MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Primulus

Značka Primulus zaujme už na první pohled. Ze všech dosavadních vyzkoušených produktů je její obal velmi výrazný a působí luxusně. Velké balení se skvělým designem obsahuje na své zadní straně všechny informace o přípravku.

Ale víte, jak se říká, že pěkný obal ještě nic neznamená a důležitější je to, co je uvnitř. A u výživových doplňků to platí dvojnásobně. Už se mi nejednou stalo, že přípravek měl pěkný obal, ale jeho účinnost byla velkým zklamáním. O to víc jsem byl zvědavý na tento produkt.

Moje obavy pokračovaly při čtení složení. Primulus je v tomto případě jiný, jako většina ostatních podobných tablet na trhu. Zda je to dobré, nebo špatné, se dozvíte v mojí následující recenzi.

 

Doba testování produktu 3 měsíce
Kdy se dostavily první účinky 3 – 4 týdny
Bez receptu ano
Zvýšení testosteronu ano
Víc energie a vitality ano
Zvýšení libida ano
Vedlejší účinky žádné
Věk 30+
Diskrétní doručení doručené do 2 pracovních dnů
Cena + Slevový kupón 569 Kč
Ověřený prodej ZDE

Značka a původ

Za značkou stojí společnost Primulus Group, která pochází z České republiky. Dá se tak říct, že jde o „domácí produkt“. Na firmě je sympatické i to, že zakladatelé se k vlastní značce hrdě hlásí, protože na jejich webové stránce si můžete prohlédnout jejich fotografie a příběh, který provázel vznik tabletek Primulus. Tato otevřenost je dobré znamení, protože za přípravkem nestojí anonymní a neznámý dodavatel nebo výrobce. To u mě evokuje pocit, že za kvalitou výrobku si stojí a ručí za něj svojí pověstí.

V rámci svého zařazení jde o výživový doplněk, který má formu tabletek. Na jeho koupi nepotřebujete mít předpis od lékaře.

Složení a účinné látky

Primulus je z hlediska obsahu účinných látek velmi pozoruhodný přípravek. Řekl bych, že svým složením jde o vůbec nejzajímavější produkt svého druhu na trhu. Obsahuje neobvyklou kombinaci různých minerálů, vitamínů a extraktů rostlin, které patří do kategorie přírodních afrodiziak. Toto jsou ty nejdůležitější z nich.

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemní už pozná asi každý, kdo přišel do kontaktu s nějakým výživovým doplňkem určeným na podporu erekce. Kvalitní a velmi účinné afrodiziakum z Asie obsahuje množství zajímavých látek. Tento extrakt z rostliny je ve výrobku za účelem zvýšení testosteronu, vitality, libida a energie.

Pískavice řecké seno

Používá se i zkrácené označení Fenugreek, ale předpokládám, že o ní asi slyšíte poprvé. Popravdě, s tímto jsem se ještě nesetkal ani já. Nastudoval jsem si o něm nějaká fakta a zjistil jsem, že jde o velmi účinné afrodiziakum a celkově univerzální tonikum. Rostlina má zajímavé účinky a představuje něco jako skrytý rostlinný poklad.

Pískavice řecká seno tabletky na léčbu prostaty
Pepř tabletky na léčbu prostaty

Černé koření

Černé koření nepatří jen do kuchyně, ale dokáže okořenit i život za dveřmi ložnice. Extrakt z tohoto koření je „přimíchaný“ do obsahu Primulusu, protože má antioxidační vlastnosti, podporuje imunitní systém a pomáhá s krevním tlakem. Dobře působí i na dýchací nebo trávicí systém.

Selen

Látka podporuje imunitu, spermatogenezi, vitalitu a také hladinu testosteronu v těle. Zároveň je i výborným antioxidantem, který působí proti předčasnému stárnutí buněk, ale také proti podrážděnosti, únavě a celkové slabosti.

Zinek

Na zlepšení stavu spermatogenezy a podporu sexuální vitality slouží zinek, i proto nesmí v Primulusu chybět. Tento minerál podporuje imunitní systém, udržení správné hladiny hormonů, ale zejména testosteronu, který zvyšuje sexuální apetit.

Hořčík

Tento minerál je velmi důležitou součástí podpory celkové fyzické kondice, vitality, zvýšení energie a metabolismu. V Primulusu je navíc zastoupený v jedinečné formě Aquamin Marine Magnesium, což je jeden z nejlepších typů zdroje přírodního hořčíku.

Vitamíny

Ty v Primulusu nesmí chybět. Jde konkrétně o směs více vitamínů, jako vitamíny C, B6 a D3. První jmenovaný je známý podporovatel imunitního systému a antioxidant. Vitamín B6 pozitivně působí na vitalitu a nervový systém. Vitamín D3 je důležitý pro pokožku, ale také na správné fungování činnosti pohybové soustavy.

Koncentrace látek obsažených v Primulusu podle množství:

 

Látka Množství
Tribulus Terrestris 150 mg
Fenugreek 175,3 mg
Extrakt z černého koření 5 mg
Biotin 30 μg
Selen 2,75 μg
Hořčík 122,5 mg
Zinek 7,68 mg
Vitamín D3 25 μg (1000 UI)
Vitamín B6 1 mg
Vitamín C 50 mg

Dávkování a užívání

Primulus se užívá jednoduše, neboť jde o tabletky na perorální užití, které stačí zapít vodou. Na rozdíl od ostatních značek výrobce netvrdí, že stačí použít jednu tabletku před sexem.

 

V tomto případě se jedna dávka rovná dvěma tabletkám. Jednu byste měli užít ráno a druhou večer.

 

Výrobce obzvlášť upozorňuje na pravidelné užívání, protože pouze v tom případě můžete dosáhnout maximální výsledky. Dávkování zároveň odpovídá velikosti balení, které je určené na jeden měsíc.

Tabletky pro muže

2 TABLETY

denně

Svým dávkováním a působením se Primulus řadí mezi tabletky, které se doporučuje užívat dlouhodobě a pravidelně. Výrobce sám doporučuje, že toto užívání je nejlepší způsob, jak můžete z tabletek dosáhnout co nejlepších výsledků, což mohu osobně jen potvrdit. S každým dalším dnem užívání jsem pociťoval účinky tabletek stále intenzívněji.

Účinky

Tabletky značky Primulus nejsou prvoplánově jen obyčejné tabletky určené na podporu erekce a potenci, jako je tomu u ostatních výrobků. Jde o komplexní přípravek určený speciálně pro mužské zdraví, což tvrdí i samotný výrobce produktu. Účinky tedy působí na více faktorů a nejen na sexuální zdraví, což je pozitivum. Co se týká sexuálního zdraví, tak funguje v těchto směrech.

Vyšší sexuální apetit

Už samotné složení předurčuje Primulus na zvýšení libida, a tedy hladiny testosteronu. Díky dlouhodobému užívání je cítit opravdu viditelné zvýšení sexuální chuti a celkově sexuální vitality a energie. V tomto ohledu jsou muži s Primulusem maximálně spokojení a podobnou zkušenost mohu potvrdit i já.

Snížená únava

Dalším pozitivním benefitem přípravku značky Primulus by mělo být snížení únavy. Z hlediska složení je to možné, protože všechny látky obsažené v tabletkách tyto účinky podporují. Pokud se však chcete zaměřit přímo jen na snížení únavy, na trhu najdete i lepší prostředky, které se zaměřují přímo na tuto problematiku.

Zlepšení nálady

Zajímavý účinek, ale něco na tom bude. Na začátku jsem byl také překvapený, ale právě Fenugreek v kombinaci s dalšími minerály působí na nervovou soustavu uklidňujíce a zlepšují její funkčnost. Výsledkem by měla být lepší nálada, ale pro mě je tento výraz, v souvislosti s tímto výrobkem, přehnaný. I když po kvalitnějším sexu má člověk určitě lepší náladu.

Boj proti nachlazení

Další zajímavý fakt vzhledem k tomu, že nás muže dokáže skolit i legendární „sopel“. Každopádně Primulus svým složením bojuje proti sezónním onemocněním a rýmě. Jak konkrétně se mu to daří, já posoudit neumím, protože žádné účinky v tomto směru jsem si na sobě nevšiml.

Nabírání svalové hmoty

Řada minerálů a prvků, které výrobek obsahuje, má pozitivní vliv a účinek na svalovou soustavu. Ale dokáže Primulus donutit svalstvo, aby rychleji a účinněji nabíralo hmotu? Podle mne nejde o vlastnost, na kterou se dá spoléhat. Můj skeptický názor potvrdili i muži, kteří nějaký vliv zpozorovali, ale nedá se hovořit o velkých účincích.

Nečekejte zázraky

Primulus je založený na přírodní bázi a určený na dlouhodobé užívání. Účinné látky se tak dostávají do těla postupně a prvních účinků si tak všimnete až za nějaký čas. Proto neočekávejte, že po první tabletce se váš sexuální život změní. Nástup účinků záleží na vašem věku, životním stylu a dalších faktorech.

Vedlejší účinky

Stejně jako u ostatních výživových doplňků pro muže ani v tomto případě se nemusíte bát nežádoucích účinků. Protože jde o čistě přírodní produkt založený na výtažcích z bylin, nemusíte se obávat žádných zdravotních komplikací.

CHCI PRIMULUS

V počátcích se mohou přechodně objevit menší trávicí problémy, ale to jen v důsledku začátku užívání něčeho nového. U mě nic podobné nenastalo, protože tyto případy jsou i tak zřídkavé. Typické vedlejší účinky, které jsou specifické pro chemické léky, však u Primulusu nehrozí.

Balení a cena

Primulus poskytuje jen jeden druh balení, a to s obsahem 60 tabletek. To je na rozdíl od konkurence trochu nevýhoda, protože jiné značky nabízejí různé varianty balení. Toto balení s denní dávkou 2 tabletky postačí na jeden měsíc. Poměr ceny a obsahu je podle mne velmi dobrý, což musím na Primulusu ocenit. Jak vás vyjde pravidelné užívání Primulusu, vám ukáže tabulka.

Počet tablet v balení 60 ks
Cena za balení 569 Kč
Cena za jednu tabletu 9 Kč
Cena za jednu dávku 19 Kč
Cena za tříměsíční kúru 1 707 Kč

Kde koupit

Zaručeně koupíte ověřený a originální produkt na jejich internetové stránce www.primulus.cz. V lékárně jsem na něj nenatrefil a také ani v internetových lékárnách. Nevnímám to však jako něco špatného, přestože mnoho lidí podle toho produkty posuzuje, což není správná cesta.

Na webové stránce Primulusu najdete i všechny potřebné informace o produktu, portfolio firmy apod. Tak jako u ostatních tabletek ani v tomto případě nekupujte žádné neověřené produkty z bazarů a inzerátů, abyste neuškodili vašemu zdraví.

Objednávka, doprava a doručení

Objednávání produktu přes internet je velmi praktické, pohodlné a bezpečné. To ocení zejména lidé, kteří nemají čas na nakupování v kamenných obchodech a potřebují se ke zboží dostat co nejrychleji. Tady je postup, jakým si můžete nakoupit i na e-shopu oficiálního distributora Primulus.

 • Vyberte si zemi, ze které objednáváte, takže SR nebo ČR.
 • Vyplňte svoje kontaktní údaje a adresu doručení.
 • Zvolte počet balení, které chcete objednat.
 • Na závěr vyberte dopravu, způsob platby a odešlete objednávku.

Jak vidíte, postup nákupu se nijak výrazně neodlišuje od konkurence. Objednávka dá doručit přes Českou poštu, kurýra a Zásilkovnu.

Finanční transakci můžete provést buď platbou předem, převodem na účet nebo zaplatit jako dobírku. Nejrychlejší odeslání je při platbě na dobírku. Při převodu se čeká, než odešlete peníze na účet, až potom se objednávka odesílá.

Nejčastější otázky

Muže na internetu zajímalo několik věcí, ale nikde na internetu jsem se nedočetl odpovědi. Prohlédl jsem si více internetových fór a otázky jsem posbíral. V této části se budu snažit na ně co nejlépe odpovědět.

Mohu užít i dvě tabletky najednou?

Doporučená denní dávka produktu jsou dvě tabletky denně, ale v posloupnosti 1 tabletka ráno a 1 tabletka večer. Z nějakého důvodu to výrobce uvádí takto, pravděpodobně aby se „síly“ účinku mohly rozložit na celý den. Pokud náhodou zapomenete tabletku vzít ráno, můžete ji vzít následně večer a naopak.

Pomůže mi přípravek s lepší erekcí?

Pokud máte vážnější problém se ztopořením penisu, nehledejte u Primulusu žádné zázraky. Složení výrobku pomáhá při zvýšení sexuální energie a apetitu, ale při vážnějších problémech to nebude pro vás ta nejúčinnější volba. Nebudu vám lhát, je to přece jen výživový doplněk, zkuste se raději poohlédnout po jiných značkách, které se na tento problém zaměřují. Doporučuji např. Merlix Senior.

Kdy pocítím první účinky?

Tak to je velmi individuální záležitost. Někomu to zabere dříve, někomu až za nějakou dobu. Osobně jsem první pozitivní účinky začal pociťovat už po dvou týdnech, ale naplno zabraly po měsíci. Dlouhodobé užívání zlepšuje efektivitu a účinnost tabletek, proto je důležité je pravidelné užívat. Nejlepší účinky jsem pocítil po třech měsících.

Pro koho je Primulus určený?

Pro muže nad 25 roků, neboť přibližně v tomto věku začíná u mužů klesat hladina testosteronu v těle. Výrobce neuvádí žádné kontraindikace, proto se není čeho bát. Obezřetnější by měli být jen muži s kardiovaskulárními a vážnými hormonálními problémy, kteří by užívání měli konzultovat se svým lékařem.

Zkušenosti

Muži reagují podle zkušeností a hodnocení na internetu většinou kladně. Nenašel jsem ani jednu recenzi, která by výrobek úplně zatratila. Dobře hodnocená je zejména cena, k čemuž se připojuji i já. Vždyť po přepočtu to vychází, že jedna denní dávka stojí méně než 19 Kč.

Problémy jsou trochu s rychlostí účinků. Většina mužů očekává okamžité výsledky, ale ne všechny vlivy jsou až tak viditelné. Přestože složení je z hlediska množství látek zajímavé, Primulusu trvá nějaký čas, než se jeho účinky projeví.

ZKUSIT PRIMULUS

Tabletky vám nepomohou k zlepšení erekce, ale v případě zlepšení vitality a imunity jsou reference od zákazníků lepší. Primulus se snaží pomoci ve všech směrech, ale konec konců nemají jeho účinky výrazný vliv na žádný konkrétní problém.

Vlastní zkušenost

Přípravek jsem zpočátku přehlížel, protože jsem se věnoval testování jiného produktu. Na základě doporučení mého známého jsem se nakonec k tomu odhodlal. Na první pohled jsou tabletky zajímavé, vypadají luxusně, i proto jsem měl i vyšší očekávání. Ale není všechno zlato, co se třpytí.

Přípravek jsem užíval tři měsíce, ale už na začátku jsem pocítil první výsledky, nebylo to však nic významného. Větší výkonnost přišla až později a musel jsem si počkat. Na můj vkus to bylo až příliš dlouho, proto by měla značka Primulus na tomto do budoucna zapracovat.

 

Poměr ceny a kvality je velmi dobrý, balení vypadá dobře a dodání výrobku proběhlo bez problémů. Primulus je velmi zajímavý produkt, ale na zlepšení sexuálního života najdete i lepší značky na trhu.

Výsledek testování

Všechny moje dojmy, spojené se zkušenostmi jiných mužů, se nyní pokusím shrnout do závěrečného zhodnocení. Primulus je přípravek, který vypadá na první pohled velmi atraktivně a také jeho složení je kvalitativně velmi dobré. Problém je však v tom, že jeho účinky mají velmi široké spektrum a nezaměřují se na řešení jednoho konkrétního problému.

OFICIÁLNÍ ESHOP

Pro někoho to může být mínus, někomu zase tento princip vyhovuje. Každopádně Primulus není přípravek, který se zaměřuje na zlepšení erekce. Primulus má mnohem širší účinky, které se zaměřují na zlepšení mužského zdraví. Proto, pokud někdo hledal přípravek čistě jen na zlepšení erekce, tak tomuto výrobku dá horší hodnocení. Já za sebe musím říct, že Primulus stojí za vyzkoušení. Z pohledu poměru ceny a kvality jde o výhodnou koupi. Jediným mínusem pro mě je dlouhodobé užívání, které je nutné, aby člověk viděl první výsledky.

Nemohu vám slíbit, že Primulus bude fungovat na 100 %, protože u výživových doplňků jde vždy o individuální faktory, které ovlivňují jeho účinky. Podle mě však stojí za to, neboť i výrobce garantuje vrácení peněz, pokud by účinky nebyly podle vašich představ.

Primulus je bylinného původu, a proto má jeho užívání několik výhod.

 • Dlouhodobé užívání bez jakýchkoliv vedlejších účinků.
 • Dostupný bez lékařského předpisu.
 • Široký záběr účinků, které zlepšují mužské pohlavní zdraví.
 • Poměr ceny a kvality je velmi výhodný.

Primulus je velmi kvalitní výživový doplněk na podporu sexuálního mužského zdraví. Pokud však chcete zlepšit vaši spermatogenezi, erekci, ztopoření nebo sexuální zážitek, měli byste sáhnout po jiném výrobku. V tomto případě Primulus není právě nejlepší volba. Tady bych spíše doporučil MerliX.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *