MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Clavin

Clavin – průměrný výrobek za vysokou cenu?

Slyšeli jste už o doplňku na podporu erekce jménem Clavin? Tyto tabletky vám určitě nemusím nijak speciálně představovat. Značka Clavin má za sebou už víceletou tradici, svoje dělá také reklama. Tabletky se dají sehnat i v lékárně, kde byly v minulosti velmi rozšířené. Tento přípravek jsem měl možnost testovat a mým prvním důvodem byla zvědavost. Jde totiž o prostředek bez předpisu, který se chlubí tím, že nabízí velmi rychlý nástup účinku. Přípravek na problémy s erekcí je stále velmi populární a přímo jeho výrobce se chlubí až 92% prokázanou úspěšností tablet. Je to opravdu tak?

Clavin je, podobně jako jiné přípravky, tabletkou se 100% přírodním složením, což minimalizuje riziko nežádoucích účinků a umožňuje jeho koupi i bez receptu. Zkušenosti zákazníků se však začínají pomalu zhoršovat a to je také důvod mé recenze. Aktuálně se prodává ve dvou typech, a to Original a Platinum, v minulosti existovaly také varianty Strong a Ultra. Pojďme se podívat, jak tabletky působí dnes. Funguje, nebo nefunguje Clavin a jaké jsou jeho nežádoucí účinky? Přesné odpovědi na tyto otázky budou součástí mojí recenze.

Délka testování 2 měsíce
Kdy jsem pocítil účinek do 3 týdnů
Vedlejší účinky žádné až mírné
Zvětšení penisu? ne
Cílová skupina dospělí muži
Doručení a diskrétnost diskrétní balení do 48 hodin
Lepší alternativa Merlix, Zerex, eJoy
Cena 945 Kč
Kde koupit/prodej ZDE

Původ a výrobce

Samotný produkt je u nás registrovaný ve formě výživového doplňku, což znamená, že aby byl Clavin uvedený do prodeje, musel splnit všechny legislativní podmínky z hlediska bezpečnosti, složení i deklarovaných účinků. V tomto případě není tabletkám co vytknout.

Pár slov o výrobci těchto známých tabletek. Jde o společnost Simply You, která má i u nás v Česku oficiální zastoupení. Specializuje se na výzkum, výrobu a následnou distribuci nutraceutik, ale také farmakosmetiky nebo zdravotnických pomůcek (kromě Clavinu možná znáte i další výživové doplňky z dílny Simply You jako Ocutein, Hemostop, DonnaHair apod.). Přítomnost přímého distributora je výhodou, neboť to usnadňuje například i komunikaci mezi zákazníkem a výrobcem.

Složení Clavinu

Šafrán setý

Šafrán setý

Tato rostlina, označená latinsky Crocus, je známá svými podpůrnými účinky zejména na mužské libido. Patří mezi koření a zároveň afrodiziaka, což znamená, že podporuje sexuální apetit. Výrobce ji právě z tohoto důvodu zařadil do složení Clavinu, neboť stimulace libida a zvýšení chuti na sex mohou pomoci mužům k rychlejšímu dosažení erekce a zároveň také k delšímu udržení pohlavního údu ve ztopořeném stavu. Toto koření se obecně používá i na celkové zrychlení organismu.

Všehojovec štětinatý

Nazývaný také jako „sibiřský ženšen“, který má vliv na lepší prokrvení organismu, a tak zvyšuje citlivost nervových zakončení.

Sibírsky Ženšen
Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

Tribulus Terrestris

Kotvičník zemní je rostlina, kterou nacházíme v přírodních tabletkách na erekci poměrně často. Jde o přírodní stimulant zvyšující hladinu testosteronu v těle, díky čemuž dochází ke zvýšení libida a větší chuti na sex. Tento hormon je velmi důležitý pro dvě věci, a to pro zvýšení, ale také prodloužení erekce. Dlouhodobý příjem výtažků této rostliny také prodlužuje erekci, riziko erektilní dysfunkce se snižuje a to samé platí i o předčasné ejakulaci.

Maca

Rostlina z peruánských And, která si díky svým vlastnostem vysloužila označení peruánská Viagra. Má pozitivní účinky působící na zvýšení fyzické a psychické výkonnosti. Zvyšuje libido a stimuluje sexuální funkce, známý je její příznivý vliv na potenci.

Maca tabletky na podporu erekce

Selen

Selen je látka nejznámější zejména tím, že je v obsahu šamponů na vlasy, ale mnohem méně lidí už například ví, že se podílí také na spermatogenezi, neboli na tvorbě spermií. Jde také o důležitý antioxidant, který ovlivňuje tvorbu hormonů. Dostatečné množství selenu v těle snižuje únavu a pomáhá také správné činnosti cév, což je pro kvalitní erekci absolutní nezbytnost.

L-arginin

Aminokyselina, která umožňuje dosáhnout lepšího prokrvení, se velmi často vyskytují v podobných přípravcích na podporu erekce a potence. Díky ní se rozšiřují a uvolňují cévy, což způsobí lepší prokrvení penisu. Kromě toho má také příznivý vliv na plodnost a tvorbu spermií. Látka také pomáhá lidem, kteří trpí kornatěním tepen, neboť působí ve prospěch jejich větší flexibility.

L-citrulin

Aminokyselina, která má primární smysl zejména pro rychlejší nástup erekce. Jejím nejdůležitějším účinkem je totiž zlepšení prokrvení penisu a podpora rozšíření menších cév, které pohlavní úd zásobují krví. Díky tomu dojde už při prvotní sexuální stimulaci k rychlejšímu ztopoření, což pomůže mužům trpícím právě zpomaleným náběhem erekce. Zajímavostí je, že u více mužů má látka vliv i na prodloužení erekce.

Zinek

Představuje minerální látku, která je důležitá pro náš organismus zejména z pohledu antioxidačních účinků. Chrání buňky před nadměrným stárnutím a pomáhá k jejich správné funkčnosti. Má pozitivní vliv na imunitu a je důležitým prvkem pro zvýšení plodnosti, neboť má vliv na tvorbu a kvalitu spermií.

Tabulka hodnot clavin original a clavin platinum

Clavin Original

v 1 tabletě

Složka Množství
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt 50 mg
Šafrán setý (Crocus sativus), extrakt 7,5 mg
L-arginin 400 mg
L-citrulin 55 mg
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 0,8 mg
Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) 0,006 mg

Clavin Platinum

v 1 tabletě

Složka Množství
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris), extrakt 50 mg
Šafrán setý (Crocus sativus) 7,5 mg
Všehojovec štětinatý – sibiřský ženšen, eleuterokok (Eleutherococcus senticosus), extrakt 10 mg
Řeřicha peruánská – maca (Lepidium meyenii), extrakt 7,5 mg
L-Arginin 450 mg
L-Citrulin 16 mg
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 0,8 mg
Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) 0,006 mg

Na výběr 2 druhy tablet

Clavin tabletky na podporu erekce

Clavin Original

Clavin Original je určený na příznivé ovlivnění erekce. Tento produkt je ideální v případě, když jste nespokojení s kvalitou erekce nebo máte občasný problém s erekcí. Mužům pomáhá dosáhnout erekce ve velmi krátkém času, téměř ihned. Clavin Original obsahuje přírodní složky jako L-arginin a L-citrulin, které v kombinaci s Tribulus Terrestris zvyšují libido a umožňují rychlý nástup erekce.

Nejdůležitější složkou výrobku je Clavertin 21, která představuje speciální směs na podporu rozšíření cév přivádějících krev do penisu.

Dávkování

Výrobce doporučuje produkt použít jednorázově před každým sexuálním stykem.

 

Recenze tabletky na podporu erekce

4 tablety

1 – 4 hodiny před stykem

Cena

Tak jako vždy se vyplatí koupit větší balení. Dodání produktu je běžně do 24 hodin, nejpozději však do 48 hodin. Všechny ceny čerpám a Clavin doporučuji kupovat z ověřené internetové lékárny Prozdravi.cz. Aktuální cenu si vždy před objednávkou ověřte v e-shopu.

KOUPIT V LÉKÁRNĚ

Clavin Platinum

Clavin Platinum

Přípravek Clavin Platinum je vylepšenou verzí Original a navazuje na předešlé úspěšné varianty Strong a Ultra. Nejdůležitější látkou, kterou Clavin Platinum obsahuje, je speciálně upravená směs Stimulin. Jsou zde L-arginin, Tribulus, L-citrulin a Crocus. Všechny tyto látky mají pozitivní účinky na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku.

Důležité je ještě vědět také to, že na rozdíl od třídy Original, je Platinum určená také pro delší udržení erekce. Hodí se tedy pro každého, kdo je nespokojený s kvalitou erekce a chce mít intenzívnější a delší sexuální zážitek.

Dávkování

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že přípravek Platinum je opravdu účinnější v porovnání se základním modelem Original.

 

Tabletky pro muže

4 tablety

1 – 12 hodin před stykem

Cena Clavin Platinum:

Také v tomto případě se víc vyplatí větší balení. Dodání produktu je běžně do 24 hodin, nejpozději však do 48 hodin. Ceny čerpám a Clavin doporučuji kupovat z ověřené a spolehlivé internetové lékárny Prozdravi.cz. Aktuální cenu si vždy před objednávkou ověřte v e-shopu.

KOUPIT V LÉKÁRNĚ

Možná vám přijde počet 4 tablet na jedenkrát až příliš vysoký, ale takové je oficiální doporučení přímo od výrobce. Na rozdíl od konkurenčních tablet, kde se užívají 1 až 2 tabletky, je to nadprůměrný počet, ale tímto si Clavin podle mne pojišťuje to, aby jeho účinek byl viditelný.

Clavin Original i Platinum se dají koupit ve více baleních:

Typ balení
Množství tablet
Cena za balení
Cena za tabletku
Ověřená koupě
Clavin original 8 kapslí + 4 zdarma 12 518 Kč 43 Kč Chci zkusit
Clavin original 20 kapslí + 8 zdarma 28 945 Kč 34 Kč Chci zkusit
Clavin platinum 8 kapslí 8 731 Kč 91 Kč Chci zkusit
Clavin platinum 20 kapslí 20 1 230 Kč 62 Kč Chci zkusit

Jako je to i u jiných výrobků, stále je výhodnější koupit větší balení. Pro začátek můžete zkusit Clavin original s 28 tabletkami.

Víc možností objednání

Pokud nechcete využít online objednání, je možné zkusit dvě alternativy. Jednou z možností je osobní nákup v kamenné lékárně. Tady však očekávejte, že ceny jsou pak obvykle vyšší, i když vás může leták lékárny přesvědčit o opaku. Většinou, když neprobíhá nějaká výhodná akce, neušetříte. A to bez ohledu na to, zda jde o malou místní lékárnu, nebo síť lékáren.

Další možností je zatelefonovat na hot-line telefonickou linku, avšak někteří muži mohou mít ostych si produkt objednat přes telefon.

Suverénně nejlepší cenu získáte při objednávce přes internet a navíc online můžete využít i nejedno fórum a získat další zkušenosti a vědomosti.

Online objednávka, doprava a doručení

Objednání přímo u oficiálního distributora probíhá online. Právě online objednávka je nejrychlejší. Nejde o nic komplikovaného, právě naopak.

 • Zvolíte si verzi tablet, takže buď Clavin Original, nebo Clavin Platinum.
 • Vyberete si balení podle počtu tabletek.
 • Vyplníte adresu doručení.
 • Zvolíte způsob platby, dopravy

Jak clavin funguje?

Pojďme se teď blíže podívat na to, jak Clavin funguje a zda vůbec. Základem účinků je podpora erekce, a to ve dvou případech: dosažení erekce rychleji a její udržení delší dobu. Samotné složení také ovlivňuje u mužů i míru chuti na sexuální akt, takže pomáhá zvýšit i libido.

Clavin je diskutovaný na vícerých diskusních fórech. Já jsem se vám pokusil v rámci této recenze přinést všechny relevantní informace, které byste o Clavinu měli znát.

Jde o přírodní výživový doplněk, který svým složením dokáže působit v delším časovém období (ať si výrobce říká, co chce a garantuje okamžitý účinek, je to prostě tak). Pokud jste však očekávali okamžitý účinek, tak mám asi zlou zprávu, protože s tím vám žádný doplněk stravy nepomůže. Zkuste si opatřit větší balení Clavinu a užívat ho déle, popřípadě vyzkoušejte raději jiný přípravek (jestli mohu doporučit, tak Merlix, eJoy nebo Zerex). Když máte problémy s erekcí vážnějšího charakteru, měli byste raději navštívit lékaře, který vám pomůže účinněji než nějaký výživový doplněk.

Delší erekce

Clavin Platinum jsem vyzkoušel právě kvůli slibovanému prodloužení erekce. Tabletky obsahují speciální směs Stimulin, která by podle výrobce měla zajistit prodloužení erekce a dlouhodobější ztopoření. V tomto případě byl nástup účinku o něco lepší i při prvním užití, ale myslím si, že moje erekce stále nebyla taková, jak bych očekával od deklarací výrobce.

Rychlejší erekce

Základný typ tabletek Clavin Original je zaměřený právě na urychlení nástupu erekce. Složení přípravku zlepšuje prokrvení a zlepšuje stav cév, čemuž odpovídá i to, že by měl přípravek fungovat. Míra úspěšnosti byla u mě taková, že poprvé se výsledek nedostavil a mírné zlepšení nastalo po několika týdnech. Na to, co sliboval výrobce, to mohlo být i lepší.


Intenzívnější orgasmus

Výrobce slibuje i lepší vyvrcholení s intenzívnějším orgasmem, ale zda je tento slibovaný účinek reálný, odhalily víceré diskuse a internetová fóra, které jsem si přečetl. Bohužel, i já musím potvrdit, že tento účinek se u mě nedostavil. Přestože musím objektivně říct, že přípravek má na to z hlediska složení všechny předpoklady, což je tak trochu škoda.

Zvýšení libida

V případě větší chuti na sex musím uznat, že Clavin nezklamal. V tomto je opravdu úspěšný, a to zejména v případě, že ho budete brát pravidelně každý den. Zvýšení testosteronu se projeví celkem rychle, avšak potom si už na tento stav jakoby zvyknete. Na rozdíl od předcházejících účinků mohu potvrdit, že jsem zaznamenal viditelné změny a aspoň v tomto ohledu mě Clavin nezklamal.

Podpora plodnosti

Díky obsahu selenu a zinku je možné očekávat zlepšení spermatogeneze a také zvýšení „kvality“ samotných spermií. Tabletky mají díky svému složení ambici nejen zlepšit potenci, ale například také podpořit plodnost. V tomto ohledu výsledek neumím objektivně posoudit, ale z hlediska složení na to Clavin určitě může mít vliv.

Nežádoucí účinky

Velkou výhodou všech tablet na erekci, které mají přírodní složení, je minimum vedlejších účinků. V tomto případě je Clavin absolutně bezproblémový. Větší problém bych však viděl v prokázání deklarovaných účinků. Tabletky v jistém ohledu určitě fungují, ale podle mne jejich účinnost není na optimální úrovni. Hodně však určitě záleží také na míře problémů s erekcí, takže někdo s těžkými poruchami určitě nepocítí zlepšení. Naopak, když máte jen mírné poruchy, například kvality erekce, u toho může Clavin účinkovat podle očekávání.

Moje zkušenost

Poslední kampaň, kterou jsem já osobně zaznamenal, byla v roce 2014. Tehdy byl Clavin jedním z nejúspěšnějších přípravků svého druhu, ale od té doby mu přibylo příliš mnoho konkurence. Víceré reference ukazují, že za konkurencí začíná značka zaostávat.

Je nutné mít dostatek trpělivosti a také sám výrobce doporučuje vyzkoušet tento přípravek aspoň 3 měsíce. Výhodou je, že si můžete Clavin objednat z pohodlí domova online a už do 48 hodin můžete mít přípravek doma. Pokud si objednáte zásilku nad 1 000 Kč, máte poštovné a balné zdarma. Samozřejmostí je diskrétní zásilka, což je výhoda proti tomu, když se rozhodnete navštívit lékárnu.

Clavin patřil vždy mezi prémiové tabletky a i proto byly nároky na něj vyšší než u konkurence. Jak je to dnes? Bohužel, mám špatné zprávy. Přestože smyslem Clavinu je okamžitý nástup erekce u mužů, může se stát, že první výsledky budou rozpačité. Nebo ne také oslnivé, jak jste možná čekali. Stále víc mužů je nespokojených s tím, jaké účinky tabletky mají. Samozřejmě, že mnohé negativní komentáře pocházejí i od konkurence, ale podle mne je jich už příliš mnoho. Bohužel, to je daň za to, že jde o tabletku bez lékařského předpisu. Taková Viagra má pověst, že si dáte jednu tabletku a všechno frčí.

Osobně si myslím, že přípravek je dnes už na průměrné úrovni a téměř určitě vím, že nejsem sám. Stále víc lidí porovnává Clavin například se známější konkurenční značkou Zerex a ještě jsem nečetl seriózní recenzi, kde by byl Zerex méně úspěšný.

Vyplatí se?

Přemýšlel jsem původně o méně přísném hodnocenm, ale k horší známce jsem se přiklonil zejména kvůli ceně. Ta je na dnešní poměry opravdu vysoká a podle mne nekoresponduje s tím, co výrobce uživatelům deklaruje. Utratit v podstatě 135 Kč za jeden den užívání kvůli účinkům srovnatelným s tabletkami za třetinu ceny je příliš.

Na druhé straně, na rozdíl od například syntetických léků je složení absolutně přírodní. Vzhledem k tomu, že užívání není spojené se žádnými viditelnými účinky ve větším měřítku, osobně bych se nebál doplněk aspoň vyzkoušet. Je bez lékařského předpisu, nemáte tedy co riskovat. Určitě na vyzkoušení mohu doporučit!

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *