MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Kámasútra

Obohaťte svůj milostný život o nové polohy

Na tomto blogu se věnuji nejen erekci, ale také tématům zdravého sexuálního života. Zdravý a hravý milostný život se přece netočí jen kolem erekce. Samozřejmě, že nejlepší je, když je všechno v pořádku a jde, jak má. Ale není to všechno.

Právě při svých problémech s erekcí jsem si začal víc uvědomovat celou podstatu milostného života. Protože jen tehdy, když máte problém, zjistíte, o co přicházíte.

Vedle různých tabletek a jiných zlepšováků jsem se tedy snažil pomoci nejen sobě, ale i své ženě. Vždyť když už to jde, tak ať je to pořádně. A protože jsem zvědavý, moji pozornost si zasloužila také velmi známá kniha, Kámasútra.

Kámasútra pro lepší milostný život

Název knihy o milostném životě, Kámasútra, je odvozený od slov Kama a Sutra. Kama znamená touhu a Sutra manuál. Jde tedy o žádostivost, která začíná ještě daleko před samotným milostným aktem, tedy sexuálním stykem.

Tento takzvaný postelový manuál je plný tipů a rad, jak si zlepšit svůj milostný život o nové polohy. Samozřejmostí jsou také obrázky pro lepší představu. Původně napsal Kámasútru indický filozof Vátsjájan, přičemž tato verze neobsahovala žádné obrázky.

V Indii byla Kámasútra součástí všeobecného vzdělání, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

36 kapitol plných sexu a intimity

Tato zajímavá knížka je jakýmsi manuálem lásky, rozděleným na 7 částí. Tyto části jsou následně rozdělené ještě na 36 kapitol. Začíná u úplných základů, jako je určení priorit, a pokračuje až k samotným sexuálním praktikám a polohám. Nejde v ní tedy jen o jakousi encyklopedii sexuálních poloh, ale spíše o jakýsi návod na sexuální uspokojení svého partnera.

7 částí Kámasútry

Celkově se kniha zajímá o více oblastí. Můžete v ní najít rady, jak si vybrat ženu na základě toho, zda je vhodná pro milostný či manželský život. To samé však platí také naopak. Kniha je určená jak pro muže, tak pro ženy.

Věnuje se i svádění, společenskému životu, životu v domácnosti a celkově vztahům mezi muži a ženami. A co tedy najdete v jednotlivých částech?

1

V první části se rozebírá chování muže k ženě a chování ženy k muži. Je to jakýsi úvod do problematiky partnerského spolužití.

2

Ve druhé části najdete jakýsi rozbor typů mužů a žen, přičemž vás provede přes celý sexuální styk, od předehry až po sexuální polohy. V této části najdete až 82 poloh. Původní text jich popsal 64, ale postupem času se přidávaly další a další.

3

Přestože se mnohým bude zdát, že ve druhé části najdou všechno potřebné, není tomu tak. Zajímavé jsou i ostatní kapitoly. Ve třetí části se Vátsjájan věnuje tématu dvoření, ale také zásnubám a svatbě.

4

Čtvrtá část je důležitá a užitečná zejména v oblasti celkového spolužití. Hovoří se v ní totiž o povinnostech mezi manžely.

5

Zajímavou částí je pátá, neboť v ní najdete detailní návod pro získání další manželky. Nezapomínejte přece, odkud tato kniha pochází. Samozřejmě to však není návod na získání manželky. Také proto je lepší ji brát jako zajímavost ze světa jiné kultury.

6

Šestá, předposlední část se věnuje zase jednou zajímavému tématu. Jsou jí kurtizány. Autor tam rozebírá, jak je rozeznat, jak se k nim chovat či co od nich očekávat. Opravdu zajímavé čtení.

7

Poslední část, sedmá, je oproti páté a šesté zase o něco užitečnější a aktuálnější. Hovoří totiž o kvalitní potenci. Jsou tam například různé návody, jak zlepšit svůj sexuální styk, a dokonce je tam pasáž, která se věnuje důležitosti délky pohlavního údu.

Nebudu ani víc zacházet do detailů, však se sami přesvědčte o komplexnosti této knížky o milování. Najdete tam toho víc než dost.

Další zajímavé části

O tom, že na velikosti záleží

Jak jsem už výše uvedl, v sedmé části Kámasútry se dočtete, že velikost penisu je důležitá. Není to však žádný strašák. Menší velikost nepředstavuje žádný problém. V knize najdete různé návody na polohy, u kterých si užijete intenzívní zážitek z milování i v případě menší velikosti pohlavního údu.

O tom, že vyvrcholením to nekončí

Další zajímavou částí může být ta o vyvrcholení a následné dohře. Vátsjájan v ní hovoří o tom, že po vyvrcholení milování nekončí. Takzvaná dohra prý tvoří také důležitou část samotného aktu. A řeknu vám, že dobře věděl, co říká. Však vyzkoušejte to i vy na svých partnerkách a pomazlete se s nimi, přestože jste už „skončili“. Uvidíte, jaká změna nastane ve vašem vztahu.

Polohy z Kámasútry

Nebudeme si lhát. Tato kniha je vyhledávaná právě kvůli sexuálním polohám, které obsahuje. Kromě těch známých, jako je například poloha jezdkyně, obsahuje přes 80 dalších poloh. Také proto je jakousi inspirací pro každého, kdo nechce sklouznout do rutiny sexuálního života.

Poloha jezdkyně

Mezi velmi populární polohy, se kterými jste se asi už setkali, jsou poloha jezdkyně a obrácené jezdkyně. Oblíbené jsou zejména u žen, protože díky tomu, že jsou nahoře, mají kontrolu nad celým milováním. Samy si tak regulují, jak rychlý či jak intenzívní styk nakonec bude. Kromě toho si zároveň mohou třít i klitoris, což je další bonus těchto dvou poloh.

Kámasútra poloha jezdkyně
Kámasútra poloha žáby

Poloha žáby

Pokud rádi experimentujete, doporučuji polohu žáby. Opět jde o polohu, kde vede spíše žena, ale jistě nebudete nic namítat. Kromě toho má tato poloha množství variací, a tedy je vhodná pro ty, kdo rádi zkoušejí nové věci. Využít se dá jak při klasickém pohlavním styku, tak i při análním.

Poloha lotosového květu

Přiblížím vám ještě jednu polohu, která nám se ženou vyhovuje. Jmenuje se Tajemství lotosového květu. Pokud jste už někdy dělali jógu, znáte lotosovou pozici. V ní sedí muž, přičemž jeho partnerka si sedne na muže a nohy mu omotá okolo pasu. I při této poloze závisí všechno na ženě, takže si přijde na svoje.

Kámasútra poloha lotosového květu
Kámasútra poloha ropuchy

Poloha ropuchy

V této poloze hraje prim muž, přičemž žena si může korigovat jeho pohyby. Dokonalá symbióza! Muž leží na ženě, žena má skrčené nohy a obepíná jeho tělo, čímž si může řídit jeho pohyby. Při této poloze jsou si partneři velmi blízko a klitoris nezůstává zanedbaný.

Poloha na psíka

Tato poloha je vám určitě známá a musel jsem ji také uvést. S manželkou je to pro nás taková osvěžující erotika, když máme chuť na něco jiného. Proč se na chvíli necítit jako pornoherci? Žena si lehne do pozice psíka, záda drží rovně a muž zaujme pozici zezadu.

Kámasútra poloha na pejska
Kámasútra poloha kříž

Poloha kříže

Může to sice znít jako akrobatická úloha, ale je to vlastně velmi jednoduchá poloha. Žena leží na zádech, jednu nohu má nataženou a druhou skrčenou. Muž se k ní připojí vsedě, přičemž si ji během milování přidržuje za skrčenou nohu. Partneři si vidí do očí, což je mimořádně intimní a zároveň se neuchylují k nudné klasice.

Poloha slimáka

Další poloha, ve které má situaci pod kontrolou muž. Je zajímavým ozvláštněním misionáře. Žena si položí nohy na mužova ramena a muž se sklání nad ní. Pozor! Při této poloze se muž dostává do větší hloubky, proto dbejte na to, aby byla vaše technika ženě příjemná a nepřehnali jste to.

Kámasútra poloha na šneka
Kámasútra poloha našeptávač

Poloha našeptávač

Muž leží na boku a žena ho obepne nohama kolem pasu. Aktivnější pohyb provádí muž, přičemž žena si může jeho techniku regulovat. Partneři jsou u sebe blízko a mohou si šeptat do ucha – proto název našeptávač.

Poloha vkleče

Oba partneři si kleknou na kolena a propletou se střídavě nohama, aby se dostali k sobě co nejblíž. V této poloze mohou oba udávat tempo a dochází ke tření celých těl.

Kámasútra poloha klečmo
Kámasútra poloha sfinga

Poloha sfingy

Poslední poloha, kterou vám představím. Je jich opravdu hodně, popusťte uzdu svojí fantazie. Poloha sfingy je realizovaná zezadu – žena zaujme postoj sfingy a muž se zapře na rukách a připojí se k ní odzadu. Ženin trup je mírně nadzdvižený a jedna noha skrčená.

Co nás má kniha o milostném životě naučit

Každý si v ní najde to svoje. Proto se nedá na tuto otázku odpovědět. Mně pomohla pochopit, že na sex se dá dívat různě a že to není jen o erekci a orgasmu. Toto jsou moje poznatky:

Sex je o objevování toho druhého.

O tom, být aktivní a snažit se uspokojit svoje potřeby skrz potřeby toho druhého. A tedy nejen brát, ale i dávat.

Milostný život jde ruku v ruce s tím praktickým.

Je součástí celkového partnerského spolužití.

Chlapský orgasmus není konec celého styku.

Při sexu je třeba brát ohled i na partnerku a po vyvrcholení hned neutíkat.

Těch poznatků je, samozřejmě, víc, ale některé věci je lepší si nechat pro sebe.

Kámasútra v dnešním světě

V dnešní době jsme neustále pod nějakým stresem. Spěcháme za vidinou něčeho, a když to doženeme, začneme se honit zase za něčím jiným. Milování není výjimkou. Často na něj kvůli pracovním, ale i domácím povinnostem nezůstane mnoho času a potom se z milování stává jen jakási občasná rutina. Už to ani není o vášni. Právě Kámasútra hovoří o tom, jak je důležité nezanedbávat všechny ty příjemné momenty jako předehra, mazlení se, objímání či držení se za ruce.

Komu pomůže nejvíc?

Kámasútra je opravdu pro každého. Najde se v ní začátečník, ale i zkušený milenec. Kdo z této zajímavé knihy však vytěží nejvíc? Právě začátečníci. Může jim dát totiž mnoho rad, díky kterým jim to půjde v milostném životě mnohem lehčeji. Já jsem se k ní dostal už jako zkušenější, ale nic to nezměnilo na tom, že mi otevřela oči v mnoha směrech.

Které vydání kámasútry je nejlepší?

Na trhu najdete množství různých knih s touto tématikou. Jak jsem už uvedl, na začátku bylo jen 62 poloh a teď je už 82. Je proto možná lepší poohlédnout se po těch novějších verzích. Při hledání vhodné knihy si však vždy projděte její obsah. Některé totiž obsahují jen milostné polohy a jiné zase mohou obsahovat i různé doplňkové informace.

Moje doporučení

Věřte, že jsem se nerozhodl psát o Kámasútře jen tak. Protože pomohla i mně a mému vztahu se ženou, jsem si jistý, že pomůže i vám. Stačí přitom jen pár změn a uvidíte, jak se váš milostný život rázem oživí. Dodal jsem víc energie nejen svojí fyzické stránce (jak jsem už vícekrát připomínal, díky tabletkám na zlepšení erekce MerliX), ale zároveň i psychické stránce. Díky Kámasútře. Skvělé čtení.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *