MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze eJoy

Tabletky na podporu erekce a zvýšení libida eJoy jsou nováčkem na trhu. Jde o přírodní doplněk výživy určený pro muže, kteří chtějí zapracovat na svém sexuálním životě, zlepšit erekci, potenci a zdravotní stav prostaty. Na jejich stránce se dozvíte víc o účincích, které působí pozitivně na délku sexuálního styku a stav prostaty. Dosud se mi nejvíc osvědčily produkty MerlixZerex, ale dal jsem šanci i tomuto produktu a vyzkoušel jsem ho, abych se mohl s vámi podělit o moje dojmy. No, teď už vám mohu říct, že eJoy, v dobrém slova smyslu, překvapil.

Každý z nás asi nerad kupuje zajíce v pytli, proto jsem pro vás připravil následující recenzi. Projdeme si složení, účinky, dávkování, obsah balení, cenu a jak si tento výrobek objednat co nejvýhodněji a bezpečně užívat.

Kapsle jsem testoval 2 měsíce
Zabírat začaly do 2 týdnů
Zlepšení erekce ano
Výhodnost ceny ano
Délka účinku ano
Vedlejší účinky nezaznamenané
Zvětšení penisu jen 1 cm při dlouhodobém užívání a erekci
Cílová skupina / věk všichni muži, specializované pro starší ročníky
Doručení a diskrétnost max. 2 dny od objednání (neutrální balení)
Lepší alternativa Merlix
Cena vs akce 660 Kč
Kde koupit vs. prodej  ZDE

 

Hodně mužů hledá na internetu relevantní recenze na produkty, které slouží na podporu erekce a zlepšují sexuální život. Ty však není lehké na internetu najít, zejména ty autentické. Většina z nich totiž pochází z marketingových oddělení prodejců a tváří se jako recenze, přičemž jde o zamaskovanou reklamu. V diskusních fórech tak najdete opěvující názory prodejců, které propagují svoje produkty na úkor reálných výsledků. Jak obstál v mém testu produktů eJoy? Má opravdu takové účinky, jaké jsou uvedené na jejich internetové stránce? Pojďme se na to společně podívat.

V první řadě je nutné říct, že tabletky eJoy jsou výživový doplněk, který je volně v prodeji, nepotřebujete lékařský předpis a koupíte ho pohodlně na internetu. Protože jsou založené na přírodní bázi a přípravek je schválený Úřadem veřejného zdravotnictví, z jejich užívání neplyne žádné riziko. Výrobce však upozorňuje, že denní dávka nesmí překročit užití 4 tablet.

Přípravek eJoy je vyráběný ve Velké Británii a na českém trhu jde o relativní novinku. Jeho popularita postupně roste.

SLOŽENÍ

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

Tribulus terrestris

Kotvičník zemní představuje rostlinu, jejíž extrakt zvyšuje hladinu testosteronu. Také pozitivně působí na libido a potenci. Přirozeným způsobem zlepšuje kvalitu erekce a sexuálního života, spermatogenezi, zvyšuje fyzický a psychický výkon a chuť na sex. Je jednou z nejúčinnějších složek přípravků na posílení erekce.

Původně pochází z horkých oblastí Asie a Evropy. V čínské medicíně je používaný už několik tisíciletí. K nám se účinky této rostliny dostaly až v 70. letech prostřednictvím kulturistů, kteří rostlinu používali na obnovení hladiny testosteronu. Tento hormon je pro erekci klíčový a jeho zvýšené množství vede ke zvýšené chuti na sex a zlepšení tvrdosti erekce.

Serenoa repens

Také známá i pod názvem Saw Palmeto, česky Serenoa plazivá. Jde o rostlinu, která se využívá zejména v americké medicíně, protože roste výhradně pouze v USA a původem je z Kalifornie.

Vypadá jako malá palma, která roste do výšky maximálně tří metrů. Její výtažky se využívají jako účinný pomocník při problémech s prostatou, protože pomáhají regulovat pohlavní hormony. Muži ocení aj skutečnost, že pozitivně působí proti vypadávání vlasů.

Serenoa plazivá
Maca tabletky na podporu erekce

Maca

Rostlině, s originálním názvem Lepidium Meyenii, se říká také peruánská Viagra. Přírodní afrodiziakum, které pozitivně působí na tvorbu a pohyblivost spermií. Také zvyšuje psychickou a fyzickou odolnost a snižuje stres organismu. Extrakt se získává z kořenů rostliny a v Jižní Americe se Maca používá několik století v tradiční medicíně. Největší plantáže této rostliny se nacházejí v Bolívii a Peru.

Maca má příznivé účinky nejen pro mužský, ale i ženský organismus, protože pozitivně působí na menstruační cyklus žen. Je nápomocná při zlepšení erekce, zejména když jsou problémy zapříčiněné psychickými faktory, jako například stres. Maca je oblíbeným adaptogenem – pomáhá zlepšovat koncentraci a odbourává stres.

Výtažky z chilli

Toto koření dokáže nejen rozpálit ústa, ale i vaši rozkoš. Látka kapsaicin, kterou chilli obsahuje, je považovaná za přírodní antibiotikum. Jeho štiplavost zlepšuje průtok krve a rozšiřování cév. Konzumací se v těle spouštějí hormony štěstí, endorfiny. Ostrá chuť chilli papriček dráždí sliznici, čímž prokrvuje pohlavní orgány a povzbuzuje sexuální chutě.

Chilli na podporu erekce
Vitamín C podpora erekce

Vitamín C

Tyto vitamíny jsou přírodní antioxidanty, které chrání organismus před nepříznivými vlivy volných radikálů. Zlepšují obranyschopnost organismu, zpomalují stárnutí, a dokonce působí i na zvýšení pohyblivosti spermií.

L-Arginin

Aminokyselina, která zajišťuje lepší průtok krve, pomáhá vytvářet oxid dusnatý, podporuje syntézu bílkovin, stimuluje vylučování růstového hormonu. Nejnovější výzkumy dokázaly, že při jeho pravidelném používání dokáže muž dosáhnout pevnější a kvalitnější erekce.

Pro muže s ne úplně 100procentní erekcí podporuje prokrvení a vylučování růstového hormonu. Vždyť právě toto prokrvení zajišťuje tvrdost vašeho penisu během erekce. Takže prokrvený penis se rovná kvalitní sexuální život. Je vědecky dokázané, že pravidelné používání L-argininu vede nejen ke kvalitnější erekci, ale také ke zvýšené plodnosti.

L-Citrulin

Neesenciální aminokyselina, která zlepšuje prokrvení cév a tím i erekci. Má dokonce výraznější vliv na hladinu argininu než samotný L-arginin, proto je vhodnou volbou jako doplněk na zkvalitnění erekce. Používají ho i sportovci na zvýšení výkonu a ochranu kardiovaskulárního systému.

Přehledná tabulka složení eJoy:

Látka

Obsah

Účinky

Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) – extrakt 20:1 150 mg zvyšuje libido
snižuje vnitřní stres a napětí
zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku
snižuje hladinu cholesterolu
obnovuje vitalitu a elán
zvyšuje hladinu hormonu estradiolu
nárůst sexuální aktivity
pomáhá proti podrážděnosti, nespavosti, depresi a napětí
Serenoa plazivá (Saw Palmetto) 130 mg reguluje hladinu hormonů
příznivě působí na pohlavní orgány mužů a žen
zlepšení apetitu, trávení a metabolismu
vhodný prostředek při léčbě bronchitidy
L-Arginin 75 mg napomáhá syntéze bílkovin a vytváření oxidu dusnatého
zlepšuje krevní průtok
zvyšuje produkci růstového hormonu
zamezuje poruchám erekce a sexuálního vzrušení
podporuje imunitní systém
L-Citrulin 75 mg zmírnění příznaků únavy
pomáhá průtoku krve v tkáních a svalech
Maca 60 mg pomáhá při mužské impotenci a ženské frigiditě
dlouhodobě podporuje erekci a stimuluje sexuální funkce
zvyšuje sexuálnu touhu
zvyšuje počet spermií a jejich pohyblivost při neplodnosti
pozitivně působí na zdraví prostaty
pomáhá při duševní vyčerpanosti, posiluje psychickou odolnost
omlazuje a posiluje organismus, zmírňuje příznaky stárnutí
podporuje růst svalů
Chilli extrakt 5 mg stimulace krevního oběhu
zlepšuje potenci
zvýšení citlivosti pohlavních orgánů
působí proti krevním sraženinám
slouží jako prevence před chronickými záněty dutin
protirakovinné účinky
Vitamín C 30 mg antioxidant, chrání ostatní vitamíny
zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje hojení ran
slouží na regulaci normálního tělesného růstu
přirozené antihistaminikum
výživně působí na oči, léčí zelený a šedý zákal
působí na hemoroidy a křečové žíly
odbourává cholesterol ze žaludku, chrání před srdečními chorobami
chrání před rakovinou jater, konečníku, pankrease a jícnu
stimuluje tvorbu bílých krvinek
Vitamín D 400 IU udržuje průměrné hladiny vápníku a fosforu v krvi
lépe vstřebává vitamín A
slouží jako prevence proti rakovině tlustého střeva a prostaty
pomáhá při léčbě zánětu kloubů
povzbuzuje štítnou žlázu
působí proti osteoporóze
pomáhá vylučovat toxické látky z těla
zvyšuje odolnost vůči onemocněním a obranyschopnost

Účinky tabletek eJoy

V této části vám povím moje osobní zkušenosti s tímto produktem, a jaké měl na mne účinky, protože informace uvedené na stránce výrobce jsou jedna věc, realita druhá.

Za dva měsíce užívání tabletek eJoy jsem u sebe zaznamenal tyto účinky:

ZVÝŠENÍ SEXUÁLNÍHO ZÁJMU

Pokud z vás postupně vyprchává sexuální žádostivost, tak tento výrobek skvěle funguje na libido, které vám zvýší chuť na milování před očekávaným vášnivým večerem. Díky podpoře testosteronu se tento účinek projeví i v oblasti chuti na sex. Statistiky výrobce uvádějí, že až 4 z 5 mužů pocítili zvýšenou chuť na sex. Tyto tabletky vás jednoduše nabijí sexuální energií.

ZLEPŠENÍ PROBLÉMŮ S EREKCÍ

Přestože výrobce uvádí, že erekce by měla „naběhnout“ do 30 minut od užití, je třeba to brát s nadhledem. Reálné účinky se mohou dostavit až po několika dnech pravidelného užívání, v dávkování dvě tabletky denně. Proto je třeba být trpělivý, i vaše tělo si potřebuje postupně zvyknout.

POZITIVNÍ VLIV NA MUŽSKOU PROSTATU

Uvedená rostlina Saw Palmeto pozitivně působí na prostatu muže. Pokud ji máte problematickou, látky v přípravku eJoy vám mohou pomoci. Výrobce udává, že až 85 % mužů pocítilo zlepšení stavu své prostaty. Osobně vám nemůžu říct jednoznačný závěr, neboť jsem neměl jak exaktně porovnat tento faktor. Svým složením však mají předpoklady ke zlepšení prostaty.

CELKOVĚ KVALITNĚJŠÍ SEX

Pokud vás trápí problém s příliš rychlým průběhem sexu, předčasnou ejakulací, a kazí to vám a partnerce požitek, účinky eJoye na prodloužení pohlavního styku vás určitě mile překvapí.

DÁVKOVÁNÍ A UŽÍVÁNÍ

 • Dvě tabletky jsou doporučená denní dávka.
 • Maximální denní dávka stanovená výrobcem jsou čtyři tablety.
 • Užívání je možné po jídle i na lačno, nekombinujte ale tabletky s alkoholem, může to snížit účinek.

Výrobce doporučuje dlouhodobé užívání v trvání aspoň dvou měsíců, aby se dostavil co nejlepší vliv na organismus. Já toto doporučení schvaluji a myslím si, že jde o rozumný časový horizont, během něhož je možné pozorovat účinky. Nadměrné užívání tablet účinek nezlepšuje. Osobně ani nedoporučuji užívat víc, protože tělo není schopné zpracovat takové množství účinných složek a přebytečné vyloučí, jsou to potom pro vás vyhozené peníze.

Tabletky pro muže

2 tablety

30 minut před stykem

DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ

Jak jsem už uvedl, aby se naplno projevily účinky, je potřebné tabletky užívat dlouhodobě, aspoň 1 měsíc, protože přírodní přípravky působí pomaleji. Výhodou přípravku eJoy je, že ho můžete užívat dlouhodobě, a to bez jakýchkoliv negativních vlivů na vaše zdraví.

Osobně jsem užíval 2 tabletky denně, nezávisle na tom, zda jsem měl mít sex nebo ne. Výrobce i já doporučujeme dlouhodobé užívání přípravku, aspoň 2–3 měsíce. To je přesně ta doba, kdy se účinky projeví v plné síle. Pokud vám známý říkal, že u něho začal eJoy fungovat po týdnu a vy nevidíte žádné výsledky ani po dvou, nepropadněte panice. Každý organismus reaguje jinak na směs podpůrných látek přípravku. Někomu eJoy zabere dříve, jinému později.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Protože jde o tabletky na přírodní bázi, které mají 100% organické složení, můžeme říct, že jde o čistě přírodní a bylinné tabletky na erekci. Proto se nemusíte obávat žádných negativních účinků. Trávicí problémy, zčervenání pokožky, malátnost, únava, bolesti hlavy, to všechno je typické spíše pro tabletky chemického původu.

To zaručuje výrobce a potvrzuji to i já, že během užívání jsem nezpozoroval žádné problémy. Držel jsem se ale doporučeného dávkování a ani jednou jsem nepřekročil doporučenou denní dávku. Co se stane, když to přeženete, je už samozřejmě individuální, minimálně se mohou objevit trávicí problémy.

Tabletky na erekci přírodní složení

Cena a balení

Výhodou přípravku eJoy je jeho způsob prodeje, protože je dostupný podle velikosti ve více baleních. Smyslem výběru balení je, abyste si mohli například na úvod objednat méně tablet na zkoušku, a pokud budete s jejich účinky spokojení, abyste mohli ušetřit při větší objednávce a dlouhodobějším užívání. Takže u eJoy si vybíráte velikost balení. To určitě schvaluji!

 

Za základní balení s obsahem 24 tablet zaplatíte 660 Kč. Výrobce se vás snaží přesvědčit, že 4 tablety vám dává zdarma. Když použijete trochu matematiky, dopracujete se k ceně 165 Kč za kapsli, což v porovnání s konkurencí vůbec není špatné.

 

Nejlepší cenu získáte, když zakoupíte multibalení.

WEB PRODEJCE

eJoy tabletky na podporu erekce

Dvojité balení

Cena tabletek na erekci 1 349 Kč

cena za tabletu 28 Kč

Trojité balení

Nejnižší cena tabletek na erekci1 885 Kč

cena za tabletu 26 Kč

Pět balení

Nejnižší cena tabletek na erekci 3 039 Kč

cena za tabletku je 25 Kč

Sedm balení

Cena tabletek na erekci 3 799 Kč

cena za tabletku je necelých 22 Kč

ekonomicky se vyplatí nejvíce

Při koupi 3 a víc balení získáte i poštovné zdarma. eJoy se svojí cenou nijak výrazně neodlišuje od své konkurence. Takový Zerex je v základním balení dražší. U přípravků na podporu erekce je však důležitějším parametrem fakt, zda prostředek reálně funguje a ne cena. A tento parametr eJoy plní.

Kde koupím eJoy?

Nejvýhodnější a nejbezpečnější cesta je koupit si eJoy přes jejich oficiální stránku. Zaručuje vám 100% diskrétnost a soukromí. V online prodejně nepotkáte známého nebo rodinu. Nikdo ani nezjistí, zda vám bylo doručené, protože objednávka přijde v maximálně diskrétním obalu. Další výhodou je i cena, kterou budete mít na oficiální stránce nejvýhodnější. Tady získáte i originální produkt eJoy a žádný zmetek či napodobeninu.

JAK POSTUPOVAT PŘI NÁKUPU?

Jde o velmi jednoduchý postup, který vám zabere jen pár minut, stačí vyplnit objednávkový formulář.

 • Zvolte si balení, jaké vám vyhovuje.
 • Vložte poštovní údaje včetně adresy, kam vám mají eJoy doručit.
 • Vyberte si způsob platby a doručení.
 • Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a je vyřízeno.

Cena poštovného

Na výběr máte z více možností. Nejlevnější možností je Zásilkovna, která vyjde na 83 Kč. Kurýr DPD vás bude stát 119 Kč.  Česká pošta není k dispozici. Při objednávce nad 1 800 Kč máte dopravu zdarma!

 

Další výhodou je, že tabletky jsou skladem, takže je odesílají do 24 hodin od objednávky.

Tabletky na erekci rychlé dodání

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

S takovou ochotou se člověk setká málokdy. Pokud vám nesedne výrobek, nic se neděje – výrobce vám garantuje vrácení peněz za každé neotevřené balení tabletek eJoy. Proto se nemusíte bát nakoupit ve velkém a výhodněji. Vrátit přípravek můžete kdykoliv.

eJoy v LÉKÁRNĚ

Nákup doplňků výživy v lékárně je tradiční způsob, který však může být spojený s více nepříjemnostmi. Očekávejte vyšší cenu. Návštěva běžné lékárny také nepatří mezi nejdiskrétnější místa. V Česku však eJoy v lékárně nekoupíte a jeho prodej mimo oficiální stránku se ani nechystá.

Tabletky na erekci v lékárně

MOJE ZKUŠENOSTI S EJOY

Přípravek eJoy jsem používal dva měsíce a musím říct, že jsem byl maximálně spokojený. Dodržoval jsem doporučené dávkování a vždy před sexem jsem si dal dvě tabletky. Tabletky jsem zapil pohárem vody. Když jsem neměl sex, užil jsem dvě kapsle po večeři. Během mého testování jsem neužíval alkohol.

eJoy je přírodní výživový doplněk na zlepšení erekce, libida mužů a měl by prodloužit pohlavní styk. Výrobce uvádí, že má dokonce pozitivní vliv na prostatu a na zdraví muže. To, zda eJoy působí příznivě na prostatu, nemohu potvrdit, protože problémy s ní ještě nepociťuji. A na druhé straně dvojměsíční testování je na to příliš krátké.

VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ

Můj závěr je jednoznačně pozitivní, protože výrobek eJoy přinesl viditelné výsledky, což by uměla potvrdit i moje partnerka. Upřímně, první týdny testování jsem však měl pochybnosti. Nenastala žádná viditelná změna, ale později se to naštěstí změnilo – vyšší tvrdost penisu při erekci byla viditelná a zejména hmatatelná. Díky složkám na dobré prokrvení se penis stal tvrdším a při erekci hrubším a větším. Kdybych neměl zkušenosti s jinými přípravky na erekci, tak bych to asi vzdal před zpozorováním prvních výsledků. Proto je nutné se obrnit řádnou dávkou trpělivosti.

 

Mohu potvrdit i prodloužení pohlavního styku, sexovat jsem vydržel mnohem déle. Proto předpokládám, že pomáhá také při předčasné ejakulaci.

 

Velkou výhodou eJoye je, že pomáhá dlouhodobě, ale zároveň vás nakopne i krátce před sexem. Tento dvojitý účinek mi velmi vyhovoval. Každý den jsem užíval dvě kapsle, ať jsem sex měl, nebo ne. Cena je příznivá, takže nemusíte počítat cenu každé kapsle.

eJoy bych, v porovnání s jinými výživovými doplňky, zařadil v žebříčku za Merlix, ale před Zerex. Všechny čtyři jsem testoval skutečně dlouhodobě a při pravidelném užívání patří eJoy rozhodne mezi nejlepší výživové doplňky na podporu erekce dostupné na volném trhu. První příčku u mě stále zastává MerliX Perfektum.

Výhody

přírodní složení ve vysoké koncentraci aktivních látek

výborné výsledky a účinky potvrzené mnohými muži (kvalitní erekce už do hodiny)

– účinky přípravku daleko převyšují jeho cenu

žádné nežádoucí účinky

– dostupný bez lékařského předpisu

– rychlost a vstřícnost prodejce

garance vrácení peněz

– jde o jeden z novějších přípravků na erekci u nás, už dostihl, pokud rovnou nepřekonal, známější přípravky s mohutným marketinkem a reklamou

Nevýhody

– plný účinek přípravku se projeví až po několika dnech, což je však u výživových doplňků běžné, protože přírodní složky působí na organismus postupně

– popis užívání přípravku je trochu v “nešťastné” formě. Když si nebudete jistí, udělejte to jako já: 2 tabletky denně, ať sex bude, nebo ie, a mohu garantovat, že takto se pozitivní účinky určitě projeví

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI O EJOY

Je užívání eJoye bezpečné?
Ano, eJoy je úplně bezpečný. Nepotřebujete na něj lékařský předpis, protože výtažky jsou založené na přírodní bázi. Výrobek je certifikovaný Úřadem veřejného zdravotnictví. Účinné látky jsou přírodního původu a nepředstavují tak žádné riziko. eJoy se nedoporučuje kombinovat s jiným přípravkem na zlepšení erekce.

Pro koho je eJoy vhodný?
Pro všechny muže různé věkové kategorie, kteří si chtějí vylepšit svůj sexuální život, zlepšit erekci a z dlouhodobého pohledu pomoci prostatě.

Pro koho eJoy vhodný není?
eJoy se nedoporučuje užívat lidem, kteří mají problémy se srdcem, játry, vrozenou poruchou sítnice, vředovou chorobou, poruchou krvácivosti nebo jsou alergičtí na některou ze složek přípravku. eJoyi by se měli vyhnout také lidé užívající léky, které mohou tvořit oxid dusnatý. Tyto léky se berou například při léčbě anginy pectoris.

Co negativně ovlivňuje účinek eJoye?
Alkohol, kterému se během užívání vyhněte. Alkohol zpomaluje náběh účinků a je všeobecně jeden z největších nepřátel kvalitní erekce.

Jaké jsou podmínky vrácení zboží?
eJoy můžete kdykoliv vrátit v případě, že balení není otevřené.

Jak je zajištěné diskrétní doručení eJoye?
Můžete se spolehnout na 100% diskrétnost. Soukromí je mimořádně důležité. Tabletky eJoy jsou doručované v neprůhledném balíku bez označení obsahu.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *