MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Recenze Proerecta

Proerecta – tabletky na lepší erekci díky přírodě

Na našem trhu se už delší dobu neobjevil nějaký nový a zároveň zajímavý přípravek určený pro muže při problémech s erekcí. To změnila značka Proerecta, za kterou mluví už samotný název produktu. Jde přesně o druh přípravku, který ocení muži s nedostatečnou erekcí.

Proerecta představuje přírodní doplněk stravy, díky němuž se lépe prokrví penis, posílí libido a prodlouží výdrž. Podle výrobce by užívání neměly provázet žádné vedlejší účinky a nástup těch očekávaných by se měl dostavit do hodiny.

Trochu silná slova, ale nedbám. Protože se testování těchto produktů věnuji dlouhodobě, tento výrobek mi nemohl ujít a rozhodl jsem se Proerectu vyzkoušet na vlastní kůži. Nebo spíše na vlastním penisu. Jaká je její cena, jaké má složení, kde se dá koupit a zejména moje praktická zkušenost s účinky, tak právě o tomto je moje recenze. Přeji příjemné čtení.

Doba testování produktu 1 měsíc
První účinky se projevily do 1 týdne
Bez receptu ano
Zlepšení erekce ano
Zvýšení libida ano
Zvětšení penisu neeviduji
Vedlejší účinky nejsou
Věk pro všechny věkové kategorie
Diskrétní doručení diskrétní balík do 2 dnů
Lepší alternativa Merlix, eJoy, Zerex
Cena Proerecta Klasik 599 Kč
Proerecta Shot – 999 Kč
Proerecta Long – 799 Kč
Koupit ZDE

Původ a výrobce

Výrobcem tablet Proerecta je česká společnost eMarkest a dá se říct, že ve své podstatě jde o domácí produkt. Je oficiálně registrovaný jako výživový doplněk, proto je dostupný bez lékařského předpisu. To je výhoda těchto tabletek, stejně jako ostatních podobných u konkurence.

Výrobce boduje i co se týká transparentnosti, protože na obalu uvádí kompletní složení tabletek, a to včetně konkrétní koncentrace každé účinné látky. Jde také o výrobek řádně ohlášený na Ministerstvu zdravotnictví ČR a splňuje standardy výroby podle GMP.

Účinné látky a složení

Proerecta je ve smyslu složení 100% přírodního charakteru z hlediska účinných látek. Podle mne to s sebou přináší lepší dostupnost z hlediska indikace a koupě, ale například také přirozenější působení na sexuální zdraví. Látky ve složení tabletek prokazatelně mají vliv na erekci, a to ve formě bezpečných výtažků. Jde o tyto konkrétní látky:

Tribulus Terrestris tabletky na podporu erekce

Tribulus Terrestris

Náš starý známý, který se vyskytuje ve všech kvalitních přípravcích pro zlepšení sexuálního života. Nachází se zde ve formě extraktu. Tato rostlina je častou součástí i konkurenčních výrobků a má smysl zejména pro lepší prokrvení penisu, což s sebou přináší kvalitnější erekci. Díky směsi fytosterolů podporuje normální produkci hormonů, zejména testosteronu. Je velmi účinným přírodním afrodiziakem. Zvyšuje libido a potenci, je vhodný také při léčení mužské neplodnosti.

Maca

Nebo také peruánská Viagra, kterou najdeme v každém dobrém přípravku, je afrodiziakem přírodního charakteru. Konkrétně se jedná o jihoamerickou řeřichu peruánskou, jejíž kořen se konzumuje pro zlepšení ztopoření penisu, stimulaci libida a pozitivně působí i na prostatu a vznik spermií.

Maca tabletky na podporu erekce
Ženšen tabletky na podporu erekce

Ženšen

Nebo také všehoj asijský, z jehož názvu můžeme dedukovat, že jde o skutečný „všelék“. Extrakt ze ženšenu je sice v Proerectě objemově zastoupený o něco méně, ale i tato látka je důležitá pro správné fungování pohlavní soustavy. Podporuje lepší prokrvení organismu, jakož i penisu, čímž přispívá k pevné erekci a lepšímu sexuálnímu výkonu. Rostlina je známá zejména jako podpora lepší imunity. Má také příznivý vliv na pocit sexuální energie a může zlepšit libido. Účinky jsou opravdu všestranné a dokážou zabrat při celém spektru zdravotních problémů.

Arginin

Součástí účinných látek je také arginin, aminokyseliny s velmi prospěšným účinkem na erekci a ztopoření. Díky argininu se lépe prokrvují jemné kapiláry v penisu a tím se zlepšuje erekce. Tato látka přímo ovlivňuje výrobu oxidu dusnatého v těle, což je zase sloučenina uvolňující cévy a tedy zlepšující prokrvení penisu. Následkem toho dochází ke zlepšení ztopoření, a to v případech problémů erekce.

Citrulin

Jde o neesenciální aminokyselinu s příznivým účinkem na erekci, která se v těle přeměňuje právě na Arginin, který podporuje lepší účinky oxidu dusnatého. Cílem citrulinu je tak urychlit a více zviditelnit nástup účinků argininu a tato dvojice bývá spolu ve velkém množství podobných tablet. Spolu s argininem zlepšuje kvalitu sexuálního života, podporuje lepší okysličení krve, a tím i rychlejší prokrvení penisu a pevnější erekci.

Kakaovník

Ale zejména teobromin z kakaových bobů, který má dlouhotrvající stimulační účinek na lidský organismus. Možná jste se už dočetli, že čokoláda s vysokým obsahem kakaa má velmi příznivé účinky na erekci, a právě proto se účinná látka nachází také v Proerectě. Jde o stimulant, který podporuje lepší prokrvení, protože rozšiřuje cévy a krev se tak dostává i do méně prokrvených částí penisu – účinná podpora erekce.

Vitamín E

Poslední látkou, kterou uvedu v rámci složení Proerecty, je vitamín E. Tento vitamín má vícero pozitivních vlivů na lidský organismus, ale v tabletkách se nachází zejména kvůli účinkům na sexuální oblast. Zpomaluje srážlivost krve, která tak snáze cirkuluje do potřebných míst, a tak zvyšuje citlivost na sexuální dráždění. Pomáhá také zpomalovat stárnutí buněk.

Uvedené účinné látky se v tabletách nacházejí v následující koncentraci:

Látka Množství
Tribulus terrestris (extrakt) 300 mg
Arginin (hydrochlorid) 250 mg
Citrulin 235 mg
Kakaovník (extrakt z bobů) 208 mg
Ženšen (extrakt z kořene) 60 mg
Maca (extrakt z kořene) 50 mg
Vitamín E 15 mg

Zajímavostí je, že extrakt z bobů kakaovníku a vitamín E nejsou klasickou složkou přípravků na erekci, a proto má Proerecta v tomto navrch proti konkurenci.

Účinky slibované výrobcem

Nejdůležitějším účinkem tablet Proerecta je podpora erekce a potence přirozenou cestou. Za těmito všeobecnými tvrzeními se skrývají účinky, které se týkají konkrétních oblastí sexuálního života. Nejde jen o samotné ztopoření, ale také sexuální žádostivost. Výsledkem by měl tedy být komplexní vliv tablet. Jak to funguje v praxi?

Lepší erekce

Věkem, ale také jinými okolnostmi (genetická predispozice, životospráva), se drobné cévy a vlásečnice v penisu zužují, či dokonce úplně ucpávají. Hlavní účinnost Proerecty je v podpoře erekce. Tento efekt dosahuje pomocí účinných látek, ale nejvíc však pomocí aminokyselin. Sám jsem pocítil zlepšení ztopoření, zejména rychlejší a lepší nástup. Výrobce tvrdí, že přípravek dokáže lépe prokrvit penis už do hodiny. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že zlepšení přišlo po delším užívání.

Dlouhodobější erekce

O něco lépe je na tom účinek ohledně prodloužení erekce. Tím, že dochází k intenzívnějšímu prokrvení, pevná erekce se tak udrží déle. I po první ejakulaci se zkracuje čas do dalšího styku. A vy tak můžete potěšit sám sebe a svoji partnerku vícekrát, než jste byli dosud zvyklí. Za sebe mohu potvrdit frekvenci minimálně dvou čísel za noc. V tomto ohledu je Proerecta určitě zajímavým produktem, který může mít nadprůměrný účinek. Je to ale individuální, závisí to na vašem stavu. U mě došlo k prodloužení erekce, a to i po první ejakulaci, ale je nutné říct objektivně, že jsem našel i negativnější zkušenosti.

Zlepšení libida

Druhým vlivem tablet by měl být pozitivní účinek na libido. Tento vliv by měl přípravek mít působením na lepší prokrvení pohlavní soustavy. Proerecta však obsahuje složky, které působí také jako afrodiziakum (ženšen, Tribulus Terrestris), a složky, které maximálně nabuzují organismus (Maca, Teobromín). Z toho důvodu máte také zvýšenou chuť na sex a vaše výdrž se zlepšuje. U mě osobně se tento účinek ukázal o něco slabší, než tomu bylo v případě nástupu erekce, ale přesto je viditelný.

Zvýšení sexuální výdrže

Posledním účinkem, který by užívání tablet mělo přinést, je celkové zvýšení sexuální energie. V tomto účinku jsem nepocítil nějaké extra viditelné zlepšení. Z hlediska složení je Proerecta v tomto případě nedostatečná pro významnější působení v tomto účinku.

TYPY PRODUKTŮ

Proerecta tabletky na podporu erekcie

Proerecta Klasik

 • tabletky s přírodním složením
 • okamžitý, krátkodobý účinek
 • dávkování 1 tableta, 1 hod. před stykem
 • pro dospělé muže

VÍCE INFO

Proerecta shot tabletky na zlepšenie erekcie

Proerecta Shot

 • nápoj s přírodním složením
 • zrychlený, krátkodobý účinek
 • dávkování 1 shot, 30 minut před stykem
 • pro dospělé muže

VÍCE INFO

Proerecta Long tabletky na zlepšenie erekcie

Proerecta Long

 • tabletky s přírodním složením
 • dlouhodobé užívání
 • dávkování 1-2 tablety denně
 • pro zralých mužů nad 40 r.

VÍCE INFO

Dávkování a užívání

V případě dávkování Proerecty je situace velmi podobná jako u její konkurence. Účinky jsou založené na dlouhodobém užívání, ale první známky zlepšení by se měly do několika týdnů. Způsob dávkování je přitom podle mne dostatečně flexibilní pro každého.

 

Jedna dávka = 1 tabletka. Maximální denní dávka jsou 2 tabletky.

 

Tabletky by se měly užít hodinu před pohlavním stykem, a to buď v dávce jedné tabletky, nebo ve zvýšeném objemu 2 tabletek. Dávkování u ostatních 2 typů produktů je následující:

 

Proerecta Shot – 1 shot 30 minut před sexem

Proerecta Long – 2 tablety denně (určený na dlouhodobé užívání pro muže nad 40 r.)

Tabletky pro muže

1 – 2 TABLETY

denně

Zvýšené dávkování 2 tablet je určené pro muže, kteří mají větší problém s kvalitou erekce a ztopoření. Jde zároveň o maximální dávku, kterou byste neměli překročit. Protože jsou tabletky většího rozměru a pevnější konzistence, zapijte je dostatečným množstvím vody. Zároveň to pomůže k efektivnějším a rychlejším účinkům.

Pravidelné, nebo jednorázové užívání?

Výrobce deklaruje, že Proerecta Klasik představuje okamžitou jednorázovou pomoc. Osobně však mám lepší zkušenosti s pravidelným a dlouhodobým užíváním. Tabletky jsem užíval měsíc a mohu říct, že při ještě delším používání by Proerecta přinesla ještě viditelnější účinky a lepší výsledky. Na dlouhodobé užívání je určen produkt Proerecta Long.

Nežádoucí účinky

Může se během užívání Proerecty vyskytnout nějaký nežádoucí nebo negativní účinek? Naštěstí jde o velmi výjimečné situace a u mě například žádné nežádoucí, vedlejší nebo negativní účinky nenastaly. Úplně vyloučit to zase na druhé straně nemůžeme. Například více lidí trpí alergiemi na některé rostliny obsažené ve formě extraktů i v tomto přípravku.

Výrobce deklaruje, že užívání je bez těchto jevů, ale na úvod se mohou vyskytnout například trávicí problémy, než si organismus na nový přípravek zvykne. Problémy mohou pocítit lidé, kteří mají problémy s krevním tlakem. I proto se mužům s neléčeným vysokým tlakem a kardiovaskulárními onemocněními Proerecta nedoporučuje.

Tabulka přináší konkrétní přehled všech balení a porovnání jejich cen při užívání každý den:

Balení Počet tablet Cena za balení Cena za tabletku Ušetříte Ověřená koupě
Proerecta Klasik (1 balení) 12 599 Kč 50 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Klasik (2+1 balení zadarmo) 36 999 Kč 28 Kč 792 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Klasik (4 balení) 48 1854 Kč 39 Kč 528 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Shot (1 balení) 149 Kč 149 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Shot (8 balení) 999 Kč 125 Kč 192 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Shot (16 balení) 1699 Kč 106 Kč 688 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Long (1 balení) 60 799 Kč 13 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Long (2+1 balení zadarmo) 180 1599 Kč 9 Kč 720 Kč CHCI ZKUSIT
Proerecta Long (4 balení) 240 1999 Kč 8 Kč 1200 Kč CHCI ZKUSIT

I v případě Proerecty platí, že větší balení se vyplatí finančně víc. Čím větší balení koupíte, tím nižší bude cena za jeden den užívání. Největší balení vám může vydržet až 48 dní a dostanete na něj i největší slevu. V porovnání s konkurencí je Proerecta cenově někde uprostřed.

Kde koupím proerectu?

Proerecta je úplná novinka, kterou dostanete koupit pouze na oficiální stránce výrobce (klikněte na jejich web). Přes to, že je Proerecta řádně registrovaným výživovým doplňkem, v lékárně ji nenajdete. Nenajdete žádnou jinou formu prodeje, to znamená, že v e-shopech s výživovými doplňky nebo prodejnách se zdravou výživou, drogeriích, nebo dokonce sexshopech budete shánět marně. Tabletky se tedy nedají koupit osobně v kamenné prodejně. Jedinou volbou tak zůstává oficiální e-shop výrobce, což já určitě nepovažuji za nevýhodu.

Tímto směrem jdou také konkurenční značky, neboť jim to umožňuje plnou kontrolu nad cenou a zároveň záruku originality. Tabletky tedy koupíte jedině přes oficiální e-shop www.proerecta.cz, který distribuuje balení do Slovenské republiky i do České republiky.

Nákup Proerecty z oficiální stránky

Jednoznačná volba. Na této stránce najdete i všechny podrobné informace, které byste chtěli vědět. I když jste je už pravděpodobně našli v mojí recenzi. Postup na online objednávku je jednoduchý.

 • Na úvod si vyberete velikost a typ balení.
 • Zadáte svoje osobní údaje a adresu doručení.
 • Následně vyberete způsob dopravy, od osobního odběru po kurýra.
 • Na závěr zvolíte typ platby, objednávku zkontrolujete a odešlete.

Co se týká dopravy, na výběr máte doručení Českou poštou za 69 Kč nebo 119 Kč, Zásilkovnou za 49 Kč nebo GLS kurýrem za 85 Kč.

Doporučuji využít kurýra, protože je to rychlejší a pohodlnější volba.

Nejčastější otázky

V souvislosti s Proerectou jsem zaznamenal víceré otázky a podněty od mužů na internetu. Na internetových fórech nebo diskusích jsem zjistil, že mnoho mužů má ve znalostech o fungování těchto tablet ještě velké mezery. Abych vám pomohl a moje recenze měla účinek, odpovím na nejčastější dotazy:

Mohu tabletky kombinovat s jinými léky nebo alkoholem?

Výrobce nedoporučuje kombinovat tyto tabletky s jiným podobným přípravkem a já se k tomuto tvrzení připojuji. Pokud však užíváte nějaké léky na předpis, měli byste se poradit s lékařem. Co se týká kombinace s alkoholem, můžete si dát pohár vína, ale zase to nepřehánějte. Zbytečně tak snižujete účinnost látek v tabletkách.

Proč není Proerecta na lékařský předpis?

Protože jde o přípravek čistě přírodního charakteru, který je volně dostupný a představuje podporu lepšího fungování erekce a potence. Neobsahuje žádné chemické látky, a proto není potřebný předpis. Nijakým způsobem to však nesnižuje účinnost či hodnověrnost.

Existují nějaké kontraindikace k užívání tablet?

Tabletky nejsou vhodné pro muže se zvýšeným tlakem, po infarktu, po mrtvici a pro muže s vážným onemocněním srdce. V ojedinělých případech se může vyskytnout bolest hlavy nebo trávicí problémy.

Jak dlouho účinkuje tabletka po požití?

Nástup účinků by měl být do 1 hodiny, tato doba je individuální a může se u každého muže lišit v závislosti na životním stylu a zdravotním stavu. Co se týká délky účinku, výrobce udává na svém oficiálním webu až 24 hodin. Ale to bych nebral až tak vážně, protože podle hodnocení mužů rozhodně takto dlouho účinek netrvá. U mě to byly zhruba 2 až 4 hodiny.

Jak je to s balením a diskrétností?

V tomto funguje značka velmi podobně jako její konkurence. Balíček vám přijde v maximálně diskrétním obalu. Nemusíte se proto obávat, že by vám domů přišel balíček s označením výrobku. Zásilka je neprůhledná a nikdo nezjistí, co konkrétního jste si objednali.

Komu je Proerecta určená?

Zejména mužům ve věku od 30 roků, kdy pociťují první nepříznivé projevy náročného životného stylu, například stres v práci, nesprávná životospráva apod., až pánům do 65 roků, kdy může starším ročníkům pomoci s oslabenou erekcí.

Zkušenosti zákazníků

Vzhledem k tomu, že Proerecta u nás není ještě příliš dlouho a zejména v Česku je novinkou, jsou zkušenosti mužů chudší. Pomohl jsem si proto Českou republikou, kde je značka více doma a muži s ní mají o něco širší zkušenosti. Proerecta má šanci se stát u nás jedním z nejlepších přípravků na erekci a být velmi silnou konkurencí známějším značkám jako je Zerex či Clavin. Má velmi srovnatelné účinky. Navíc jak novinky nabízí produkty Proerecta Shot (nápoj namísto tabletek) a Proerecta Long (na dlouhodobé užívání).

Co se týká konkrétních hodnocení účinků, vyzdvihovaný je zejména účinek na viditelně lepší nástup erekce a její delší udržení. Z hlediska libida a celkového prodloužení sexuální výkonnosti jsou už hodnocení opatrnější, zachytil jsem dokonce také negativní komentáře.

Tabletky jsou považované z hlediska poměru ceny a kvality za dobrou volbu. Pozitivem je také fakt, že nežádoucí účinky se nevyskytují. Muži hodnotí ale účinnost tablet velmi dobře jen v případě dlouhodobého užívání.

Moje zkušenosti

Na začátku jsem si objednal základní balení Proerecty Klasik, abych se přesvědčil, zda skutečně stačí jedna dávka a projeví se to na mojí erekci, jak bylo slibované. Balíček mi domů dorazil kurýrem po 2 dnech a já jsem mohl začít svoje testování.

Tabletky jsem užíval přesně podle pokynů výrobce. To znamená 1 až 2 tabletky denně, hodinu před stykem. Zdržel jsem se jakéhokoliv příjmu alkoholu, omezil také mastná jídla a změnil životosprávu. První tři dávky jsem užil po dvou tabletkách před sexem, aby se organismus lépe a rychleji adaptoval na látky obsažené v přípravku. Zbytek balení jsem měnil po jedné tabletě za soulož.

Vzhledem k tomu, že Proerecta patří mezi novější přípravky, testoval jsem ji jen jednou a po dobu jednoho měsíce. I když delší období by bylo asi více objektivní. V zásadě se moje zkušenosti příliš neliší od hodnocení ostatních mužů, dokonce jsem měl dojem, že u mě tabletky účinkují o něco lépe.

Nejlépe mi zabral při erekci, kdy se výsledky začaly dostavovat už po dvou týdnech užívání. V ostatních oblastech byl vliv méně výrazný, což je podle mne škoda.

 

Proerecta určitě funguje, i když její výsledky nemusí každému pomoci a každého muže ohromit. V druhé řadě, svým poměrem ceny a kvality patří mezi ty lepší produkty v nabídce na našem trhu, ale není to žádná topka. Jsem však spokojený s tím, že na trh přišel další nový produkt, který patří do té serióznější části.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *