MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Vimax

Vimax – kanadský zázrak a moje zkušenosti

Vimax je zajímavý přírodní přípravek původem z Kanady, který je určený na zlepšení erekce, prodloužení pohlavního styku a zároveň zabránění předčasné ejakulaci. Dalším potěšujícím účinkem je slibované zvětšení penisu při erekci v důsledku jeho lepšího prokrvení. Také je považovaný za afrodiziakum.

Samotné tabletky jsou zaregistrované na Ministerstvu zdravotnictví České republiky, neboť oficiální distributor sídlí právě u našich západních sousedů. Prodej u nás je rychlý a bezproblémový, za což má distributor ode mne palec vzhůru. Nedávno jsem se dočetl, že po delším čase bylo složení přípravku aktualizované a jeho receptura vylepšená. S velkými očekáváními jsem přípravek začal užívat. Moje dojmy a celkový výsledek mého testování najdete na konci, nyní začnu trochou teorie.

Od ostatních obdobných přípravků určených na podobné účely se odlišuje cenou, složením, dávkováním a také se odlišují zkušenosti zákazníků. Recenze Vimaxu jsou různé – jak kladné, tak i záporné, proto jsem byl zvědavý, které říkají pravdu.

Přípravek jsem testoval 2 měsíce a v této recenzi se s vámi podělím o moje pocity a zkušenosti. Budu rád, když se o ty svoje podělíte s ostatními v diskusi pod článkem.

VÍC INFO

Vimax tabletky na podporu erekce
Jak dlouho probíhal test? 3 měsíce (tolik také doporučuji pro maximální účinky)
Začaly zabírat do 2 týdnů
Vedlejší účinky žádné
Zvětšení penisu? ano, 1 až 1,5 cm během užívání a při erekci
Cílová skupina / věk všichni muži, určení pro starší ročníky
Doručení a diskrétnost 48 hodin, diskrétní balení a doprava ZDARMA po celém Česku
Lepší alternativa Merlix, podobné účinky jako Zerex nebo eJoy
Cena od 1 099 Kč
Kde koupit / prodej TADY

Výrobce a původ

Jak jsem už uvedl, za značkou Vimax (nebo Vimax Pills) je kanadský původ (OAI Services Ltd), avšak u nás zajišťuje distribuci český oficiální distributor se sídlem v Praze. Oficiálním prodejcem v Česku je společnost eMarkest, s. r. o., která disponuje i certifikátem Oficiálního prodejce od výrobce. Je řádně zaregistrovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Vimax je čistě přírodní výživový doplněk, který se prodává ve formě tablet. Není to tedy lék na erekci na lékařský předpis, neobsahuje účinné látky avanafil, tadalafil, sildenafil nebo vardenafil. Jeho složení je unikátní, žádný z konkurenčních přípravků na zlepšení erekce se mu nepodobá. Obsahuje kajenské koření, ginkgo, Saw Palmetto – rostlinu z jihu USA, ženšen, hloh, vitamíny a také Tribulus Terrestris. O tom všem si povíme teď.

Protože tabletky mají řádnou registraci a prošly testy, které potvrdily jejich složení a zdravotní nezávadnost, Vimax je vzhledem svého složení a původu transparentní a zveřejňuje všechno do detailů. Oficiální distributor má navíc certifikát od výrobce z Kanady, proto se nemusíte bát o originalitu původu nebo kvalitu.

Složení

Vimax je založený na čistě přírodní bázi, což znamená, že tu nenajdete nic, co by nemělo přírodní charakter. Výrobce dbá na kvalitní původ, maximálně šetrné pěstování, aby se dosáhlo co nejlepšího účinku, přičemž jde o extrakty rostlin z celého světa.

Kajenský pepř zlepšení erekce

Kajenské koření – 20 mg

Kajenské koření je zvláštní odrůda mleté červené chilli papričky. Vždyť štiplavost je už odpradávna sestrou potence. Proč? Účinná látka kapsaicin má mnohé pozitivní zdravotní účinky. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení penisu a krevní oběh, trávení, pomáhá působit proti bakteriím, je blahodárná při bolestivých stavech, dobře působí na podlitiny a hematomy. Má příznivé účinky při křečových žílách, trombózách, srdeční arytmii, a dokonce i při otravě z potravin, nebo usazování hlenu v plicích. Štiplavé látky zvyšují vnitřní teplotu těla, rozšiřují cévy a tím přispívají k opravdu extrémnímu zvýšení cirkulace krve v těle. To platí samozřejmě také pro penis, kde je pro ztopoření dostatečné prokrvení úplnou nezbytností. Výrobce Vimaxu zdůrazňuje, že kajenské koření výrazně posiluje krevní oběh a přispívá k důkladnému prokrvení penisu, čímž dochází k jeho zvětšení, prodloužení a zvýšení citlivosti.

Ginko Biloba zlepšení erekce

Ginkgo Biloba

Celosvětově známé Ginkgo je strom, který roste až do výšky 40 m a pochází z malé oblasti v jihovýchodní Číně. Kdo by nepoznal tento asijský strom, který se postupně rozšířil do celého světa. Jeho účinky jsou známé v tradiční medicíně už celá staletí a pojí se zejména s onemocněními nervové a cévní soustavy. Mezi jeho hlavní účinky patří rozšiřování cév, což je důležité při impotenci způsobené zhoršeným průtokem krve tepnami penisu.

Používá se také při poruchách paměti, otocích mozku, při nedokrvení dolních končetin, při Alzheimerově chorobě, jejíž průběh prokazatelně zpomaluje, při kochleární hluchotě (hluchota způsobená nedostatečným průtokem krve ke sluchovým nervům), při chronickém pískání v uších i při chronických závratích. Preventivně se používá proti infarktu myokardu, náhlým mozkovým příhodám i proti poškození buněk při nemocích spojených se starobou. Pokud trpíte problémem s potencí v důsledku zhoršeného průchodu krve do penisu, Ginkgo je přesně to, co potřebujete.

Oves setý zlepšení erekce

Oves setý

Byl jsem překvapený, když jsem se na obalu od tabletek dočetl, že se v nich nachází oves. Běžná složka doplňků výživy bez jakýchkoliv nežádoucích účinků. Je pravda, že oves má příznivé účinky například na žaludek nebo při zažívacích těžkostech. Co však dělá v tabletkách určených na podporu potence? Odpověď je, že obsahuje prospěšné látky, které pomáhají lepšímu prokrvení penisu. Ve Vimaxu se nachází ve formě speciálního přírodního extraktu.

Nať obsahuje rozpustné složené cukry, saponiny, flavonoidy, křemičitou kyselinu, nebílkovinné aminokyseliny, plody obsahují škrob, saponiny, rozpustné složené cukry, steroidy, bílkoviny, olej, vitamíny B-komplexu. Nať také snižuje hladinu kyseliny močové a chrání žaludeční tkáň před toxiny, plody snižují hladinu cholesterolu. Přípravky z ovsa se používají při akutních nebo chronických stavech úzkosti, při ztrátě napětí stěny močového měchýře, ledvinových bolestech, stresu, nespavosti, nervozitě, revmatismu, při onemocněních kůže. Také při problémech v zažívacím traktu, zácpě, cukrovce, žlučníkových a ledvinových těžkostech, revmatismu. Účinků je opravdu mnoho.

Saw Palmetto zlepšení erekce

Serenoa plazivá (Saw Palmetto)

Jde o palmovou rostlinu, pochází z pobřežních oblastí na jihu USA a jižní Kalifornie. Z této rostliny se využívají hlavně její plody. Extrakčním procesem se z plodů získává tekutý, tzv. Saw Palmetto extrakt s obsahem 85–95 % mastných kyselin.

Původně byla využívaná zejména při problémech s nedostatečným libidem. Zároveň však pomáhá obnovit a regulovat hladinu hormonů, zejména testosteronu, což nepřímo zvyšuje libido a chuť na sex. Využívá se také na léčbu onemocnění spojených se štítnou žlázou nebo metabolismem. Používala se i na zlepšení apetitu a trávení. V případě Vimaxu dokáže regulovat hladinu hormonů, a proto dobře působí na pohlavní ústrojí mužů. Využívá se také při léčbě vypadávání vlasů.

Kotvičník zemní zlepšení erekce

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní, vlastním jménem Tribulus Terrestris, je farmaceuticky velmi zajímavá bylina, která původem pochází z písečných mořských pobřeží Číny a Japonska. Kotvičník byl využívaný původně zejména při problémech s prostatou. Směs fytosterolů, kterou najdeme ve všech částech rostliny, patří k nejúčinnějším kombinacím, které věda v jediné rostlině objevila. Díky fytosterolům je bylina velmi dobrá i na zvýšení testosteronu a jiných mužských pohlavních hormonů. Také existují studie, které prokazují vliv na zvýšení svalové síly a poměru svalstva a tuku. Navíc odbourává z těla cholesterol. Výsledek? Lepší libido (vyšší chuť na sex).

Hloh obyčejný zlepšení erekce

Hloh obyčejný

Znáte hloh obyčejný? Není se čemu divit, protože vizuálně není ničím zajímavý. Kdysi však byl považovaný za všemocnou léčivou rostlinu, a to zejména pro jeho příznivé účinky na srdce a cévní soustavu. Tyto nenápadné, ale cenné účinky na srdce pravděpodobně souvisí s jeho bohatými zásobami rostlinných sloučenin nazývaných flavonoidy, které mají silné antioxidační účinky. Právě to ho předurčuje, aby pomohl lepší erekci díky zlepšení prokrvení pohlavního údu. Jako podpůrný lék má hloh uklidňující účinek pro lidi trpící nespavostí. Někteří výzkumníci se domnívají, že hloh také chrání kolagen, bílkovinu tvořící součást spojivového tkaniva, která je poškozená některými chorobami, především artrózou a artritidou.

Hloh obyčejný je keř, který běžně roste u cest a v chotárech, podobně jako trnky nebo šípky. Je to léčivá rostlina podporující hlavně srdce. Ve starověku byl hloh považovaný za téměř všemocný. Mluvilo se o něm jako o zázračné a magické rostlině. Příznivě ovlivňuje činnost srdce a tepen, dokáže rozšiřovat krevní cévy, zvyšovat zásobu srdeční energie a zlepšovat funkci srdečního svalu.

Ženšen zlepšení erekce

Ženšen

Extrakt z kořene všehoje asijského už sám v názvu říká – všechno zahojí. Dnes je rozšířený po celém světě jako prostředek doplňkové výživy. Studie prokázaly, že podporuje duševní i tělesnou výkonnost. Kořen ze ženšenu přispívá ke zlepšení funkčnosti pohlavního ústrojí a zároveň dlouhodobé užívání této rostliny zlepšuje také tvorbu hormonů. To je velmi důležité pro zvýšení pocitu mužnosti a pro zlepšení libida. Podle Číňanů ženšen pomáhá při léčbě impotence, vysokého i nízkého krevního tlaku, chudokrevnosti, nespavosti, zánětu kloubů, zažívacích těžkostech, poruše krevního oběhu a hypoglykémii. Navíc tato látka pomáhá uvolnit nahromaděný stres a odstraňuje únavu. Zvyšuje mozkovou aktivitu a udržuje mozek ve bdělém stavu. Je vhodným produktem také pro sportovce.

Vitamín E zlepšení erekce

Vitamín E

Vitamín E zahrnuje pojmenování přírodních chemických látek, derivátů 6-hydroxychromanu nebo protokolu. Jde o jeden z nejlepších a nejdůležitějších antioxidantů. Patří mezi vitamíny rozpustné v tucích. Chrání buňky před oxidačním stresem, volnými radikály a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Využívá se i jako prevence proti nádorovému bujení a na hojení ran. Potraviny, které obsahují velké množství vitamínu E, jsou: oleje z pšeničných klíčků, sója, arašídové oříšky. Je zastoupený i v potravinách, které běžně konzumujete zřejmě každý den, ať už jde o maso, mléko, nebo salát. Díky svým antioxidačním schopnostem pomáhá zpomalit stárnutí a do těla dodá potřebnou životní energii.

Sumarizační tabulka složení Vimaxu:

Látka Množství Všeobecné použití
Všehoj asijský (ženšen, Panax Ginseng), extrakt 5% 50 mg pomáhá rozšiřovat cévy
prevence stresu
na neurastenické indikace
výrazně posiluje libido, potenci a erekci
posílení nervového systému
při cukrovce
afrodiziakum
Kajenské koření (Cayenne Pepper) 20 mg srdeční arytmie
otrava z potravin
prokrvení, krevní oběh (prokrvení penisu)
podlitiny, hematom
křečové žíly, trombózy usazování hlenu v plicích
Oves setý (Avena Sativa), extrakt 10:1 4 mg snižuje hladinu cholesterolu
snižuje hladinu cukru
uklidňující
preventivně proti rakovině
odplavuje ledvinové kameny
Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) 100 mg rozšiřování cév
při impotenci způsobené zhoršeným průtokem krve
při mozkových příhodách, při poruchách paměti
nedokrvení končetin
Serenoa plazivá (Saw Palmetto) 80 mg regulace hladiny hormonů
příznivý vliv na pohlavní ústrojí mužů, žen
štítná žláza nebo metabolismus
zlepšení apetitu a trávení
při léčbě bronchitidy
Hloh obyčejný (Crataegus Monogyna) – extrakt 10:1 17 mg ovlivňuje činnost srdce a tepen
zvyšování zásoby srdeční energie
zlepšování funkce srdečního svalu
zabraňuje poškození cév
uklidňující účinek (při nespavosti)
chrání kolagen (při artróze a artritidě)
Vitamín E (D-a-tokoferol) 8,44 mg pomáhá zpomalovat stárnutí buněk
prevence proti nádorovému bujení
hojení ran
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) – extrakt 20:1 5 mg zvyšuje zájem o sexuální život
snižuje vnitřní napětí
zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku
snižuje hladinu cholesterolu
obnovuje mladickou vitalitu a elán
významně zvyšuje hladinu hormonu (FSH) estradiolu
nárůst sexuální aktivity
proti nespavosti, napětí, depresi a podrážděnosti

Dávkování

Na rozdíl od konkurence vám Vimax neslibuje, že když ho užijete určitou dobu před pohlavním stykem, že se automaticky dostaví okamžitý výsledek. Naopak, výrobce přímo uvádí, že ideální je dlouhodobé užívání pravidelně každý den a tehdy by se měl výsledek dostavit.

 

Maximální denní dávka je 1 tabletka, kterou můžete zapít vodou. Ideální je užít ji 30 minut po jídle.

Tabletky pro muže

1 TABLETA

denně

Já osobně jsem užíval tabletky Vimax dva měsíce, což doporučuji minimálně i vám. Důležité je právě pravidelné a dlouhodobé užívání vzhledem na to, že se jedná čistě o přípravek přírodního charakteru. Aby mohly ve vašem těle účinkovat všechny látky, je nutné tomu dát trochu času. Výrobce sám říká aspoň o 4 měsících užívání.

Účinky

Vimax je jedinečný nejen ve složení, ale i v účincích. Pravdou je, že všechno se vším souvisí, ale stejně jako při dávkování, ani při účincích neslibuje výrobek žádné zázraky. Zůstává reálný a to je dobře, neboť osobně mohu potvrdit, že to, co se píše na tabletkách, můžete očekávat i „na bojišti“.

Účinky Vimaxu se dají shrnout do 4 oblastí:

Pevnější penis

Lepší ztopoření s sebou přináší také pevnější erekci a pohlavní úd. Vimax díky kombinaci více látek podporujících cévy pomáhá zlepšit kapacitu tzv. topořivých těles v penisu, což zajistí nejen lepší erekci. Tento účinek však nečekejte hned, ale až při dlouhodobém užívání.

Lepší erekce

Díky účinným látkám, které prokrví váš penis, můžete očekávat erekci jako nikdy předtím. Sám jsem byl překvapený změnou, která u mě nastala, co se týká tohoto účinku. Musím dát za pravdu každému, kdo potvrdí viditelné zlepšení ztopoření. Samozřejmě, že u každého je to individuální a ne u každého muže dochází ke stejné intenzitě, ale v tomto ohledu je Vimax skutečně velmi dobrý.

Ejakulace a sexuální styk

Vimax slibuje delší sexuální styk a oddálení ejakulace. Za tímto účelem se běžně z přírodních rostlin využívají listy byliny zvané Cuscutae, neboli kukučina, kterou je možné najít i v těchto tabletkách. Zajímavým zjištěním pro mne bylo, že jsem nějak extra nepociťoval oddálení ejakulace, a to právě díky vyšší citlivosti penisu, lepší erekci a zvýšení libida.

Libido

Pokud bojujete s pocitem, že nemáte chuť na sex, tak vám Vimax může výrazně pomoci. Díky tomu, že obsahuje více přírodních afrodiziak, nebudete mít při delším užívání žádný problém se zvýšením svého libida. To však jen za předpokladu, že příčinou byla nižší hladina testosteronu nebo nedostatečné uvolnění ze stresu.

Kdy se dostaví účinky

Podle průzkumu, který byl provedený Vimaxem v letech 2004 až 2011 na vzorku 9000 náhodně vybraných uživatelů se zjistilo, že až 80 % mužů potvrdilo lepší uspokojení během sexu, 67 % mužů potvrdilo zlepšení erekci, 64 % zvýšení chuti na sex a 40 % výrazné prodloužení sexu. Tyto údaje s tabulkou jsou dostupné na oficiální stránce webu Vimax.

Výrobce na své stránce uvádí, jaké výsledky můžete očekávat měsíc po měsíci během užívání:

1. měsíc – vaše erekce bude výrazně silnější a penis tvrdší než jindy. Zároveň dostanete větší chuť na sex, protože se vám zvýší libido.

 

2. měsícpenis bude při erekci prokazatelně objemnější než před začátkem kúry. Především ve ztopořeném stavu. V posteli podáte lepší výkon, vydržíte déle. Někteří uvádějí zpevnění penisu i v neztopořeném stavu.

 

3. měsíc – užívání by měl být váš penis větší než před začátkem kúry, erekce silnější a postupně by měly mizet příznaky předčasné ejakulace.

Vimax tabletky na erekci zkušenosti

Pokud vám nestačí dosavadní výsledky, užívejte Vimax dál. V dalších měsících někteří muži pozorovali další a další zlepšení erekce a velikosti penisu.

Vedlejší a nežádoucí účinky

Výrobce deklaruje, že tablety Vimax nemají nežádoucí účinky, a že přípravek je bezpečný. Má za sebou důkladné testování, které neprokázalo žádné nežádoucí účinky. Díky tomu, že Vimax je 100% přírodní produkt, ničeho podobného se obávat nemusíte. Tabletky prošly důkladným testováním a nejsou nijak nebezpečné či rizikové. Ve svých zkušenostech to potvrzují i muži, kteří ho užívali.

To samozřejmě nevylučuje, že se individuálně na začátku užívání nemohou vyskytnout některé netypické projevy, například bušení srdce a křeče v žaludku. V tom případě byste měli přípravek přestat užívat a poradit se s lékařem.

Na všech lécích a tabletkách na řešení erekce, které jsou na předpis, mi vadí zejména vedlejší účinky. Bolesti hlavy, trávicí těžkosti, zčervenání pokožky nebo svrbění. Toto všechno jsou typické průvodní jevy, které vyplývají z chemických složek léků.

Balení a cena

Výrobce nabízí 8 možností a váš výběr záleží na tom, jak dlouho chcete Vimax užívat. K dispozici je jen jeden typ tablet, na rozdíl například od konkurenčního Zerexu, který má více variant. V zásadě platí, že na jeden měsíc vám vydrží jedno balení.

Cena Vimaxu není vysoká. Za základní balení (30 tablet), které vydrží jeden měsíc, zaplatíte jen 1 099 Kč. To je necelých 37 Kč za denní dávku neboli jednu tabletku. I z tohoto důvodu se prodej Vimaxu u nás a v Česku těší velké oblibě, což usuzuji podle velkého množství reakcí v diskusích.

K dispozici je přehledná tabulka:

Verze Tablety v balení Cena / balení Cena / tableta Ověřený obchod
1x Vimax (1 měsíc) 30 tablet 1099 Kč 37 Kč chci koupit
2x Vimax (2 měsíce) 60 tablet 1999 Kč 33 Kč chci koupit
3x Vimax (3 měsíce) 90 tablet 2799 Kč 31 Kč chci koupit
4x Vimax (4 měsíce) 120 tablet 3499 Kč 29 Kč chci koupit
5x Vimax (5 měsíců) 150 tablet 4299 Kč 29 Kč chci koupit
6x Vimax (6 měsíců) 180 tablet 4999 Kč 28 Kč chci koupit
7x Vimax (7 měsíců) 210 tablet 5599 Kč 27 Kč chci koupit
12x Vimax (12 měsíců) 360 tablet 7899 Kč 22 Kč chci koupit

Z tabulky je jasné, že se víc vyplatí koupě větších balení. Chtěl bych upozornit na balení na tři měsíce, které doporučuje i výrobce.

CHCI TROJBALENÍ VIMAXU

Kde Vimax koupím?

V lékárně ho nenajdete, a tak jediná možnost získat ho osobně, je převzetí v Praze. Udělejte to rozumněji a pohodlněji a obstarejte si ho přes internet.

Určitě vám doporučím oficiální stránku, neboť stále víc totiž narážím na internetu na rozličné stránky, které prodávají tabletky na erekci až za přehnaně nízké ceny. V 99 % případů jde o podvody. Namísto originálních produktů obvykle prodávají jen napodobeninu nebo neúčinné generikum. Originál je jen jeden a Vimax si můžete objednat s jistotou kvality jedině od oficiálního distributora www.vimax.cz. Garantuji, že dostanete originál a za nejlepší možnou cenu.

Garance vrácení peněz

I v tomto případě výrobce garantuje vrácení peněz. V případě nespokojenosti můžete nerozbalené zboží vrátit a dostanete zpět svoje peníze. Balení nesmí být porušené a požádat o vrácení peněz musíte do 60 dní od koupě.

Jak probíhá objednávka

Objednat MerliX tabletky na podporu erekce

Jedinou ověřenou koupí je možnost objednání tabletek přes internet. Jde o velmi

jednoduchý proces, který probíhá následovně:

1. Zvolte si balení, o které máte zájem, přičemž na výběr je až 12 velikostí.

2. Do online objednávky zadáte svoje údaje s adresou doručení.

3. Vyberete si způsob doručení a způsob platby.

4. Na závěr objednávku odešlete. Jak jednoduché.

OVĚŘENÝ ESHOP

Moje zkušenosti

Tuto recenzi určitě čtete hlavně kvůli tomu, abyste se dozvěděli, jaké jsem měl já zkušenosti s používáním Vimaxu. Tyto přírodní tablety na zlepšení a prodloužení erekce jsem chtěl vyzkoušet už delší dobu. Vimax jsem testoval 3 měsíce a myslím, že toto je už doba, kdy je možné opravdu objektivně zhodnotit jeho účinnost. Proto jsem také koupil 3 balení na 3 měsíce, tak jak se doporučuje.

Balíček mi přišel v diskrétním balíčku 3. den, což si myslím, že by mohli zlepšit. Mohlo však jít o náhodnou logistickou chybu. Užíval jsem 1 tabletu denně, půl hodiny po obědě, přesně podle doporučení výrobce. První dny jsem nepozoroval žádné změny. První příznivé účinky se projevily po 2 týdnech, ale byly zajímavé. Erekce byla lepší, penis tvrdší a vydržel jsem déle sexovat.

Po třech měsících nemohu říct nic jiného, jen to, že Vimax naplnil moje očekávání. Neobjevily se u mě ani vedlejší účinky, dostavily se jen ty účinky, které se měly objevit. Na konci tříměsíčního období jsem už zaznamenal mnohem lepší erekci a intenzívnější prožívání pohlavního styku. Znatelné prodloužení jsem nezpozoroval, neboť jsem byl mnohem víc a rychleji vzrušený než kdykoliv předtím.

Závěrečné zhodnocení

Výrobek nedoporučuji testovat v nepravidelných intervalech, neboť pro dosažení očekávaných účinků je nutné dlouhodobé užívání (minimálně 1 měsíc, nejlépe 3 měsíce), tehdy se s vysokou pravděpodobností dostaví avizované účinky. Pokud jste někde četli, nebo vám někdo říkal, že Vimax nefunguje, je dost pravděpodobné, že se jedná o negativní reklamu konkurence nebo muže, který tablety neužíval dlouhodobě.

Pokud chcete zlepšit svoje ztopoření a zažít mnohem intenzívnější sexuální zážitek, mohu vám Vimax jedině doporučit. Většina mužů s ním byla a je během užívání spokojená, dokonce jsem našel i muže, kteří ho s menšími přestávkami berou téměř neustále.

Zlepšit by se mohl termín doručení, neboť výrobce uvádí dodání do 48 hodin od objednávky, ale v mém případě mohlo jít o logistickou chybu. Na druhé straně musím pochválit originální složení Vimaxu, které ho odlišuje od konkurence a dává mu v mých očích navrch. To ho předurčuje na výborného pomocníka v ložnici.

Intenzita účinku je, samozřejmě, individuální. Vimax není jako Viagra nebo jiný typ tabletky s chemikáliemi, které vás okamžitě „postaví do pozoru“. Pokud ale máte reálné očekávání, určitě není důvod obávat se o výsledek. Za mě určitě palec nahoru!

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

anonym napsal:

za mě palec dolů. to už raději ejoy nebo zerex. nedělali nic ty tabletky, vyhozené peníze 🙁