MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Mokrý orgasmus

Existuje několik způsobů, jimiž může žena vyvrcholit během orgasmu. Jedním z nich je tzv. mokrý orgasmus, který by se dal popsat jako ejakulace z pochvy během okamžiku vyvrcholení. Pojem squirting určitě není jen výmyslem z filmů pro dospělé. Na rozdíl od vaginálního nebo klitoriálního orgasmu jde o poměrně neznámý fenomén, který není tak prozkoumaný.

Statistiky tvrdí, že přibližně třetina žen už zažila mokrý orgasmus. Myslím si však, že kdyby se muži dostatečně věnovali svým partnerkám, toto číslo by bylo radikálně vyšší. Na to je však potřebná nejen šikovná technika, ale také spolupráce ze strany partnerky. Ženy by měly hlavně poznat sebe samé a zjistit, jakým způsobem se dokážou nejvíc vzrušit a během sexu nejlépe uvolnit. Muži by zase měli umět dosáhnout cestu k mokrému orgasmu u své partnerky.

Co je mokrý orgasmus?

Obvykle se nazývá také ženský výstřik nebo squirting. Jde o druh orgasmu, při kterém dochází na základě sexuální stimulace nejen k prožití sexuálního vyvrcholení, ale i k ženské ejakulaci.

Mokrý orgasmus vzniká stimulací bodu G zevnitř i zvenku.

Musí jí předcházet sexuální předehra a stimulace musí být současná.

Při mokrém orgasmu dochází k sexuálnímu vyvrcholení spolu s uvolněním specifické tekutiny, která vystříkne podobně jako ejakulát při mužském orgasmu.

Mnoho žen i mužů si myslí, že při ženském stříkání dochází k samovolnému úniku moči. Nejde však o moč, ale o tekutinu pocházející ze Skeneho žláz. Jde o bezbarevnou tekutou látku bez zápachu a chuti, v níž jsou běžné látky nacházející se v lidském organismu.

Mnoho mužů, ale i žen zajímá jak dosáhnout squirtingu. Postup by se dal zkrátit následovně:

V první řadě musíte u ženy najít bod G, který by se měl nacházet přibližně 3 cm od vchodu do pochvy na její horní straně.

Potom se zaměřte na masáž a stimulaci tohoto místa, ať již bříškem nebo špičkou jednoho prstu či dvou a nebojte se trochu přitlačit.

Druhá ruka by měla stimulovat vnější místo, a to v oblasti mezi Venušiným pahorkem a horním koncem ohanbí.

Následně intenzívně stimulujte oba body a dojde k výstřiku.

Squirting jak dosáhnout mokrý orgasmus

Takto přibližně to funguje na základě mojí zkušenosti, ale nelze zapomínat, že každá žena je individuální a výše vzpomínaný postup nemusí být zdaleka jediným možným. Ženský výstřik je výsledkem celkové sexuální stimulace a za jistých okolností je možné ho dosáhnout také klasickým vaginálním stykem.

Také si můžete pomoci i některými sexuálními pomůckami. Nezapomínejte také na předehru, kde si můžete pomoci orální stimulací. Podmínkou však je, aby žena byla maximálně uvolněná a vzrušená.

Důležitá je trpělivost

Dosažení mokrého orgasmu není samozřejmost a vyžaduje si mnoho trpělivosti. Nevzdávejte se, protože nejdůležitější je souhra obou partnerů. Určitě by vyvolání mokrého orgasmu neměl být váš jediný cíl. Jde o prostředek k uspokojivému sexuálnímu životu.

Problémy s mokrým orgasmem

Dosažení orgasmu jako výsledek sexuální stimulace však není samozřejmostí. Nejde jen o problémy při dosažení mokrého orgasmu, ale také vyvrcholení u ženy celkově. Problémy mohou vyplývat z nezkušenosti nebo nesprávné techniky. U žen se mohou vyskytnout víceré problémy či poruchy:

Vaginismus

Ohrozit dosažení mokrého orgasmu může také vaginismus. Jde o reálnou medicínskou diagnózu, během níž dochází k samovolnému stažení svalstva vaginy. Tyto křeče následně neumožňují penisu proniknout do vaginy a způsobují bolestivý sexuální styk.

Frigidita

Některé ženy mají problém s nechutenstvím k sexuálním hrátkám celkově. Tento stav se nejčastěji označuje jako frigidita. Žena má problém se sexuálním vzrušením a vůbec nepociťuje potřebu mít sexuální styk.

Anorgasmie

Problémy s dosahováním orgasmu vůbec se nazývají anorgasmie. Jde o poruchu spojenou buď s úplnou absencí orgasmu, nebo nemožností dosáhnout orgasmus jen při specifické sexuální stimulaci, například nemožnost dosáhnout klitoriálního orgasmu.

Příčiny problémů s mokrým orgasmem

Kromě výše uvedených medicínských problémů může dosažení mokrého orgasmu znemožnit i několik specifických faktorů. Jde však o externí faktory, které se dají při troše snahy i celkem účinně vyřešit. Jde nejčastěji o tyto problémy:

Nezkušenost ženy

Dalším častým problémem je nezkušenost samotné ženy. Množství z nich má problémy s objevováním vlastního těla a vlastní sexuality. Bojí se poznávat samy sebe, což může mít objektivní problém s tím, aby uměly dosáhnout jakéhokoli typu orgasmu. Vyřešit by to mohla častější masturbace a poznávání vlastní sexuality.

Nedostatečné uvolnění

Mnoho žen, které už mají zkušenost s mokrým orgasmem, tvrdí, že na jeho dosažení se musely maximálně uvolnit. To je tedy další možná příčina, která brání ženám na cestě k mokrému orgasmu. Pro jeho dosažení je potřebné uvolnit celé svalstvo a nechat se unášet pocity bez kontrolování se.

Nedostatečné libido

Za celkovými problémy s dosažením orgasmu, a to nejen toho mokrého, může být problém s libidem. Projevuje se například nízkou chutí na sex nebo nízkou vzrušivostí. Právě na ní častokrát závisí to, zda žena bude na sexuální stimulaci reagovat orgasmem.

Fyziologický problém

Jde o zdravotní problém, který se týká pohlavní soustavy ženy a může výrazně zkomplikovat dosažení mokrého orgasmu. Nejčastěji jde o nedostatečné prokrvení nebo nedostatečné zvlhčení vaginy. Nesprávné prožívání sexuálního dráždění může mít za následek absenci orgasmu.

Nevhodná technika u muže

Není to jen o problémech souvisejících se ženami. Alfou a omegou je správná technika, která je už v rukách mužů. Ten musí správně sladit stimulaci bodu G zevnitř a tlak na oblast podbřišku zvenku. Pokud je taktika neúspěšná a muži se nedaří, k mokrému orgasmu vůbec nemusí dojít.

TIP

V případě problémů se vzrušením nebo dosažením orgasmu doporučuji výživový doplněk Eregma Max Power, který pomohl mé partnerce. Objednáte ho v jejich oficiálním e-shopu.

Jak na dosažení mokrého orgasmu

Postup k dosažení mokrého orgasmu jsem přiblížil už na začátku článku, ale squirting není bezdůvodně tak málo rozšířený. Pro jeho dosažení musí být splněno více podmínek a spolupracovat více vnějších vlivů. Ideální stav pro ženský orgasmus je za těchto podmínek:

Změna stereotypu

Snažit se dosáhnout mokrého orgasmu znamená v mnohém změnit stereotyp. Je třeba se více zaměřit na zvyšování sexuální dráždivosti ženy a muž se musí více věnovat sexuální stimulaci. V předehře se snažte zaměřit zejména na bod G. Nezapomínejte zapojit při dráždění fantazii, kreativitu a sledujte reakce partnerky, které vás nasměrují k těm nejcitlivějším místům na těle ženy.

Léčba sexuální poruchy

Na začátku je nutné odblokovat všechny případné problémy, které souvisí s dosažením orgasmu. Žena by měla podstoupit gynekologické nebo sexuální vyšetření, které může odhalit určitou sexuální poruchu. Může se týkat libida nebo pohlavní soustavy jako takové. Nejdůležitější je diagnostika, která stanoví přesnou příčinu a pomůže tak zvolit správný způsob léčby.

Uvolnění se

Nejde jen o uvolnění těla, ale také mentální relax. Pouze maximální pohoda a volný průběh sexu mohou navodit pocity největší rozkoše. Ženy by se neměly snažit stahovat svaly řídící ženský výstřik. Jde o ty samé svaly, které ovládají močení a ženy je podvědomě stahují z obavy před kompromitující situací.

Trénink

Součástí dosažení mokrého orgasmu je dlouhodobý a pravidelný trénink. V případě mužů to zahrnuje trénování stimulace bodu G, v případě žen zase sexuální sebepoznávání a masturbování. Pomáhá i hledání erotogenních zón. Trénink musí být dlouhodobý a pravidelný, protože mokrý orgasmus to i vyžaduje.

Sexuální pomůcky

Pokud to nejde přirozeně penisem a muži se nedaří dostatečně navnadit partnerku výše uvedenými postupy, pomoci mohou sexuální pomůcky. Současný trh nabízí velké množství různých druhů vibrátorů, vibračních vajíček a také jiných pomůcek určených ke zvýšení stimulace a sexuálního dráždění. Použít můžete také speciální pomůcky určené na stimulaci bodu G.

Pomoc s léky na přírodní bázi

Každé ženě pomůže k dosažení mokrého orgasmu zvýšení sexuálního apetitu a vzrušivosti. Jak dosáhnout tohoto zlepšení? Nebude to nic převratného, ale jsou za tím jen přírodní afrodiziaka, která obsahují různé bylinné výtažky. Je jich poměrně dost a jejich účinky jsou ověřené staletími.

Otázky a odpovědi

Mokrý orgasmus je zejména u mužů velmi populární téma. Zvědavost a touha po nepoznaném vede chlapy na internetová fóra, kde rozebírají, jak lze dosáhnout squirtingu u ženy. Pravděpodobně to souvisí i s příslovím, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Proto jsem se rozhlédl po internetových diskusích a zodpovím ty nejčastější otázky.

Dokáže každá žena dosáhnout mokrého orgasmu?

Každá zdravá žena má fyziologicky možnost vyloučit tekutinu ze Skeneho žláz. Při správné stimulaci a ideálních podmínkách se to dá vyvolat u každé ženy. Na druhé straně bez dobré techniky a v nepříznivých podmínkách se to nepodaří zrealizovat.

Kolik tekutiny se při mokrém orgasmu vyprodukuje?

Hodně mužů by se chtělo u žen dopracovat k mokrému orgasmu. Na druhé straně je však odrazuje to množství „nepořádku“, které by to mohlo za sebou zanechat. Na rozdíl od ejakulace dochází v případě žen k úniku zhruba 5 až 15 ml tekutiny. Výstřik může dosáhnout i několik metrů, ale nemusíte mít z toho obavy. Jde o bezbarvou tekutinu bez vůně a chuti, proto je sama o sobě neškodná.

Existuje ideální poloha na dosažení squirtingu?

Nejlepší je poloha, při které žena leží na zádech. Nejčastěji jde o klasickou misionářskou polohu, která by měla na dosažení mokrého orgasmu stačit. Konec konců je to na vás, ale určitě se nebojte experimentovat.

Musím stimulovat i bod G?

Grafenbergův bod, neboli bod G, je k dosažení squirtingu nezbytný. Právě tato oblast ženské pochvy má tolik nervových zakončení, že umí způsobit ženě mimořádné sexuální vyvrcholení. Pokud žena dosáhne mokrého orgasmu při vaginálním styku, dochází také k stimulaci tohoto bodu, i když to tak na první pohled nemusí vypadat.

Souvisí s orgasmem u žen také jejich libido nebo nadrženost?

I když ne přímo, ale všeobecně platí, že větší sexuální apetit může znamenat také intenzívnější a kvalitnější sex. Mnoho žen však má problémy s chutí na sex, libidem nebo nadržeností, které vyplývají z nezdravého životného stylu a životosprávy. To potom ztíží dosažení orgasmu.

Jak fungují podpůrné tabletky pro ženy?

K dosažení (nejen) mokrého orgasmu nestačí jen stimulace bodu G nebo správná technika. Celé je to také o tělesném a psychickém nastavení ženy. Dosáhnout u ní co nejvyšší vzrušivost a zvýšit její libido. To všechno se dá podpořit také některými přirozenými látkami, které nám dala samotná příroda. Na tomto principu jsou založené i podpůrné přípravky určené pro ženy:

 • Rostlinné a bylinné extrakty jsou hlavní složkou těchto tabletek. Jejich účinky jsou ověřené a příznivě působí na libido a sexuální život.
 • Tabletky neobsahují žádná syntetická léčiva, proto si je můžete koupit bez předešlých vyšetření u lékaře nebo předpisu. Kromě účinných rostlinných složek obsahují mnohé značky také vitamíny, minerály nebo aminokyseliny, což podporuje i zdravotní stav.

Vliv tablet je nejen na orgasmus, ale také v dalších oblastech:

Zlepšení libida

Nejčastěji jde o zvýšení sexuální touhy, neboli libida, právě prostřednictvím afrodiziakálních rostlin.

Zvýšení prokrvení pohlavní soustavy

Lepší orgasmus je možné prožít díky lepšímu prokrvení vnějších genitálií, což je další účinek.

Mentální a fyzické uvolnění

Složení s sebou přináší i působení na celkovou vitalitu a uvolnění, nejen v sexuální oblasti.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

anonym napsal:

já ať dělám co dělám tak to nevím udělat, nemáte ňáke tipi?