MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Zerex

ZEREX – KRÁL NA TRHU, NEBO JEN VYŠPERKOVANÝ MARKETINK?

Tablety Zerex není třeba zřejmě většině mužů vůbec představovat. Každý pán, který chce zlepšit erekci, zabránit předčasné ejakulaci a být lepším milencem, určitě už o Zerexu slyšel. Jde o značku volně prodejných přípravků určených na zlepšení erekce, prodloužení pohlavního styku a také na zvýšení libida či sexuálního výkonu.

Na značce Zerex se mi líbí jejich specializace. Výrobce totiž na trh uvedl hned tři druhy tablet, a to Zerex KlasikZerex Extralong a Zerex Ultragold. Tato značka je přitom na našem trhu už 5 roků, přičemž podle informací přímo od výrobce vyzkoušelo tabletky víc jak 80 000 mužů. Tabletky mají certifikát nejen Úřadu veřejného zdravotnictví, ale prošly také zkouškami akreditované laboratoře. Zerex má přitom 100% přírodní složení a je bez receptu. Jak je to tedy s marketinkem Zerexu? Ano, má ho nejlepší. Vyšperkovaný do posledních detailů. Každopádně v mých testech nejlepším přípravkem nebyl, ale mezi TOP 4 určitě patřil.

Zerex má podobu modré tabletky, ale bez předpisu. Můžete si ho jednoduše objednat z pohodlí domova přes internet nebo telefonicky a už co nevidět máte tento malý zázrak doma. Jde o přípravek určený na zlepšení erekce za přijatelnou cenu. Jako bonus, značka Zerex nabízí také specializované tabletky na oddálení ejakulace – Zerex Extralong a na dlouhodobé zlepšení potence Zerex Ultragold.

JAK ÚČINNÉ JSOU TYTO PŘÍPRAVKY? jDE SKUTEČNĚ O TAK SILNÉ PILULKY? KDE A JAK SI JE MŮŽETE KOUPIT?

Jak dlouho jsem tabletky testoval 3 měsíce
Kdy začaly zabírat po několika dnech
Vedlejší účinky žádné
Zvětšení penisu? ano, ale jen při erekci a dlouhodobém užívání 0,5 – 1 cm
Cílová skupina / věk všichni muži
Doručení a diskrétnost druhý den po objednávce (neoznačené, neutrální balení)
Lepší alternativa Merlix, eJoy
Varianty Zerexu ➡️ Zerex Klasik na rychlou erekci
➡️ Zerex Extralong na oddálení ejakulace
➡️ Zerex Ultragold na dlouhodobé zlepšení erekce
Cena jen 720 Kč
Kde koupit / prodej ZDE

V této recenzi jsem podrobně rozebral všechno, co se Zerexu týká (KlasikExtralong, Ultragold). V závěrečné části dostanete prostor na diskusi, vaše zkušenosti a otázky. Budu rád, když se spolu podělíme o zkušenosti, a tak si navzájem pomůžeme. Přípravek jsem testoval tři měsíce, a tedy vím, jak funguje a zda stojí za doporučení. Vtipné je také to, že lidé jej nazývají „Zarex“, což není správné označení, ale správně je to Zerex.

VÝROBCE A PŮVOD

Za značkou Zerex stojí společnost Active life Inv. Na některých místech se však uvádí jiná firma, s podobným názvem, Active life. O těchto firmách jsem se na internetu mnoho nedozvěděl. Samotný Zerex má označení „Made in USA“. Trochu pochybně ale vyznívá skutečnost, že se nikde neuvádí, která americká firma je výrobcem tohoto produktu. Každopádně velkým plusem je to, že jsou odzkoušené v laboratorních podmínkách a mají příslušné certifikáty. Složení tabletek je známé a samotný produkt má certifikát vydaný Úřadem veřejného zdravotnictví. Z jejich užívání neplyne žádné riziko, složení přípravků je prý přírodní.

Co je ještě důležitější než všechny certifikáty, jsou reálná odzkoušení v praxi. Zerex je jako jeden z mála producentů testovaný v laboratorních podmínkách. Díky laboratornímu testování máte 100% jistotu, že v tabletce dostanete přesně všechno to, co výrobce garantuje. Protože toto u konkurence není samozřejmostí, Zerex má v tomto směru navrch.

SLOŽENÍ A ÚČINNÉ LÁTKY

Jak jsem už uvedl, Zerex je čistě přírodní produkt. Jde o špičkové složení, které se vyjímá v porovnání s konkurencí. V Česku je registrovaný jako doplněk stravy, což je další výhoda – proto je volně dostupný, bez lékařského předpisu. Svým složením patří tyto tabletky mezi špičku. Najdete tu hned několik látek, které byste u konkurence hledali marně.

Schizandra chinesis tabletky na podporu erekce

Schizandra chinesis

Schizandra čínská je rostlina s červenými plody, která se často využívá v tradičním léčitelství. Tento přírodní životabudič se ve staré tradiční asijské medicíně používá několik tisíc roků a je považovaný doslova za všelék. Díky svým účinkům pomáhá nabýt ztracenou sexuální energii a přispívá k mnohem intenzívnějšímu a delšímu pohlavnímu styku.

Maca

Jde o rostlinu z peruánských And, která si svými vlastnostmi vysloužila označení peruánská Viagra. Pozitivní účinky výborně působí na zlepšení psychické i fyzické výkonnosti. Zvyšuje libido a stimuluje sexuální funkce. Známý je také její výrazně příznivý vliv na potenci muže.

Maca tabletky na podporu erekce
Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

Tribulus Terrestris

U nás známý pod názvem Kotvičník zemní, má svůj původ v Asii. Zvyšuje hladinu testosteronu a jde o stimulant vyhledávaný například také profesionálními sportovci. Také se však využívá v tradiční asijské medicíně. V Zerexu ho lze najít zejména pro pozitivní vliv na hladinu testosteronu, ale také pro zvýšení vytrvalosti a fyzické výkonnosti.

L-Arginin

Tato aminokyselina hraje důležitou roli při tvorbě oxidu dusnatého. Uvolňuje cévy, dodává jim pružnost, což zároveň umožňuje jejich lepší prokrvení, což zároveň umožní penisu dosáhnout kvalitní erekce.

Ženšen

Nebo nazývaný Všehoj asijský, revitalizuje funkce pohlavního ústrojí a stimuluje tvorbu hormonů. Jde o známý prostředek na tlumení únavy a celkové uvolnění. Díky svým účinkům pomáhá k uvolnění stresu a tím zároveň ke zlepšení erekce.

Silybum marianum

Pestřec mariánský představuje léčivou rostlinu, která je využívaná pro různé medicínské účely. Svoje uplatnění našla zejména v boji s impotencí. Prokrvuje pánevní část, čímž zabezpečuje vznik kvalitní erekce a schopnost mít pohlavní styk. Zároveň chrání tenké a citlivé žíly v pohlavním údu.

L-Lyzin

Aminokyselina L-Lyzin pomáhá při detoxikaci těla. Je důležitý zejména při obnově cév a používá se i při podpůrné terapii kardiovaskulárních onemocnění. Patří mezi esenciální aminokyseliny, protože náš organismus si ji neumí syntetizovat sám. Zlepšuje také prokrvení penisu, díky čemuž můžete prodloužit dobu erekce.

L-Citrulin

Představuje zdroj L-argininu, přičemž ve spojení těchto dvou složek dochází ke tvorbě oxidu dusnatého, který má na svědomí prokrvení cév v oblasti penisu. Díky lepšímu prokrvení cév dochází k pevnější a kvalitnější erekci, přičemž v kombinaci s jinými aminokyselinami v Zerexu dokonce i k rychlejšímu nástupu erekce.

Vitamíny

Zerex obsahuje množství vitamínů a minerálů. Například:

Vitamín B6 vyvolává chuť na sex.
Vitamín E je nejdůležitější ze všech vitamínů v souvislosti se sexuální aktivitou, přičemž také přispívá ke zlepšení průtoku krve.
B karoten se v těle člověka mění na vitamín A, který neutralizuje vznik estrogenu a tím pádem nepřestáváte mít chuť na sex.

Mangan se podílí na tvorbě dopaminu, který následně podporuje nervy na přenášení sexuálních vzruchů do mozku.
Zinek podporuje tvorbu testosteronu, ve velké míře také ovlivňuje celkovou výdrž a mužnost. Podle nedávných zjištění je v spermiích u neplodných mužů až o polovinu méně hořčíku, než by mělo být.
Vápník všeobecně podporuje aktivní život, zejména vzhledem na pevnost a stavbu těla, která je při sexu velmi důležitá. Také zabraňuje svalovým křečím.

Zerex složení

PŘEHLEDNÁ TABULKA SLOŽENÍ PŘÍPRAVKU ZEREX

Existují tři druhy výrobku Zerex, které jsou na trhu dostupné. Každý z nich se specializuje na jiný problém:

 • na rychlejší nástup erekceKlasik
 • na předčasnou ejakulaciExtralong
 • na zlepšení erekce v dlouhodobém horizontuUltragold

Z tohoto důvodu mají tyto výrobky také různé složení.

Ještě vám předložím přehlednou tabulku, kde si složení jednotlivých Zerexů můžete jednoduše porovnat i sami.

Aktivní složka Zerex Klasik
(na rychlou erekci)
Zerex Extralong
(na oddálení ejakulace)
Zerex Ultragold
(na dlouhodobé zlepšení erekce)
Tribulus terrestris 150 mg 100 mg 300 mg
L-arginin  50 mg  50 mg neobsahuje
Maca  50 mg  50 mg  200 mg
L-lyzín  50 mg  50 mg neobsahuje
Teobromin  50 mg  40 mg neobsahuje
L-citrulin  50 mg  30 mg neobsahuje
Ženšen neobsahuje  50 mg neobsahuje
Pestřec mariánský neobsahuje  30 mg neobsahuje
Schizandra čínská neobsahuje neobsahuje  200 mg
Vitamín B2 neobsahuje neobsahuje  20 mg
Vitamín B6 neobsahuje neobsahuje  2,8 mg
Vitamín B12 neobsahuje neobsahuje  2,8 mg
Měď neobsahuje neobsahuje  2 mg
Zinek neobsahuje neobsahuje  5,0 µg

Pro seniory je specialitou na našem trhu Zerex Ultragold, který je svým složením určený speciálně pro muže ve středním a zralém věku. Obsahuje více vitamínů skupiny B a také zinek nebo měď. Jde zatím o unikát na trhu.

KTERÝ ZEREX SI VYBRAT?

ZEREX ULTRAGOLD

Podle výrobce, recenzí a zkušeností zákazníků na fórech a v diskusích jde zatím o nejlepší ze všech uvedených Zerexů, jehož užívání se doporučuje zejména mužům po čtyřicítce. Výrobce deklaruje, že má pozitivní vliv nejen na zlepšení erekce či délku pohlavního styku, ale má vliv také na celkovou vitalitu organismu. Doporučené dávkování je každý večer před spaním aspoň po dobu 3 měsíců. Je tedy vhodný na každodenní užívání nejen před sexuálním stykem (jako Zerex Klasik a Extralong). Z vlastní zkušenosti ho nedoporučuji kombinovat s alkoholem, během zkoumaného období jsem ho ani neužíval, abych neuškodil výsledkům testu. Kromě tradičních bylin Maca a Tribulus Terrestris obsahuje také zinek, vitamíny B2, B6, B12 a jiné zdraví prospěšné látky. Obsahuje důležité aminokyseliny, vitamíny a minerály.

Osobně jsem testoval právě tento výrobek a o mých zkušenostech s ním se dozvíte v recenzi níže. Už nyní vám však mohu říct, že z mého pohledu jde o jeden z nejlepších výživových doplňků s příznivým vlivem na erekci, výdrž a výslednou kvalitu orgasmu na českém trhu. První místo u mě stále zastává MerliX Perfektum. Důležitou úlohu sehrálo také pravidelné užívání po dobu 30 dní. První účinek se však dostavil už po 7 dnech a zesílil během dalších dní. Proto mohu Zerex Ultragold opravdu doporučit.

ZEREX EXTRALONG

Jak už z názvu vyplývá, Zerex Extralong je určený pro ty, které trápí celková délka pohlavního styku. Podle stránek výrobce, jakož i podle mnohých diskusí zákazníků na internetu, Zerex Extralong by měl prodlužovat délku pohlavního styku až o 30 minut, což je skutečně dost dlouhý čas pořádně si užít. Obsahuje aminokyseliny v kombinaci s extraktem tradičních bylin (Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum – prastaré léčivé rostliny). Užívá se hodinu před pohlavním stykem, ale bez pravidelného užívání se při výživových doplňcích takto rychlý účinek dostaví jen málokdy. Osobně jsem Zerex Extralong zkoušel, proto muži prahnoucím po tvrdé erekci radím zkusit měsíční dávku (60 kapslí). To byl, aspoň pro mě, dost dlouhý čas na to, aby se dostavil příznivý efekt.

ZEREX KLASIK

Zerex Klasik deklaruje okamžitý účinek, který by se měl dostavit do 60 minut od užití. Pomáhá mužům, kteří mají problémy s erekcí. Obsahuje přírodní složky (L-Lyzin, L-Citrulline, L-Arginin), které v kombinaci s extraktem z byliny Maca a Tribulusterrestris dokáže malé zázraky. Jednoduše by se dalo říct, že Zerex Klasik pomáhá mužům stát se znovu mužem.

Zajímavostí je, že distributor na důkaz účinnosti svých produktů dává možnost koupení jen jedné tablety Zerex na zkoušku. Pro mě to signalizuje důkaz o tom, že výrobek skutečně funguje. Já osobně jsem Zerex Klasik nezkoušel, ale za zkoušku určitě stojí měsíční pravidelné užívání, které u běžných tabletek na erekci vždy preferuji.

DÁVKOVÁNÍ A UŽÍVÁNÍ

Zerex na rozdíl od běžných léků na předpis neúčinkuje okamžitě a za každých okolností. Naopak, účinnější je jeho dlouhodobé užívání. Na druhou stranu, jak výrobce říká sám, je možné užít i jednu tabletku, přičemž denní doporučené maximum jsou 2 tablety.

Zerex by se neměl míchat s alkoholem. Vzhledem k tomu, že přípravek je kategorizovaný jako výživový doplněk, doporučuji dlouhodobější užívání. U někoho se totiž mohou projevit pozitivní účinky dříve, u jiného zase později. Nebuďte proto hned zklamaní, protože byste měli počítat s rozumnou dobou, aby se hladina účinných přírodních látek v těle projevila.

Tabletky pro muže

1 tableta

60 minut před stykem

ÚČINKY

Alfou a omegou tohoto výrobku je zlepšení erekce a potence, a pokud je toto váš cíl, neměli byste zůstat zklamaní. Jak jsem uvedl v úvodu, výrobce má v nabídce na trhu až tři druhy tablet, přičemž každá je v něčem víc účinná a na něco se víc zaměřuje.

Ačkoliv se účinky jednotlivých typů Zerexu mírně liší, jeden je společný: podpora erekce a zlepšení kvality sexuálního výkonu. Zde jsou nejdůležitější účinky jednotlivých přípravků:

PRODLOUŽENÍ EREKCE

Zerex Extralong a Zerex Ultragold slibují zejména déle trvající erekci. V prvním případě účinku napomáhají výtažky z pestřece mariánského a ženšenu, které prodlužují sexuální akt podporou delší erekce. Druhá verze Zerexu je určená speciálně mužům ve středním věku a seniorům. Žádaný účinek se dostaví s největší pravděpodobností při dlouhodobém užívání, samotný výrobce mluví o minimálně třech měsících.

EREKCE A ZTOPOŘENÍ

V každém z přípravků Zerex se nacházejí všechny účinné přírodní látky, které jsou nezbytné pro lepší prokrvení penisu a nástup kvalitní erekce. V tomto případě platí, že míra úspěchu je individuální u každého muže. Na jedné straně závisí na míře problému s erekcí a na druhé straně na délce užívání Zerexu. Čím déle ho budete užívat, tím kvalitnější výsledek se dostaví.

SILNĚJŠÍ PENIS

V tomto případě jde o velmi individuální záležitost, kterou někdo může, jiný nemusí sponzorovat. Osobně jsem si žádné výrazné zhrubnutí penisu nevšiml, ale je to věc názoru. Dobré prokrvení penisu má za následek nejen pevnější erekci, ale může ovlivnit i zhrubnutí penisu. Tu bych však neočekával žádné zázraky a byl raději realistický.

ZVÝŠENÍ TESTOSTERONU A CHUTI NA SEX

Na zvýšení chuti na sex jsou určené všechny typy Zerexu, avšak speciálně Zerex Ultragold je doporučený zejména těm mužům, které trápí příliš nízká „sexuchtivost“. Nejčastěji z příčin sníženého libida je nedostatečná hladina testosteronu a právě v tomto případe by mohli tabletky dopomoci k nastavení dostatečné hladiny. Kotvičníku zemního je tady 3násobně víc než v Zerexu Klasik. Proto pokud máte největší problémy s chutí na sex, tak je pro vás určený právě tento Zerex.

PŘEDČASNÁ EJAKULACE

Pro ty muže, kteří mají problémy s „nedočkavou“ ejakulací a předčasným vyvrcholením, jsou určené tabletky Zerex Extralong. Výrobce je popisuje jako speciální tablety pro muže, které trápí předčasná ejakulace. Já jsem Extralong užíval, a sice se u mě nevyskytovaly až tak vážné problémy s předčasnou ejakulací, pocítil jsem nějaké zlepšení.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Díky přírodnímu složení tabletek se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků, popř. jejich výskyt je jen minimální. I přes to je zde určené dávkování a maximální denní povolená dávka. Pokud toto dávkování budete dodržovat a nejste alergický na nějakou ze složek, neměli byste mít problém s užíváním. Mohou se vyskytnout menší trávicí problémy, ale jde o ojedinělý stav, který by měl rychle přejít. Není se čeho bát.

KDE ZEREX KOUPÍM?

Přípravek je možné koupit bez receptu, takže nemusíte navštěvovat lékaře a absolvovat vyšetření. Přes to však Zerex v lékárnách nekoupíte. Navštívil jsem víceré větší i menší lékárny, ale všude byl stejný výsledek – Zerex tam nenajdete.

To by však nemusel být problém, protože jak znám většinu mužů, zřejmě by se ostýchali koupit tabletky osobně. Zůstává tak možnost koupit produkt jen online přes internet. Nejlepší přes jejich oficiální stránku www.zerex.cz. Jak ukazují moje zkušenosti a průzkum na internetu, jde o jediný skutečně ověřený a 100% prodejní kanál.

PROHLÉDNOUT E-SHOP

BALENÍ A CENA

Zerex je možné koupit ve více typech balení. Největší pozitivum, které oceníte a odlišuje Zerex od konkurence, je zakoupení 2 tabletek na otestování účinků. Tuto možnost máte jen u verzí Klasik a Extralong, u typu Ultragold to není možné. Jestli však s užíváním začínáte, doporučuji běžné balení, které vám vydrží déle, abyste mohli objektivněji zhodnotit účinky tabletek.

Také v tomto případě platí, že čím větší balení si objednáte, tím bude cena za balení výhodnější. Pokud se vám Zerex osvědčí, do budoucna doporučuji objednat větší balení, neboť se vám to vyplatí víc. Určitě nesahejte po žádných náhradách od prodejců přes podezřelé inzeráty. Šetřit tímto způsobem na vašem zdraví se vám rozhodne nevyplatí.

JAK SI HO KOUPIT?

Prodej tabletek je výhradně přes internet, což je mimořádně pohodlné. Vyplnění objednávky zabere jen chvíli a nemusíte přitom nikam chodit. Při objednávce si vyberete typ tabletek a velikost balení a vyplníte svoje osobní údaje včetně adresy, kam vám tabletky zašlou. Zvolíte platbu buď bankovním převodem, nebo na dobírku, vyberete si způsob dopravy, objednávku odešlete a můžete už jen čekat.

Na výběr máte několik druhů dopravy. Nejlevnější je dodání prostřednictvím Zásilkovny (69 Kč), pak prostřednictvím České pošty (85 Kč). O něco dražší je kurýr PPL za 100 Kč.

Při objednávce nad 1 700 Kč nabízí výrobce dodání zdarma, takže pokud budete objednávat větší balení, určitě byste tuto cenovou akci měli využít. Balení je v každém případě diskrétní, což platí i o údajích v objednávce.

MOJE ZKUŠENOST

Přejděme na část, kterou z vás všichni očekávali asi nejvíc. Je lepší jednou zažít, než o něčem stokrát slyšet. Proto jsem i Zerex vyzkoušel. Popravdě, stále ho čas od času užiji, protože se mi osvědčil jako velmi dobrý a účinný prostředek na zlepšení kvality mého milostného života.

Před testováním Zerexu jsem procházel internet a narazil na velmi sporné komentáře. Našel jsem velké množství pozitivních zkušeností (často samozřejmě falešných, jejichž účelem byla propagace webu prodávajícího Zerex), ale také negativní recenze. Zaujaly mě hlavně ty druhé a podrobně jsem četl, co lidé nejvíc kritizují. Šlo o nulové účinky, Zerex je prý podvrh, klame lidi, nefunguje, kvalitnější erekce se nedostavila apod. To mě skutečně překvapilo, proto bych chtěl uvést moje zkušenosti, které se od těch negativních odlišují.

Já osobně jsem Zerex bral během 30 dní po 2 tabletkách denně. Mám šikovnou partnerku, ale trošku lenivý penis a ne vždy se postaví tehdy, kdy bych chtěl. Je pravda, že Zerex mi nefungoval hned po půlhodině či hodině, to je fakt. Ale neznamená, že to u jiných mužů nemusí takto rychle fungovat. Protože jsem už otestoval velké množství tabletek na erekci, věděl jsem, co přibližně mohu očekávat od tohoto výrobku. Složení Zerexu však napovídá, že účinky se dostaví při dlouhodobém užívání. Což se tak stalo i v mém případě. Už po týdnu pravidelného užívání se mi postaral o ztvrdlý penis a delší erekci a tím i lepší a delší orgasmus.

Podmínkou je opravdu dlouhodobé užívání přípravku a reálnější očekávání. Pokud máte vážný problém vůbec dosáhnout erekce, nebo už máte úplnou erektilní dysfunkci, v tomto případě vám Zerex, podle mého názoru, vůbec nepomůže. Spíše by se vám osvědčila návštěva lékaře a vhodná léčba.

Pokud máte ale například problém s kvalitou erekce a její délkou nebo když nemáte dostatečnou chuť na sex, Zerex může být velmi nápomocný. Ocení ho zejména muži ve středním věku a ti, co mají příliš stresový život či nezdravý životní styl. Samozřejmě, že zároveň je nutné zlepšit i svoji životosprávu a pravidelně a dlouhodobě užívat Zerex.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

anonym napsal:

Zarex sice zabíral, ale jen půl roku. setkali jste se s tím někdo? jak je to možné ?? tělo si na to zvyklo nebo co