MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Jak dosáhnout orgasmu u muže

Podle většinového názoru je pro mužský orgasmus typické jeho rychlé a jednoduché dosažení. Z vlastních zkušeností však my muži víme, že tomu tak vždy není. Může za to hned několik faktorů jako problémy s předčasnou ejakulací nebo nedostatečné ztopoření penisu. Platí však, že i v případě zdravého mechanismu mužského penisu není jednoduché dosáhnout kvalitního sexuálního uspokojení. Vyžaduje si to i dostatek zkušeností a správnou techniku ze strany partnerky.

V tomto textu se podíváme na tuto problematiku komplexně, a to včetně toho, jak se projevuje orgasmus u muže, jaké problémy nejčastěji nastávají a co dělat, aby byl mužský orgasmus co nejkvalitnější a nejintenzivnější.

Časté problémy s dosahováním orgasmu u muže

Nejčastěji jde o tři kategorie, které způsobují mužům vrásky na tváři při dosahování orgasmu. První z nich jsou problémy s příliš dlouhým časem trvání do nastoupení orgasmu, druhou kategorií zase opak, a to příliš rychlé vyvrcholení. Poslední kategoriíje úplná neschopnost dosáhnout orgasmu.

V případě, kdy muž dosáhne orgasmu do 1 či 2 minut, jde o velmi krátký čas a tento stav se označuje jako předčasná ejakulace.

Na druhé straně je tu zase příliš dlouhé trvání vyvrcholení, což bývá způsobené například problémem s libidem nebo s nekvalitní erekcí.

Anorgasmie zase představuje onemocnění, při kterém není možné dosáhnout orgasmu vůbec.

K dosažení mužského orgasmu ovlivňuje několik faktorů:

Nástup a kvalita erekce

Jde o nezbytný předpoklad, který je nutný pro dosažení orgasmu a právě tady vznikají nejčastější problémy s udržitelností tvrdosti.

Nízký sexuální apetit

Problém s dosažením orgasmu nastává také v případě, když muž nemá dostatečně vysoký sexuální apetit nebo nemá chuť na sex.

Nesprávná sexuální stimulace

Tento faktor nezáleží na muži, ale na sexuální partnerce, protože k vyvrcholení je nutné i správné sexuální dráždění.

Předčasná nebo pozdní ejakulace

Kvalitní orgasmus by neměl být dosažený ani příliš brzy, ale nemělo by to trvat ani nekonečně dlouho.

Příčiny problémů s mužským orgasmem

Výše popsané problémy a faktory mají zásadní vliv nejen na dosažení orgasmu, ale celkově na sexuální život. Jde o výsledek dlouhodobě neřešeného stavu a problémů, které nevznikají bez příčiny. Toto jsou nejčastější důvody, které souvisí s problémy při dosažení mužského orgasmu:

Životní styl a životospráva

Nezdravá životospráva, špatné stravování, nadměrné užívání alkoholu, kouření – to všechno způsobuje nekvalitní erekci, nízké libido, nebo vůbec schopnost dosáhnout erekci. Ovlivňuje ji i zdravotní stav, ale právě v oblasti erekce se tyto příčiny projeví nejviditelněji.

Psychické problémy

Stres, deprese nebo jiné problémy související s psychikou dokážou velmi nepříznivě zasáhnout do sexuálního života mužů. Největší problémy sexuálního charakteru mají pracovně vytížení muži, kteří musí zvládat také psychický tlak v práci, doma nebo od svého okolí.

Nekvalitní sex

Jde o nejčastější příčinu, která zahrnuje velmi široké spektrum problémů. Mám na mysli například rutinu v sexuálním vztahu, nedostatek fantazie nebo nesprávnou techniku ze strany ženy. Důležité však je, aby i muž poznal sám sebe a uměl partnerce ukázat, co ho nejvíc vzrušuje.

Fyziologické příčiny a onemocnění

Problémy v této oblasti může způsobit zvětšená prostata, která se týká zejména mužů ve středním věku. Za předčasnou ejakulací mohou být problémy s délkou uzdičky nebo jejím tvarem. Některá onemocnění pohlavního systému se také dokážou negativně podepsat na sexuálním výkonu.

Metody a možnosti, jak zlepšit dosažení orgasmu u muže

Existuje několik možností, které dokážou aplikováním v praxi dosáhnout kvalitnější sexuální zážitek u muže. Je třeba se zaměřit na celý sexuální život komplexně a nezaměřovat se jen na orgasmus. Jde o výsledek více faktorů. Mezi možnosti zlepšení mužského orgasmu patří.

Zlepšení životního stylu a životosprávy

Na začátku se zaměřte na zlepšení stravování, omezení zlozvyků typu alkohol nebo kouření. Zařaďte víc pohybu, pro muže je nejlepší silové cvičení, které přispívá k přirozenému zvýšení testosteronu v těle.

Řešení možných fyziologických problémů

Pokud máte problém s uzdičkou, nějaké zánětové či infekční onemocnění týkající se pohlavní soustavy nebo zvětšenou prostatu, jedinou možností je chirurgické odstranění. Častokrát se to neobejde bez lékařského vyšetření a léčby, proto byste se tomu neměli vyhýbat a vyšetření oddalovat.

Více odpočinku

Víc odpočinku a méně stresu dělá hotové zázraky. Omezte přesčasy v práci, lépe si organizujte a plánujte čas, neřešte práci doma a dostanete se tak z běžného každodenního tlaku. Přidejte k tomu víc odpočinku a spánku a vaše libido vám poděkuje.

Zlepšení techniky

Tento aspekt už není celkem o vás, ale o vaší partnerce, která by měla nabírat nové zkušenosti a právě díky nim dopřát chlapovi lepší vyvrcholení. Ne všechno je samozřejmě jen o změnách, důležitá je i správná technika, která se týká předehry, ale i samotní sexuální stimulace.

Změny v rutině

Rutina ve vztahu i v sexu zabíjí fantazii a touhu partnerů zažívat něco nového. Muži tak mají problémy s dosažením orgasmu, případně pokud ho i dosáhnou, jsou s tím spojené komplikace. Vyzkoušejte například erotické hračky.

Moje osobní zkušenosti

Od všeobecných rad bych přešel k několika individuálním příkladům z vlastního života. Kvalita sexuálního života a dosažení intenzivního orgasmu jsou jen odrazem konkrétních změn. Představím vám ty, které mně pomohly nejvíc.

Větší zapojení partnerky

Nepodceňujte místo vaší partnerky v posteli a ukažte jí, co se vám líbí. Směrujte, navigujte ji a uvidíte, že rozdíl bude citelný. Tak jako muži neumí číst ženské myšlenky, nic jiného to není ani naopak.

Nové polohy

Oživte váš sex novými sexuálními polohami, které přinesou do vaší ložnice druhý dech. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy mi dobrou inspirací byla nejen Kámasútra. Existují i další podobné knihy o „umění milování“. Experimentujte, zkoušejte, protože jen tak zjistíte, co vám nejvíc vyhovuje.

Častější sex

Častější sexuální kontakt zlepšuje praxi a techniku. V kombinaci s novými polohami, experimentováním, pravidelným „tréninkem“ a lepším zapojením partnerky je to asi nejlepší možná rada. Sexujte tak často, jak se jen dá.

Vzájemná masáž

V poslední době jsou populární různé druhy masáží, ať už jde o masáž penisu nebo tantra masáž. Může se to zdát jako zbytečnost, ale pro intenzívnější orgasmus muže je to skvělá věc. Osobně doporučuji vzájemnou masáž, aby se nezapomnělo ani na ženu.

Erotické hračky

Mnoho mužů má problém se sexuálními pomůckami a myslí si, že patří jen do zásuvek žen. Jde však o omyl, protože existují různé druhy masturbátorů nebo jiných podobných pomůcek. Nepoužívejte je ale sám, zapojte partnerku, ať se s vámi zabaví i ona.

Tabletky na libido, které doporučuji

Pravděpodobně je váš názor skeptický vůči nějakým tabletkám na erekci a libido. Přece vám nemohou pomoci dosáhnout lepšího orgasmu, ale není třeba podceňovat jejich podpůrnou funkci. Je to zejména díky tomu, že jsou založené na přírodních výtažcích, afrodiziakách a mají ověřené účinky.

V tabletkách se nachází množství extraktů a výtažků rostlin působících na libido či prokrvení pohlavního systému, což zlepšuje sexuální apetit a povzbuzuje vzrušení u muže.

Běžnou součástí výživových doplňků jsou například byliny jako maca nebo kotvičník zemní, které mají pozitivní účinky na libido. Některé z nich jsou doplněné i o aminokyseliny, například L-Arginin nebo L-Citrulin, které napomáhají zlepšení prokrvení penisu. To zlepšuje ztopoření, což účinně působí při problémech s nekvalitní erekcí.

Osobně na tomto typu výživových doplňků oceňuji tyto výhody:

Mohu si je koupit bez předpisu nebo lékařského vyšetření, protože jsou ve formě volně dostupných výživových doplňků.

Důležitým plusem je také jednoduché dávkování a bezpečné dlouhodobé užívání i několik měsíců, což zefektivňuje účinek.

V závislosti na složení těchto výrobků se dá očekávat široké rozpětí účinků v sexuální oblasti.

Přípravky působí na celkový sexuální život a zvyšují jeho kvalitu komplexně. Mně nejvíc vyhovuje vliv na libido a kvalitu erekce, což určitě ocení nejeden muž.

Tabletky, které jsem vyzkoušel a moje zkušenosti s nimi

Netvrdím, že nějaké výživové doplňky způsobí zázraky ve vašem sexuálním životě a zvýší vám kvalitu orgasmu. U mne se však tyto podpůrné tabletky osvědčily a mohu s čistým svědomím říct, že jsem zaregistroval viditelné změny a rozdíly při zlepšení erekce.

Náš trh je bohatý na různé značky, ať už s produkty lepší nebo nulové kvality. Také proto jsem se rozhodl vám přiložit žebříček výživových doplňků, které jsem otestoval sám na sobě a má smysl je zkusit. Najdete ho pod článkem. TOP produktem v této kategorii byl pro mne MerliX Perfektum.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *