MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Poppers

Malá zázračná lahvička, která vám přivolá stavy euforie a intenzívního orgasmu jako nikdy v životě. Aspoň takto popisují Poppers mnozí uživatelé, kteří s tímto produktem přišli do kontaktu. Mnoho lidí však netuší, co Poppers vlastně je i přesto, že jsou milovníci sexuálních experimentů.

Jde o afrodiziakum v tekuté formě, které v sobě obsahuje chemické látky. Právě ty mají důležitou roli při navození příjemných až euforických pocitů. Někteří uživatelé na internetových diskusích popisují orgasmus pod vlivem Poppers jako nadpozemský zážitek.

Můžeme říct, že některé reakce jsou přehnané a kromě tohoto jediného pozitivního účinky má také mnoho negativních vlivů. Proto nelze mít od Poppers zbytečné očekávání. Protože jde o zajímavý produkt, pojďme se na něj podívat blíže.

Poppers afrodiziakum zlepšení erekce

PŮVOD

Za produktem nestojí jen jediný výrobce, ale jde o více konkurenčních značek na trhu. Poppers je tedy výraz pro skupinu podobných produktů. U nás se dá koupit několik druhů od různých výrobců, jako Poppers Orgasmus, Poppers Pure Gold nebo Poppers Rush Ultra Strong. U nás jsou nejznámější asi pod názvem španělské mušky. Velikosti balení nejsou větší než kapky na kašel. Jde o balení 9 ml, 10 ml, 15 ml nebo víc.

Výrobky jsou k nám dovážené nejčastěji od výrobců z Nizozemska nebo Anglie. Prodej Poppers je legální, i když častokrát prezentovaný jako jiný drogistický produkt, například osvěžovač vzduchu. Neprezentuje se tedy reálný sexuální záměr.

SLOŽENÍ

Přípravky Poppers mají chemické složení a obsahují látky jako alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit či amylnitrit, které účinkují jako afrodiziakum. Nejde tedy o žádný přírodní produkt jako většina klasických afrodiziak, která jsou založená na přírodním složení. Pojďme si podrobněji představit složení tohoto chemického afrodiziaka.

Alkylové nitráty

Chemické sloučeniny založené na molekulární struktuře R-ONO. Představují alkylové estery kyseliny dusité. Jde o prchavé kapaliny, které mají výrazný ovocný zápach. Původně se ještě v 19. století používaly jako léky. Tyto látky se používají také jako protijed při otravě kyanidem.

Izobutylové nitráty

Patří mezi alkylové nitráty, které jsou esterem izobutanolu a kyseliny dusité. Jde o bezbarevné a štiplavé kapaliny. Také se využívají proti otravě kyanidem, ale jsou zároveň jedem pro lidi s nedostatkem specifické dehydrogenázy.

Amylové nitráty

Nažloutlé, průhledné a prchavé kapaliny s hruškovou esencí, které se odpařují zejména při nízkých teplotách. Používají se při léčbě angíny pectoris, při otravě kyselinou kyanovodíkovou nebo sirovodíkem.

Izopropylové nitráty

Patří také mezi alkylové nitráty. Jejich časté užívání může způsobovat intenzívní bolesti hlavy, poškození zraku nebo zvýšený krevní tlak.

Butylové nitráty

Chemické látky vytvářené z N-butanolu. Látka je hořlavá a prodává se také jako tekuté kadidlo. Právě tato látka způsobuje při inhalaci krátkodobou euforii.

AFRODIZIAKUM NEBO DROGA?

Popularita Poppers roste nejen za dveřmi ložnic, ale zejména v nočních klubech a na večírcích, kde ji zejména teenageři inhalují jako drogu, kterou lze přirovnat k extázi. Jde o levnější variantu než extáze a neúčinkuje až tak dlouho jako oblíbená party droga. Avšak při neustálém inhalování, kombinací s alkoholem a jinými látkami mohou účinky nabrat i dlouhodobější rozměry. Svoje zkušenosti popisují v různých internetových diskuzích.

UŽÍVÁNÍ

Poppers je v tekuté formě, která se určitě nemá užívat perorálně. Jde o přípravek, který je prchavý a nacházejí se v něm syntetické látky. Poppers by se neměl inhalovat přímo z lahvičky. Při správném používání by se lahvička měla nechat pootevřená v místnosti, v níž se bude odehrávat sexuální styk, na maximálně 10 vteřin a potom ji zavřít. Za tuto krátkou dobu se do ovzduší stihne vypařit dostatek látek v podobě afrodiziaka.

Nejlepší je nechat Poppers působit těsně před vyvrcholením, když jde do „tuhého“. Tehdy by se měly zintenzívnit orgasmus a požitek z něho. Po otevření je však nutné lahvičku hned zavřít, protože látka vyprchá. Při manipulaci buďte opatrní, protože při příliš nesprávném použití se mohou dostavit bolesti hlavy, případně při kontaktu s kůží dojít k ekzému.

Účinky

Podstata tohoto přípravku je v tvorbě methemoglobinu, který sníží kapacitu krve na přenos kyslíku. Proto způsobuje stavy euforie, omámení, malátnosti a povzbuzuje sexuální touhy. Častokrát ho kvůli účinkům přirovnávají k rajskému plynu. Také působí na uvolnění hladkého svalstva některých orgánů, v nichž se nachází krev, jako vagina či konečník.

ZLEPŠENÍ PROKRVENÍ POHLAVNÍCH ORGÁNŮ

Jedním z účinků je působení na zlepšení prokrvení a krevní oběh. Chemické látky působí na hladkou svalovinu a cévy, které rozšiřuje, a tím je zajištěná větší cirkulace krve. Proto je procítění orgasmu mnohem intenzívnější a sexuální stimulace je účinnější.

EUFORICKÉ STAVY A OMÁMENÍ

Díky butylovým nitrátům dochází k euforickým a omamným stavům během užití. Jde o důležitý účinek, který působí na psychiku. Na jedné straně je člověk stimulovaný, zároveň však utlumený a omámený. I kvůli těmto účinkům je oblíbený mezi mladými lidmi v nočních klubech, kde ho využívají jako levnější formu drogy na uvolnění.

ZVÝŠENÍ SEXUÁLNÍCH TUŽEB

Poppers působí i na mentální stav, při kterém by mělo dojít ke zvýšení libida. Tento stav je dost individuální a s odlišnou intenzitou, který doprovází bušení srdce a pocit tepla. Trvá to však jen několik minut.

OBLÍBENÝ U GAYŮ

Některým lidem se Poppers spojuje s homosexuály. V 70. Letech byl oblíbený zejména v gay komunitě, protože usnadňoval anální styk nebo sexuální praktiky jako fisting. Až v 90. letech se dostal do povědomí i heterosexuální veřejnosti.

NEPŘÍZNIVÉ ÚČINKY

Kromě několika pozitivních účinků na libido, sexuální uvolnění a euforii se na druhé straně mohou objevit i nežádoucí účinky. Při častém a příliš intenzívním používání Poppers se mohou dostavit nevolnost, bolest hlavy, zvracení či mdloby. Při dlouhodobém užívání dochází k poškození sliznice a plic. Při sexuálním styku nezapomeňte použít kondom, protože ve stavu euforie ztrácíte sebekontrolu a můžete přistoupit na nechráněný sex.

KONTRAINDIKACE

Kromě nežádoucích účinků se mohou dostavit také kontraindikace při nemocech nebo užívání léků. Protože Poppers způsobuje zrychlené bušení srdce a zvýšený tep, největší pozor by si měli dávat lidé s kardiovaskulárními onemocněními nebo s problémovým tlakem. Nedoporučuje se osobám, které překonaly mozkovou příhodu. Není určený pro těhotné ženy a děti.

Nesmí se používat s léky obsahujícími sildenafil a podobné látky. Určitě se nesmí kombinovat s opiáty nebo drogami (stimulanty) jako pervitin, extáze nebo kokain.

Eshop Intimní nákupy je jeden z mála, který myslí také na ženy. Prodáva tabletky a lubrikační gely na zvýšení libida a zlepšení orgasmu u žen. Testovala je moje partnerka, jejich ponuku najdete na Intimninakupy.cz.

BALENÍ, CENA, KOUPĚ

Na trhu najdete mnoho variant tohoto produktu, které mají i různé zaměření. Na trhu najdete menší balení v objemu 9 ml až 10 ml nebo o něco větší jako 15 ml, 30 ml a víc. Dají se koupit i velké akční balíčky, které obsahují více lahviček. Všechno záleží na výrobci.

Menší balení stojí v přepočtu od 150 – 250 Kč, ta větší jsou v hodnotě 400 Kč. Cena závisí na oblíbenosti značky, koncentraci účinných látek, kvalitě a velikosti balení. Čím vyšší intenzita a koncentrace, tím dražší produkt bude.

Poppers najdete v certifikovaných specializovaných e-shopech nebo v sex shopech. V lékárně ho nehledejte, protože produkty tohoto druhu jsou označované jako drogistické zboží, například na hygienické účely v domácnosti.

Koupí v originálních e-shopech se nemusíte bát o kvalitu produktu. Najdete tam přesné složení produktů a jejich přesné účinky. Uvádějí se jako produkty s účelem zvýšení libida a sexuální touhy. Kupujte jen takové přípravky, které jsou od známého výrobce. Vyhýbejte se e-shopům, které prodávají pouze Poppers nebo inzerovaným prodejům.

Já osobně žádný nepreferuji a popravdě ani tuto formu afrodiziaka neuznávám, proto volbu konkrétní značky nechám na vás.

Nejsem fanouškem syntetických tabletek. Podle mého názoru je to příliš velký zásah do organismu a je to jen pohodlné, rychlé řešení problému, které může mít na druhé straně dlouhodobé nepříznivé účinky na tělo. Vyzkoušel jsem proto mnoho přírodních produktů, které nemají nežádoucí účinky a nenarušují přirozené procesy v organismu. Pod článkem najdete žebříček produktů, recenze tabletek a moje hodnocení. Nejvíc mi pomohly bylinné tabletky na zlepšení erekce MerliX Perfektum.

Časté otázky

Poppers sám o sobě je velmi diskutabilní produkt, který má na jedné straně mnoho spokojených uživatelů, na druhé straně zase odpůrců, kteří jej považují za nebezpečný hazard. Na internetu jsem našel mnoho nezodpovězených otázek, proto jsem se jim rozhodl věnovat v této části.

Je vůbec užívání Poppers legální?
Ano, stále není omezené žádným zákonem, i když některé chemické látky, které se v Poppers nacházejí, jsou minimálně diskutabilní. Na získání tohoto produktu nepotřebujete lékařský předpis, povolení ani nic podobného. Poppers si můžete legálně koupit v internetových e-shopech nebo sex shopech.

Co v případě nežádoucích účinků?
Pokud se jim chcete vyhnout, tak přípravek neinhalujte vůbec. V případě, když jste to přece zkusili a dostavily se nežádoucí účinky, přečkejte čas působení a dejte se do klidného režimu. V případě silnějších vedlejších účinků vyhledejte lékaře.

Zlepšuje produkt také jiné oblasti sexuálního styku?
Poppers je zaměřený na zvýšení sexuální touhy, libida a prokrvení pohlavních orgánů. Někteří muži tvrdí, že jim to zlepšuje i jejich erekci, ale možná jde spíše o výjimku než pravidlo. Pokud chcete zlepšit jiné faktory vašeho sexuálního styku, měli byste sáhnout po produktech na to přímo určených.

Může Poppers způsobit závislost?
Co se týká závislosti na některou z chemických látek, tak riziko je v tomto směru minimální. Žádná z nich nemá na organismus takový vliv, aby přímo vyvolala závislost. Pokud už by se mohla projevit nějaká forma závislosti, tak jedině psychologická od stavů euforie, ale to je minimálně.

Mohu kombinovat Poppers s alkoholem?
Produkt se nesmí kombinovat s opiáty nebo omamnými látkami, proto je odpověď jasná. Pokud toto doporučení porušíte, měli byste se připravit na zdravotní komplikace a vedlejší účinky. Také Poppers nekombinujte s léky na erektilní dysfunkci, ale ani s některými druhy léků určených na kardiovaskulární onemocnění. Při používání Poppers si určitě přečtěte příbalový leták.

ZKUŠENOSTI

Poppers se stává stále více oblíbeným produktem a lidé se rádi podělí o svoje zkušenosti s tímto produktem na internetu. Najdete je také u produktů, které se dají koupit, na portálu Heureka. Recenze se vážou na konkrétní produkty a značky, což vám možná pomůže ulehčit výběr produktu pro vás.

Mnozí lidé, kteří Poppers zkusili, to brali jako jednorázový experiment. Někteří měli z něho vynikající zážitek a vrátili se k němu. U jiných se zase projevily vedlejší účinky, uvedená byla zejména intenzívní bolest hlavy, a proto užívání Poppers navždy zavrhli.

Každopádně, všechno je to o daném páru, muži a ženě, nakolik jsou ochotní ve svém vztahu experimentovat a oddat se jiné formě sexuální hry.

NESAHEJTE PO NEOVĚŘENÝCH PRODUKTECH

U chemických produktů si dávejte obzvlášť pozor na jejich původ a firmy, které zprostředkovávají prodej. Trh je stále plný podvodníků, kteří se vám budou snažit prodat produkt snížené kvality. Proto se při koupi produktu zaměřte na značky s dlouhodobou tradicí a převážně pozitivními recenzemi.

OSOBNÍ ZKUŠENOST

Abych věděl, o čem reálně píšu, musel jsem tento produkt vyzkoušet i já. Protože jsem se reálně obával jeho chemického složení, snažil jsem se být při jeho používání dost opatrný. Možná i skrz tento fakt nebyly moje výsledky tolik intenzívní.

Kamarádi v mém okolí však mají o něco lepší zkušenosti a orgasmus na Poppers byl pro ně jedinečným zážitkem. Největším problémem tohoto produktu je krátkodobá účinnost.

Osobně jsem kupoval Poppers na ověřeném e-shopu a řídil jsem se podle recenzí, které byly dostatečně kladné na to, abych výrobku začal důvěřovat. Při používání je nepohodlné zejména dávkování. Doporučuje se otevřít lahvičku těsně před vyvrcholením. Řekněme si upřímně, komu se bude chtít otevírat lahvičku uprostřed toho nejlepšího. Mně to úplně překazilo zážitek z milování a všechno okolo toho bylo trochu komické.

 

Jediné, co jsem pocítil, bylo příjemné uvolnění, které však trvalo jen několik minut. Jinak celý ten proces kolem užití byl velmi nepraktický, komický a zejména krátkodobý. I kvůli nedostatečnému užití jsem nepocítil žádné vedlejší účinky.

ZÁVĚR

Raději zůstanu věrný svým přírodním afrodiziakům, která mě zatím nikdy nezklamala a budu je doporučovat ostatním. Oproti těmto chemickým mají mnoho výhod.

 • Jsou založená na přírodní bázi, takže vedlejší účinky nehrozí.
 • Mají vliv nejen na libido a sexuální chuť, ale také na erekci a výdrž.
 • Vhodné i na dlouhodobé užívání.
 • Plné vitamínů, aminokyselin a výtažků z bylin.

Existují různé alternativy, kterými se Poppers dá nahradit. Níže přikládám svoje oblíbené produkty určené pro muže, které doporučuji vyzkoušet i vám. Jako vidíte v žebříčku, top produktem byl pro mě MerliX Perfektum, na druhé místo jsem zařadil eJoy.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *