ale stojí až 100 Kč. Druhou alternativou je doručení přes Zásilkovnu za 69 Kč, kde se dá platit v hotovosti nebo kartou. Třetí možností je doručení klasicky a nejlevněji, přes Českou poštu, v sumě 85 Kč. Při ceně objednávky nad 1700 Kč je doprava zdarma.

Pokud byste chtěli zaplatit předem, v e-shopu je to samozřejmě možné také. Můžete tak udělat převodem SEPA nebo také prostřednictvím platby kartou přes GP Webpay.

Otázky a odpovědi

Na fórech a internetových diskusích jsem našel množství nezodpovězených otázek, které muže, podobné mně, zajímaly. Proto jsem se rozhodl najít na tyto nejčastější otázky odpovědi.

Je opravdu nutné užívat Prostanax dlouhodobě?

Pro skutečně viditelné výsledky určitě ano. Užívat pravidelně každý den, protože pouze tak se mohou projevit nejlepší účinky na prostatu. Řešit problémy s prostatou je na delší dobu a pozitivní účinek užívání se projevuje později. Dlouhodobé používání však nezpůsobuje žádné nežádoucí účinky.

Prostanax a alkohol?

Nikdo vám ho nezakazuje, ale alkohol celkově působí špatně na vaše sexuální zdraví. Nejsem zastáncem úplné abstinence během užívání výživových doplňků, protože občasný pohár vína před předehrou je velmi vítaný. Ale určitě to nelze přehánět a tabletky zapíjejte výhradně nealkem, nejlépe vodou.

Způsobuje Prostanax trávicí problémy?

Jde o velmi zřídkavý jev a trávicí problémy se projeví jen jako alergická reakce. Zjistíte to jednoduše. Dejte si 2–3denní pauzu od užívání a potom lék opět vezměte. Pokud se problémy s trávením vrátí, jde pravděpodobně o alergickou reakci, kterou byste měli konzultovat s lékařem.

Kdy pocítím první účinky?

Osobně jsem první viditelné účinky zachytil už po něco přes týden, většinou do měsíce by se měly dostavit i u většiny mužů. Závisí to také na stavu vaší prostaty, proto je to individuální. Osobně jsem cítil účinky léků i po jejich vysazení, konkrétně asi tak ještě měsíc.

Zkušenosti

Na začátku mého zjišťování informací o Prostanaxu, které jsem našel na fórech a diskusích, bylo více zkušeností a komentářů velmi pozitivních. Nejvíc si muži chválili přijatelnou cenu, rozsah účinků a poměrně brzké první viditelné účinky. Výčitky jsem nezaznamenal ani s vedlejšími účinky.

Podle mých zjištění, samotné tabletky Prostanax ještě nejsou celkem známé. Našel jsem proto menší počet recenzí, hodnocení a komentářů.

Značka si drží kvalitu, kterou já osobně oceňuji v případě Zerexu. Svojí kvalitou se vyrovná samotnému výrobci a jeho profesionalitě. I když nejde o žádný lék, ale „jen“ o přírodní prostředek na podporu lepšího fungování prostaty a na zdravou funkčnost močových cest, jeho výsledky jsou velmi dobré. Pozitivně hodnotím také přesah účinků do oblasti sexuálního života.

Zhodnocení a můj názor na Prostanax

Jednoduché užívání, finančně akceptovatelný a s ověřenými účinky jednoduše zaručí, že vaše prostata bude v té nejlepší kondici.

Značce Prostanax je skutečně těžké něco vytknout, takže moje závěrečné zhodnocení se bude nést v pozitivním duchu. Z hlediska účinků, poměru ceny a kvality Prostanax jednoduše exceluje a představuje určitě špičku ve své specializaci. Nejde o žádný čarovný proutek nebo všelék na všechny možné problémy. Jako výživový doplněk pro zlepšení zdraví a fungování předstojné žlázy patří mezi ty nejlepší na trhu. Se skvělou cenou není při koupi nad čím váhat. Tabletky mi pomohly při problémech s močovým ústrojím a už jsem nemusel chodit tak často močit. Pozitivem je také to, že tabletky jsou dostupné bez lékařského vyšetření a předpisu.

Prostanax se ukázal jako bezproblémový i v případě dlouhodobého užívání. Žádné vedlejší účinky a žádná vedlejší reakce. Z tohoto pohledu jsem dokonce ani nenašel stížnosti na nežádoucí účinky od jiných mužů.

Účinnost v praxi je na výborné úrovni a mně nezbývá nic jiného, než Prostanax doporučit. Je dost pravděpodobné, že při jeho užívání zůstanete dlouhodobě.

OFICIÁLNÍ ESHOP

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *