MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze MerliX

Jedním z nejznámějších přípravků na zlepšení erekcesexuálního života je jednoznačně značka MerliX. Mužům, kteří se zajímají o svoje sexuální zdraví a potrpí si na kvalitu, je tento produkt velmi známý. Na trhu patří mezi ty nejlepší produkty svého druhu, proto je u mužů velmi oblíbený.

Jeho jednoznačné účinky zaručuje 100% přírodní složení s extrakty z bylin. Navíc je dostupný bez receptu a za velmi dobrou cenu.

Jde o nový  výrobek, který je na našem trhu dva roky a za tuto krátkou dobu už stihl udělat kvalitní škrt přes rozpočet konkurenčním výrobkům. Proč? Dozvíte se víc v mé recenzi.

Jak dlouho jsem tabletky testoval 3 měsíce
Kdy začaly zabírat po několika dnech
Vedlejší účinky žádné
Zvětšení penisu? ano, ale jen při erekci a dlouhodobém užívání 0,5–1 cm
Cílová skupina / věk všichni muži
Doručení a diskrétnost druhý den po objednávce (neoznačené, neutrální balení)
Lepší alternativa bez předpisu zatím žádná
Varianty MerliXu MerliX Perfektum na rychlou erekci
MerliX Senior na pravidelné užívání
Cena MerliX Perfektum jen 650 Kč
MerliX Senior jen 790 Kč
Kde koupit / prodej TADY

PŮVOD

Značka MerliX pochází z uznávané farmaceutické společnosti z USA. Jedinečné složení výrobku bylo dlouhé roky využívané v tabletkách této firmy a přinášelo spokojenost statisícům mužů po celé Americe. Zdejší zprostředkovatel ve spolupráci s americkou firmou složení ještě mírně vylepšil a upravil požadavkům evropského trhu.

Tabletky na podporu erekce MerliX neobsahují žádnou zbytečnou chemii ani hormony. Jsou čistě přírodního složení, které je založené na ideálních koncentracích a ideální kombinaci přírodních látek, aminokyselin a vitamínů. Jejich synergickým efektem se dosahuje mimořádného účinku, který v posteli pochválí každá partnerka.

WEB PRODEJCE

SLOŽENÍ

Při výrobě produktů MerliX jsou využívané nejmodernější technologie americké farmaceutické firmy, která složení produktu vyšperkovala natolik, aby byla zabezpečená nejvyšší kvalita a účinek. Tento produkt neobsahuje žádné hormonální nebo chemické přísady. Pro dosažení lepší kvality erekce využívají jedině přírodní látky.

MerliX Perfektum i Senior obsahují tyto látky:

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

TRIBULUS TERRESTRIS (KOTVIČNÍK ZEMNÍ)

Kotvičník je rozšířený v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Pochází pravděpodobně z písčitých mořských pobřeží Číny a Japonska. Extrakt této rostliny zvyšuje hladinu testosteronu, pozitivně působí na potenci a libido. Jeho účinky zlepšují kvalitu erekce a sexuálního života, zvyšuje chuť na sex, zlepšuje stav spermatogeneze a podporuje fyzický a psychický výkon. Je jednou z nejvyhledávanějších ingrediencí, které se využívají u přípravků na posílení erekce. Typickým místem výskytu kotvičníku jsou suchá místa, stepi, polopouště. Daří se mu i v přímořských píscích, pastvinách, u cest a v zahradách.

MACA

Jinak nazývaná peruánská Viagra. I takto jsou popisované účinky rostliny s názvem Lepidium Meyenii. Jde o nenahraditelné přírodní afrodiziakum, které pomáhá při pohyblivosti a tvorbě spermií, zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost a snižuje stres. Kromě jejího vlivu na sexuální zdraví muže, má také množství dalších pozitivních účinků na zlepšení erekce a podporu libida.

Maca tabletky na podporu erekce
Ženšen tabletky na podporu erekce

ŽENŠEN

Bylina Korean Ginseng obsahuje ginsenoidy, což jsou sloučeniny, které vyvolávají účinky podobné steroidům. Ty zlepšují sexuální funkce zvýšením množství oxidu dusnatého v tkáních penisu. Oxid dusnatý je součástí procesu, který je nezbytný k dosažení erekce. Umožňuje, aby se oblast penisu naplnila krví, díky uvolněným svalům v penisu. Ženšen kromě toho zlepšuje vytrvalost, krevní oběh, snižuje úzkost, zvyšuje sexuální apetit. Zlepšením krevního oběhu zabezpečuje, že se do penisu dostane víc krve a snížením stresu umožní muži uvolnit se a dosáhnout tak kvalitnější erekce.

SAW PALMETTO

Česky nazývaná také Serenoa plazivá. Jde o nízkou palmovitou rostlinu, která pochází z jižní části USA a Jižní Kalifornie. Účinné látky se nacházejí v olejnatých plodech této rostliny. Obsahují mastné kyseliny, flavonoidy, fytosteroly, polysacharidy a triglyceridy. Na léčbu problémů s prostatou ho využívali už indiáni. Kromě různých dalších pozitivních účinků, jako je zlepšení spánku nebo trávení, dokáže zlepšit i celkový stav reprodukčních orgánů. Využívá se proto už dlouho i v produktech na zkvalitnění erekce, jakým je i MerliX.

Serenoa plazivá

L-ARGININ

Jde o aminokyselinu, která zlepšuje průtok krve, pomáhá vytvářet oxid dusnatý, zlepšuje syntézu bílkovin a stimuluje vylučování růstového hormonu. Vědecké výzkumy dokázaly, že pravidelné užívání L-Argininu napomáhá k dosažení kvalitnější a pevnější erekce.

L-CITRULIN

Neesenciální aminokyselina, která podporuje prokrvení cév a tím i erekce. Svojí hladinou argininu podporuje organismus dokonce efektivněji než samotný L-arginin. Jde proto o velmi vhodnou ingredienci doplňků na zkvalitnění erekce mužů. Běžně ho užívají i sportovci na zvýšení výkonu a také na ochranu kardiovaskulárního systému.

L-LYZIN

Esenciální aminokyselina, která se ve větším množství nachází hlavně ve svalstvu. Jde o velmi důležitý stavební prvek pro všechny bílkoviny v těle. Člověk si tuto aminokyselinu neumí vyprodukovat sám. Pozitivně působí na kardiovaskulární systém vytvářením kolagenu. Hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku, který je důležitý při budování svalů nebo zotavování se po operačních zákrocích. Obnovuje pružnost cév, díky čemuž pomáhá léčit erektilní dysfunkci.

L-ORNITIN

Představuje sice „jen“ doplňkovou aminokyselinu, ale její účinek je nenahraditelný pro kvalitní erekci. Velmi oblíbená je také u sportovců, protože podporuje produkci růstového hormonu, stimuluje růst svalové hmoty, urychluje regeneraci těla a zlepšuje imunitní systém. V organismu se mění na arginin, čímž stimuluje kardiovaskulární systém, který je důležitý pro ztopoření penisu. L-Ornitin uvolňuje růstový hormon, zlepšuje prokrvení jemných cévních kapilár v penisu.

B2 (RIBOFLAVIN)

Vitamín, který ovlivňuje celkovou energetickou přeměnu v organismu a je nezbytný pro základní buňkový metabolismus. Díky jeho účinkům dodává tělu energii.

B6 (PYRIDOXIN)

Další z řady vitamínů, který pomáhá prokrvení. Kontroluje tvorbu a funkci niacinu, červených krvinek a vícerých hormonů, včetně těch, které jsou spojené s růstem a sexualitou.

B12 (METYLKOBALAMIN)

Vitamín, který podporuje nervová vlákna a mozkové buňky. Přispívá k optimální funkci psychiky a nervového systému. Snižuje vyčerpání a únavu a má pozitivní vliv na srdečněcévní systém. Dokáže tělo nabít energií, kterou potřebuje i vaše erekce. Metylkobalamin je lépe absorbovaný a udržovaný v těle jako vitamín B12 ve formě cyanokobalaminu.

ZINEK (NIACIN)

Velmi důležitý prvek v organismu, který je potřebný na tvorbu sexuálních hormonů testosteronu, estrogenu nebo progesteronu. Zlepšuje průtok krve, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu a snižuje hladinu špatného cholesterolu.

1 kapsle obsahuje

MerliX Perfektum

MerliX Perfektum

L-Arginine – 350 mg

Tribulus Terrestris – 150 mg

MACA – 100 mg

L-Lysine – 50 mg

L-Ornitine – 100 mg

L-Citruline – 150 mg

MerliX Senior

MerliX Senior
Maca – 125,50 mg

Tribulus Terrestris – 125,50 mg

Korean Ginseng – 125,50 mg

L- Arginine – 125,50 mg

Saw Palmetto – 125,50 mg

Zinc (Nicotinamide – Niacin) – 10,00 mg

B2 (Riboflavin) – 10,00 mg

B6 (Pyridoxine) – 1,50 mg

B12 (Methylcobalamin) – 1,00 mg

Certifikát kvality

Výživové doplňky značky MerliX splňují všechny normy platné v EU a jsou registrované a schválené Úřadem veřejného zdravotnictví SR a Ministerstvem zdravotnictví ČR. Prošly všemi potřebnými testy akreditovaných zkušebních laboratoří a jsou nezávadné bezpečné.

DÁVKOVÁNÍ

Maximální denní dávka a zároveň doporučená denní dávka je jedna tableta denně. Nikdy nepřekračujte tuto hranici.

MerliX Perfektum

Tabletka slouží na jednorázové užití před sexem. Užívá se aspoň hodinu před sexuálním stykem. Má rychlý nástup účinku. Jde o originální produkt vysoké americké kvality. Prémiové složení zajišťuje pevnější erekci, hrubší penis, lepší výdrž a mnoho dalších pozitivních efektů.

Tabletky pro muže

1 tableta

před stykem

MerliX Senior

Přípravek je, vzhledem ke svému složení, vhodný na dlouhodobé užívání pro seniory. Pomáhá zlepšit sexuální kondici, imunitu, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje sexuální život a celkové zdraví urinogenitálního systému.

Výživový doplněk je vhodný na pravidelné použití 1 tabletky denně po jídle. Balení obsahuje 60 kapslí, takže vydrží na užívání až dva celé měsíce.

Tabletky pre mužov

1 tableta

denně

Nová šarže

Dosud se Merlix Senior prodával v balení se 30 tabletkami. Výzkumníci však produkt dále inovují, a proto přichází vylepšená verze MerliX Senior ve složení a výhodnějším balení. V porovnání s předcházející verzí se v nové šarži nachází mnohem kvalitnější a účinnější korejský ženšen místo předešlého sibiřského ženšenu. Zároveň je počet kapslí v balení dvakrát větší než v předcházející verzi.

UPOZORNĚNÍ

Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není vhodný pro ženy a děti do 18 roků. Není vhodné kombinovat s léky na předpis bez konzultace s vaším lékařem. V případě zdravotních problémů, jako vysoký tlak, cukrovka, porucha štítné žlázy, kardiovaskulární onemocnění nebo užívání antidepresiv, byste MerliX neměli užívat. 

V případě jakýchkoliv otázek kontaktujte svého doktora a konzultujte s ním užívání výživového doplňku. Pokud se dostaví nespavost, nevolnost nebo podrážděnost, okamžitě přerušte užívání doplňku.

Účinky

MerliX je určený na zlepšení mužské erekce, a právě proto po něm muži sahají. Jestli hledáte produkt, který podpoří vaše pohlavní zdraví, výživový doplněk MerliX je určený přesně na to. Výrobce nabízí dvě varianty výrobků, přičemž každý se zaměřuje na jinou skupinu mužů. Podstatné je jejich zaměření, a to zlepšení mužské erekce. Během svého užívání jsem si všiml, že vyniká i v jiných směrech:

EREKCE

MerliX obsahuje kvalitní přírodní látky, které jsou důležité pro lepší prokrvení penisu a nástup kvalitní erekce. Produkt využívá extrakty z bylin a je založený na čistě přírodní bázi, proto je míra účinku u každého muže individuální. Všechno to závisí na stavu erekce, životosprávy muže a také délce užívání produktu. Při pravidelném a dlouhodobém užívání by se měl dostavit lepší výsledek.

V tomto případě mě produkt nezklamal. Erekce byla opravdu dlouhodobá a tento výkon ocenila také moje partnerka. Pro starší muže je v tomto směru určený produkt MerliX Senior, který je však potřebné užívat pravidelně pro dosažení těch nejlepších výsledků.

PŘEDČASNÁ EJAKULACE

Produkt se nezaměřuje právě na tuto problematiku, ale mohu říct, že pomáhá i v tomto směru. Osobně nemám výrazný problém s předčasnou ejakulací, ale musím říct, že můj výkon byl o něco delší než za běžných okolností. Nevím, nakolik mají tabletky vliv na předčasnou ejakulaci jako diagnózu, ale určitě někomu v tomto směru mohou pomoci.

SILNĚJŠÍ PENIS

Osobně jsem v případě MerliXu nezpozoroval nějaké očividné zvětšení nebo zhrubnutí penisu. U někoho to může způsobit i v tomto směru určité účinky. Já bych zase zázraky neočekával a bral to více s rezervou. Na zvětšení penisu jsou zaměřené jiné přípravky.

ZVÝŠENÍ LIBIDA A TESTOSTERONU

Oba typy MerliXu pomáhají i v tomto směru. Verze Perfektum obsahuje vyšší dávku kotvičníku zemního, proto se víc hodí na řešení této problematiky. Za nízkým sexuálním apetitem stojí právě nedostatečná hladina testosteronu a právě zde by měly tabletky pomoci.

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Výhoda MerliXu spočívá právě v tom, že obsahuje kvalitní extrakty z přírodních bylin, a proto nehrozí žádné vedlejší účinky. To by se mohlo stát jedině v případě chemických látek, ty však nejsou jeho součástí. Osobně nemám žádnou nepříjemnou zkušenost s nežádoucími účinky.

Na diskusních fórech jsem si však všiml několika reakcí, v nichž si muži stěžovali na tečení z nosu a trávicí problémy, které však rychle přešly. Jde spíše o velmi jedinečný stav, který se často neopakuje. Určitě však nepřekračujte doporučenou denní dávku, tím byste jen zvýšili pravděpodobnost výskytu vedlejších účinků.

CENA A BALENÍ

MerliX je vyráběný ve dvou verzíchMerliX Perfektum obsahuje 12 tablet, které jsou určené na užití před sexemMerliX Senior je zas určený starším ročníkům a na pravidelné používání. Proto je počet tablet vyšší, v současné šarži jde o dvojnásobné množství, a to 60 tablet.

Typ balení Množství tablet Cena za balení Ověřená koupě
MerliX Perfektum 12 650 Kč Chci koupit
MerliX Senior 60 790 Kč Chci koupit

Také v tomto případě platí, že čím víc balení si objednáte, tím získáte výhodnější cenu. Pokud se vám MerliX osvědčí, určitě při další objednávce zaškrtněte víc balení. Prodejce zaručuje v případě nespokojenosti vrácení peněz, proto se nemusíte obávat zbytečné ztráty. Můžete si vybrat druh poštovného – služba kurýr PPL, která vám balík přinese přímo domů, stojí 79 Kč. Na výběr je i Česká pošta za poplatek 89 Kč ( balík do ruky) a 99 Kč (balík na poštu). V případě objednávky nad 1 300 Kč neplatíte poštovné. Prodejce si váží stálých zákazníků, a proto jim při objednávkách zasílá slevový kupón na 150 Kč. Ceny jsou aktuální k datu zveřejnění recenze, proto si před nákupem zkontrolujte na webu prodejce, zda se podmínky a částky nezměnily.

KDE MERLIX KOUPÍM

Protože jde o výživový doplněk, který je založený na přírodní bázi, nemusíte kvůli němu navštívit lékaře. Je dostupný bez receptu, ale v lékárně byste ho i tak marně hledali.

MerliX si můžete objednat online přes jejich stránku www.merlix.cz. Objednávka přes internet je i tak rychlejší, pohodlnější a diskrétní. Jde o jediný ověřený zdroj, prostřednictvím něhož můžete výrobek koupit.

Online objednávka

Jde o velmi jednoduchý proces, který vám zabere jen pár minut. Funguje v následujících krocích:
Objednat MerliX tabletky na podporu erekce

 • vyberte si typ produktu,
 • zvolte množství balení (čím víc balení, tím lepší cena),
 • zvolte způsob platby a doručení,
 • zadejte svoje osobní údaje,
 • zaškrtněte pole se souhlasem s obchodními podmínkami a odešlete.

Objednávku můžete udělat i prostřednictvím telefonu, stačí zavolat na jejich zákaznické číslo.

ZKUŠENOSTI

Na internetu jsem našel vícero recenzí a diskusních fór, kde si muži vyměňují svoje zkušenosti s různými výrobky a neobešli ani MerliX. Musím však říct, že ve většině případů jsem našel právě ty pozitivní. Pomáhá nejen v řešení problému s erekcí.

Zajímavý byl fakt, že jsem se dostal i k super pozitivním recenzím a na druhé straně super negativním. Podle mých zkušeností vím, že v těchto případech nejde o reálné komentáře uživatelů a zákazníků. Tyto „nepravé recenze“ jsou většinou účelové a slouží jako forma reklamy. Některé firmy se na základě negativních komentářů snaží zdiskreditovat konkurenci. Na druhé straně se značky snaží o svoje co nejlepší promo, proto si píšou co nejlepší komentáře. MerliX se propaguje, jak nejlépe umí, investuje do reklamy, což na druhé straně nedokáže prodýchat konkurence.

Na internetu jsem však našel také komentáře, které zjevně napsali reální zákazníci. Starší ročníky si na internetu pochvalovaly MerliX Senior, který celkově přispívá k jejich sexuálnímu zdraví, ale i lepšímu močení a při problémech s prostatou. Většina mužů se shoduje, že tabletky reálně fungují po nějakém čase a při pravidelném používání. V případě MerliX Perfektum některým mužům zajistil erekci po krátkém čase, v jiných případech to zase nebylo až tak jednoznačné. Tyto reakce jsou pochopitelné, protože mít přehnaně pozitivní očekávání může být na škodu.

VLASTNÍ ZKUŠENOST

Osobně musím MerliX ohodnotit velmi dobře a řadím ho mezi ty nejlepší značky na trhu v řešení problému erektilní dysfunkce. Čas od času po něm sáhnu, protože jde o skutečně účinný výživový doplněk, který zlepšuje můj milostný život.

Pokud máte problém s nechutí do sexu nebo délkou erekce, MerliX vám v tomto může opravdu pomoci. Muži ve středním věku s nezdravým životným stylem plným stresu si tyto tabletky pochvalují. Důležité je však opravdu dlouhodobé a pravidelné užívání.

Protože obsahuje čistě přírodní složení plné extraktů z bylin, nenastaly u mě žádné vedlejší účinky. Všiml jsem si však, že MerliX nejlépe funguje v případě pravidelného používání, kdy dosahuje nejlepší výsledky. Pokud jde o těžší formu erektilní dysfunkce, je nutné navštívit lékaře, který vám dodá léky na předpis.

ZHODNOCENÍ

Na závěr bych jen dodal, že MerliX je opravdu americkou špičkou na našem trhu, co se týká kvality a účinnosti. Jen málokterý výrobek je natolik účinný a dosahuje dobré výsledky. Z mého pohledu musím mluvit jen o pozitivní zkušenosti. Existuje několik důvodů, proč byste měli MerliX zkusit i vy:

 • Je dostupný i bez lékařského předpisu a nemusíte navštívit lékaře.
 • Díky přírodnímu složení se nemusíte bát vedlejších účinků.
 • MerliX vám peníze v případě nespokojenosti vrátí.
 • Pro tabletky nemusíte nikam chodit, můžete si je objednat v pohodlí domova.

MerliX považuji za jedinečný produkt na našem trhu a z mého pohledu nemáte co ztratit, ale jen získat. Výživový doplněk musím jen a jen doporučit.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jachym napsal:

zkoušel je ještě někdo?