MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze E-reX 24

E-rex 24 – tabletky za rozumnou cenu

Přípravek E-rex 24 je prezentovaný výrobcem jako výživový doplněk, který napomáhá vylepšit erekci a zvýšit chuť na sex. Kromě zvýšení chuti na sex, výrazného zlepšení potence a erekce výrobce slibuje také intenzívnější ejakulaci a zvětšení penisu, což určitě potěší každého muže. Co je pravdy na těchto prohlášeních, se podíváme v následující recenzi, kterou píšu po více než měsíci testování přípravku.

Protože E-rex 24 je čistě přírodní výrobek, který obsahuje výtažky tropických rostlin a zinek, koupit ho můžete i bez lékařského předpisu. E-rex 24 je určený pro všechny věkové kategorie mužů. Nyní nejsou známé žádné kontraindikace nebo vedlejší účinky. Jde o americký doplněk výživy, který pomáhá s orgasmem, erekcí a velikostí penisu díky ovlivňování hormonů – zvyšuje množství testosteronu v krvi. Ten je zodpovědný i za chuť na sex neboli libido.

Jak dlouho jsem tabletky testoval 1 a půl měsíce
Kdy začaly zabírat do 2 týdnů
Vedlejší účinky nezaznamenané
Zvětšení penisu? ano, při erekci, ale maximálně do 1 cm
Cílová skupina / věk vhodný zejména pro starší ročníky
Doručení a diskrétnost do 2 pracovních dní v diskrétním balení
Lepší alternativa MerliX
Cena 890 Kč
Kde koupit / prodej Zde + aktivujte slevu

Výrobce doporučuje jednu tabletku denně před snídaní a jednu před sexem. E-rex 24 je možné užívat i v úsporném režimu, a to pouze jednu tabletku za 3 až 4 dny. E-rex 24 jsem testoval během jednoho a půl měsíce. Doufám, že vám moje recenze na tento přípravek pomůže při rozhodování, kam investujete svoje peníze.

E-reX 24 je původem americká značka, za kterou stojí laboratoř Biolab. Belgická společnost Biolab SA zastřešuje evropský trh a je úzce specializovaná na přípravky přírodního charakteru. V Česku jsou tyto produkty v režii obchodní společnosti WORLD CZ s.r.o.

Složení

Yerba mate zlepšení erekce

Yerba maté

Tuto bylinku většina z nás pozná zejména z nápoje (maté). Yerba Maté, česky cesmína paraguayská, představuje stále zelený strom z Jižní Ameriky. Maté čaj je nápoj, který se v uváděných oblastech tradičně pije.

Maté obsahuje tři nejdůležitější látky, a to jsou kofein, teofylin a teobromin. Kofein je velmi všeobecně známé povzbuzovadlo, které není třeba speciálně představovat. V některých zemích kofein z maté nazývají matein. Kofein v sušině Yerba maté se nachází ve složení 0,7 až 1,7 %. O významu kofeinu pro erekci a libido není nutné mnoho psát. Jde o všeobecně velmi účinný povzbuzovač, který účinně nabudí celého člověka.

Z pohledu erekce je ale důležitější teofylin a teobromin. Teobrominu se nachází v Yerba maté výrazně víc. Ze sušiny byste získali od 0,3 do 0,9 % teobrominu. Teofylin se v sušině nachází ve velmi malých množstvích, dokonce může být vynechaný úplně. Kombinace těchto dvou uvedených látek má za úlohu potlačit chemickou reakci fosfodiesterázu. Ta vyvolává v organismu svalovou ochablost penisu po ejakulaci. Potlačením této reakce se zlepšuje celý proces erekce.

Muira Puama zlepšení erekce

Muira Puama

Ptychopetalum olacoides Benth je latinský název rostliny, kterou domorodí obyvatelé Amazonského pralesa nazývají Muira puama. Tento název bychom mohli přeložit jako „strom potence. Využívání extraktu Muira puama v podpůrných přípravcích na erekci není žádná novinka posledních roků. Obyvatelé Amazonského pralesa od nepaměti využívali prakticky všechny části rostliny, zejména však kůru a kořeny. Kvůli odstranění těchto životně důležitých částí však strom umírá. Z tohoto důvodu je Muira Puama zřídkavá rostlina, která se v posledních letech ve velkém začala chránit prostřednictvím různých akcí v Jižní Americe. Díky moderním technologiím se ji daří dokonce pěstovat.

Hlavní účinnou látkou je alkaloid muirapuamin. Oficiální prodejce E-reXu 24 opisuje francouzskou studii, která byla předložená v roce 1990 na kongresu etnofarmakologie. V jejím výzkumu bylo otestováno 260 mužů, kteří byli vystavení účinkům látky Muira Puama. Studie potvrdila silný a rychlý účinek, který vedl k obnově mužských funkcí. Výrobce uvádí, že podstata síly muirapuaminu spočívá v kombinaci s ostatními účinnými látkami E-reXu.

Zinek zlepšení erekce

Zinek

Z biochemického hlediska jde o mimořádně významný prvek. V samotném lidském těle není jeho výskyt vysoký, proto je nutné ho doplňovat. Celkový obsah zinku v průměrném lidském těle je pouze 2 miligramy. Nedostatečný příjem zinku vede k závažným zdravotním problémům. Doporučená denní dávka se pohybuje kolem 25 miligramů.

Celkem vysoké množství zinku můžeme najít v ejakulátu. Zinek je tak mimořádně důležitý pro správnou tvorbu spermií. Z pohledu kvalitní erekce je však důležité cosi jiné – zinek hraje důležitou roli při regulaci hladiny testosteronu v krvi. Právě testosteron v krvi má přímý vliv na ztopoření penisu.

Výrobce jako hlavní účinky uvádí:

1. Dlouhotrvající a silnější erekce
2. Intenzívnější ejakulace
3. Větší a delší penis
4. Zvýšení libida – chuti na sex

Tabletky na podporu erekce nežádoucí účinky

Otázky a odpovědi o účincích

Jedna věc je, co slibuje výrobce. Pojďme se na to podívat trochu blíže, jak to ve skutečnosti je a jak účinky E-reX 24 vidím já.

Může E-reX 24 zvětšit penis?

Mnozí muži berou penis jako součást svého ega. Mnoho mužů si myslí, že jediná správná velikost je ta, kterou vidí v pornofilmech, a při pohledu na svoje přirození jsou pak zbytečně frustrovaní. Velikost penisu je omezená genetickými predispozicemi. To však hned neznamená, že se s velikostí nedá nic udělat. Dosáhnout jistého zvětšení a prodloužení je přece jen dosažitelné.

Lidský penis je tvořený houbovitým tkanivem, které vytvářejí tři toporovitá tělíska. Při erekci dochází k naplnění tohoto tkaniva krví a vzpřímení tělísek. Produkt E-reX 24 se stará o to, aby se do tohoto tkaniva dostalo víc krve, čímž se penis rozšíří, prodlouží a zvětší. O to je spokojenější i muž.

Zlepší se kvalita mého orgasmu?

Při sexu jde nejen o kvalitní erekci, ale zejména o orgasmus. Jeho intenzita často rozhoduje o kvalitě sexu. E-reX 24 pomáhá zintenzívnit ejakulaci a zároveň tak pocítit intenzívnější orgasmus. To všechno se přípravku daří dosáhnout zejména díky regulaci testosteronu.

Zlepší mi E-reX erekci?

EreX-24 má pomáhat s kvalitou erekce. To znamená, že váš penis by měl být po užití tvrdší. Nedá se však říct, jak tvrdý. Tady platí to samé jako při délce erekce. U každého muže jsou dosahované rozdílné výsledky. Pokud chcete přesně vědět, jak bude na vás přípravek účinkovat, je nutné ho vyzkoušet.

O kolik prodlouží E-reX 24 erekci?

Na tuto otázku by vám nedokázal odpovědět ani samotný výrobce, protože přípravky na podporu erekce účinkují na každého muže různě. U někoho víc, u někoho méně. To znamená, že někomu může produkt prodloužit erekci i o 30 minut. Jinému prodlouží požitek jen o pár minut. Nakolik to zabere vám, zjistíte jen tehdy, když to vyzkoušíte na vlastní kůži.

Budu mít chuť na sex častěji?

Chuť na sex je úzce spojená s hormonálním stavem člověka. E-reX 24 se stará o zvýšení hladiny testosteronu v krvi muže. Čím větším množstvím testosteronu oplývá muž, tím má vyšší chuť na sex. To je do velké míry závislé na věku. Produkce tohoto hormonu vrcholí ve třicítce, i když je pravda, že u každého muže to je jinak. S rostoucím věkem produkce testosteronu pomalu klesá. Tabletky E-reX 24 pomáhají tento proces zmírnit.

Dávkování a užívání

Dávkování přípravku E-reX 24 je na první pohled trochu komplikované. Výrobce totiž neuvádí jediný možný způsob užívání. Zpočátku se to může zdát jako nevýhoda, ale opak je pravdou.

E-reX 24 nemusíte konzumovat každý den po několika tabletkách. Na to, aby byla v těle zachovaná žádoucí hladina hormonů, stačí užívat tabletku jednou za 3 či 4 dny. Pokud však chcete maximalizovat účinky E-reXu, výrobce doporučuje dávkování – jedna tableta denně. Zkonzumovat byste ji měli před prvním jídlem dne. Maximální povolená dávka jsou však 2 tabletky denně. Druhou tabletku byste měli užít přibližně hodinu před sexem. Za těchto okolností si zajistíte maximální dlouhodobý, ale zároveň i krátkodobý efekt.

Není dobré očekávat okamžité účinky, protože tím se dopracujete nanejvýš ke zklamání. E-reX 24 se užívá dlouhodobě. Jen takto je možné dosáhnout požadovaného efektu na hormonální aktivitu muže.

Nežádoucí účinky

Složení tohoto přípravku je čistě přírodní, a tak nepředstavuje pro lidský organismus žádné nebezpečí. E-reX 24 je klasifikovaný jako výživový doplněk, proto ho mohou užívat všichni muži nad 18 roků bez toho, aby konzumaci přípravku konzultovali s lékařem. Neexistují žádné vedlejší účinky (kontraindikace) pro pány. Pokud se však vyskytne jakákoliv bolest nebo nežádoucí účinek, kontaktujte zodpovědné osoby.

Pokud hledáte prostředek pro okamžitou erekci, tak si E-reX 24 nekupujte, protože vám v tomto případě nepomůže. Nevěřte nikomu, kdo vám říká, že mu E-reX zabral do hodiny po koupi a potom zažil neuvěřitelný sex.

E-reX pomáhá dlouhodobě a tělu trvá určitý čas, než na něj zareaguje. Každý muž reaguje různě, některým mužům zapne po pár dnech. Jiní musí čekat i několik týdnů. E-reX 24 obsahuje tři různé účinné látky, které reagují se složitým systémem chemických reakcí na člověka. Takže ozbrojte se trpělivostí.

Cena a dostupné balení

E-reX 24 se prodává ve dvou základních verzích – tabletové a gelové.

PROHLÉDNOUT E-SHOP

E-rex24 tabletky na podporu erekce

U každé varianty máte na výběr tři druhy balení. Také zde platí, že čím větší balení, tím bude cena za jednu tabletku nižší.

E-reX 24

 

45 tablet v balení (30 + 15 zdarma)

 

Cena je 890 Kč

(jedna tabletka vychází na 20 Kč)

 

VÍC INFO

E-reX 24 forte

 

75 tablet (60 + 15 zdarma)

 

Cena balení je 1 335 Kč

(jedna tabletka vychází na 18 Kč)

 

VÍC INFO

E-reX 24 Extra Forte

 

105 tablet (90 + 15 zdarma)

 

Cena je 1 780 Kč

(jedna tabletka je 17 Kč)

 

VÍC INFO

Kombinované balení

V kombinovaném balení získáte tabletky spolu s gelem. Za základní balení E-reXu 24 spolu s 50 ml velkou tubou intim gelu zaplatíte 1 280 Kč. Kdybyste tabletky a gel kupovali zvlášť, stálo by vás to o 200 Kč více. Za větší balení Forte spolu s 50 ml velkou tubou intim gelu zaplatíte 1 764 Kč, což je o 161 Kč méně než v případě, kdybyste je kupovali samostatně. Za největší balení Extra Forte s 50 ml velkou tubou intim gelu zaplatíte 2 160 Kč. To je o 210 Kč méně než v případě, že byste tabletky a gel kupovali samostatně.

Přehledná tabulka balení a jejich cen

Verze Balení Cena / balení Cena / tableta Sleva Ověřený obchod
E-reX 24 45 tablet 890 Kč 20 Kč chci koupit
E-reX 24 Forte 75 tablet 1 335 Kč 18 Kč 3 % chci koupit
E-reX 24 Extra Forte 105 tablet 1 780 Kč 17 Kč 9 % chci koupit
Balení tabletek + intimní gel (cenově výhodné)
E-reX 24 + intimní gel 50ml 45 tablet + 50 ml gelu 1 280 Kč chci koupit
E-reX 24 Forte + intimní gel 50ml 75 tablet + 50 ml gelu 1 764 Kč 7 % chci koupit
E-reX 24 Extra Forte + intimní gel 50ml 105 tablet + 50 ml gelu 2 160 Kč 17 % chci koupit
Pouze intimní gely
E-reX 24 intimní gel 50ml 50ml 590 Kč chci koupit

E-reX 24 patří mezi cenově výhodnější přípravky na erekci, jejichž velkou výhodou je variabilita užívání. Pokud chcete ušetřit, tak můžete tabletky užívat jen jednou za 4 dny. Tímto stylem se vaše denní výdaje na užívání sníží, v případě koupě největšího balení (E-reX 24 extra forte), jen na 12 Kč na jeden den.

Je třeba si však být vědom, že omezení užívání E-reXu 24 omezí i jeho účinky. Také E-reX nepatří mezi nejúčinnější látky na trhu. Přípravky jako Merlix, Zerex nebo eJoy jsou z mých zkušenosti účinnější. Jde sice o dražší produkty, ale získáte zase více. To ovšem neznamená, že EreX 24 nestojí za vyzkoušení. Některým mužům může vyhovovat více než jiné produkty.

Kde se dá koupit?

E-reX 24, jakož i většinu přípravků na podporu erekce, v běžných lékárnách nekoupíte. Není se co divit, vždyť problémy s erekcí jsou intimního charakteru a nikdo nechce, aby o tom věděla celá veřejnost, když si chce muž koupit produkt na podporu erekce. Lékárny nejsou právě nejdiskrétnější místa.

Nakupování na internetu je maximálně diskrétní a v online prodejně nepotkáte žádného souseda nebo kolegu. O tom, že jste si zde koupili něco na erekci, se nedozví nikdo. E-reX 24 dostanete domů poštou v diskrétním balíčku. Není na něm nikde napsané, co je uvnitř. Nelze to vyčíst ani z názvu prodejce. Poštou mi už přišlo poměrně velké množství přípravků na podporu erekce. Vždy přišlo to, co jsem si objednal. Zatím jsem neměl žádný problém.

Nakupujte z oficiální stránky

Vyvarujte se napodobenin a zmetků z neoficiálních zdrojů a obchodů. Já kupuji pouze u výrobce nebo oficiálního prodejce. Toto je jediný způsob, jak se zajistit proti různým spekulantům, kteří z vás chtějí vytáhnout peníze a místo slibovaného produktu vám pošlou nějaký zmetek. Oficiální prodejce nabízí také nejlepší ceny. U oficiálního prodejce máte jistotu, že vám domů přijde originál.

OFICIÁLNÍ PRODEJCE

Moje zkušenosti

Je mi jasné, že z celé recenze vás zajímají zejména moje zkušenosti nebo v ideálním případě recenze, která by odpověděla na všechny vaše otázky.

Na internetu se většinou skrz recenze o E-reXu 24 dostanete k reklamě. Ty se tváří jako skutečné zkušenosti, ale ve skutečnosti je píšou výrobci nebo prodejci produktů. Tedy ti, kterým jde o zisk nejvíc.

V diskusích o E-reXu 24 tak najdete dva protichůdné druhy názorů – jeden vychvaluje E-reX 24 do nebe a druhý hovoří o podvodu. První názor je dílem prodejců a ten druhý z pera lidí, kteří E-reX 24 nevyzkoušeli nebo viděli akorát tak na obrázku. A může jít i o konkurenci, která chce pověst produktu znehodnotit v porovnání s konkurencí. Každopádně internetové fórum a diskuse o E-reXu 24 tak málokdy pomůže.

Po měsíci užívání

Přípravek jsem bral po dobu jednoho a půl měsíce. Každý den jsem si dal tabletku ke snídani. Další tabletku jsem si dal vždy před sexem, což zase nebylo každý den.

Na základě mého testu mohu říct, že E-reX 24 funguje. Do jaké míry? První viditelné účinky se dostavily poměrně pozdě – až za 15 dní. Kdybych neměl zkušenosti s tímto typem produktů, testování bych už fakt do dvou týdnů vzdal.

Ve druhé polovině testování jsme měli s partnerkou sex častěji. Více jsme si to užívali, protože jsem vydržel déle. Nevím přesně, kolik minut konkrétně, ale určitě to nebylo zvýšení o půlhodinu. Zda byl můj penis hrubší, delší a větší? Asi ano, ale zase nic světoborného to nebylo, proto mějte reálné očekávání. Výrobce slibuje také silnější orgasmus, což nedokážu potvrdit ani vyvrátit, protože s vyvrcholením jsem nikdy neměl problém.

Možná vás bude zajímat také pohled mojí partnerky. Problémy s erekcí nikdy nějak nevnímala a velikost mého penisu ji až tak nezajímá. Velmi citlivá je však na kvalitu sexu, což mi také potvrdila, že se to zlepšilo. Nic velkého to nebylo, ale pochvalovala si.

Nejčastější otázky a odpovědi

E-reX 24 nějaké vedlejší účinky?

Neexistují žádné známé vedlejší účinky nebo kontraindikace. E-reX 24 je čistě přírodní produkt. Přípravek může užívat každý od 18 roků.

Odkud je zásilka odesílaná?

E-reX 24 vám bude domů zaslaný z České republiky.

Je prodej EreXu 24 diskrétní?

Oficiální prodejce E-reXu 24 si velmi dobře uvědomuje, že je extrémně důležité, aby se o koupi přípravku na podporu erekce nedozvěděl nikdo nepovolaný, proto se na diskrétnost můžete spolehnout. Z tohoto důvodu vám domů přijde zásilka, z níž není možné identifikovat její obsah. Ani vydedukovat z názvu odesílatele.

O kolik mi E-reX zvětší penis?

V tomto případě jde o individuální záležitost. Nečekejte však žádné zázraky. Ani u mužů, kteří na E-reX reagují nejlépe, nedojde k výraznějším změnám.

Je efekt E-reXu 24 trvalý?

Užíváním přípravku nedojde k vyléčení erektilní dysfunkce. Zastavením užívání přípravku se hormonální stav organismu dostane do původního stavu a tím se efekt účinných látek ztratí.

Jak dlouho je nutné přípravek užívat, aby se projevily účinky?

Výrobce říká, že v průměru jsou výsledky pozorované po pěti dnech užívání. Já jsem výsledky zpozoroval až po 15 dnech. Zkuste to na 30 dní. Je to individuální. Je třeba to vyzkoušet. Pokud nebudete nic vidět ani po měsíci, zkuste něco jiného.

Při jakých onemocněních bych se měl užívání E-reXu 24 vyhnout?

E-reX 24 mohou užívat všichni muži. Při vážnějších zdravotních problémech je vždy vhodné se obrátit na lékaře.

Mohu užívat E-reX 24, když trvale užívám léky na předpis?

E-reX 24 nemá podle výrobce žádné kontraindikace.

Obsahuje E-reX 24 nějaké nepovolené látky?

Najdete v něm pouze zinek a výtažek ze dvou tropických rostlin. E-reX 24 je složený výhradně z přírodních látek. Tedy žádné látky, které by byly zakázané.

Zhodnocení a můj názor na e-rex 24

Moje očekávání jsou při nových přípravcích velmi vysoká. Vím, že hodně vyjádření prodejce je zveličených. Jednoduše je nutné je brát s rezervou. Tento přístup doporučuji všem. Snadno se vyhnete rozčarování, když nebudou účinkovat první dávky.

O E-reXu 24 mohu říct, že vysloveně neoslnil, ale ani nezklamal, jednoduše mi zlepšil erekci. Moje hodnocení je potřebné vnímat s ohledem na vlastní dlouhodobé zkušenosti s přípravky na podporu erekce. Jednou z jeho výhod je cena – respektive náklady na jeden den používání. Užívání přípravku je možné omezit až na jedenkrát za čtyři dny.

 

Účinky E-reX-u jsou srovnatelné se známými a oblíbenými přípravky Zerex či eJoy, ale přece jen jsou o něco účinnější. Ale na druhé straně i dražší. Jedničkou je u mě stále MerliX.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *