MerliX

650 Kč

eJoy

660 Kč

Zerex

720 Kč

Proerecta

599 Kč

Primulus

569 Kč

Vimax

1 099 Kč

Clavin

945 Kč

TABULKA HODNOCENÍ TABLETEK

Kamagra

Kamagra zahrnuje vícero druhů produktů pro zlepšení stavu erektilní dysfunkce. Mají podobu tabletky, želé pastilek, šumivých tablet nebo bonbonů. Také se odlišují i v koncentraci účinné látky. Abyste v tom však měli jasno, v této recenzi budu popisovat svoji zkušenost s klasickými tabletkami.

Jako ostatní generika i Kamagra obsahuje v sobě účinnou látku sildenafil. Od ostatních generik se však odlišuje tím, že jejich prodej není na Slovensku a v Česku legální. Kamagra je produkovaná indickou společností, která lék vyváží do desítek zemí celého světa. Proto když si Kamagru koupíte v jiné zemi, můžete ji legálně užívat. Svými účinky se vyrovná legendární modré tabletce.

Původ

Za produktem stojí indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma Limited, která byla založená v roce 1973. V naší oblasti jde o neznámou firmu, ale ve svém portfoliu má zaregistrovaných přes tisíc produktů.

Kamagra se svým vzhledem výrazně podobá Viagře a společné mají i modré zbarvení. Lék se prodává v 90 zemích světa, také i v domácí Indii nebo USA.

Složení Kamagry

Hlavní složkou tohoto generika je sildenafil, který představuje účinné léčivo tabletek. Látka spadá mezi inhibitory fosfodiestefázy typu 5. Tabletka je dostupná ve třech verzích, a to s obsahem účinné látky 25, 50 a 100 mg, z nichž je nejvíc rozšířená poslední verze. Kromě sildenafilu se ve složení nacházejí také jiné složky:

Jádro tabletky obsahuje i jiné přídavné a pomocné látky, které mají usnadnit užívání a zlepšit účinek léků. Jde o magnezium stearát, mikrokrystalickou celulózu, vysušený hydrogen fosforečnan vápenatý a sodík. V obalu se nacházejí látky, které se nacházejí i ve Viagře. Jde o hypromelózu, triacetát, oxid titaničitý, laktózu a lak indigokarmínu.

Sildenafil

Látka, která byla objevená v 90. letech a původně byla určená na řešení kardiovaskulárních problémů. Při výzkumech se zjistilo, že u mužů se dostavila erekce, což bylo způsobené lepším průtokem krve do penisu.

Dávkování

Doporučená denní dávka je jedna tabletka, která je zároveň také maximální denní dávkou. Na začátku byste měli začít s poloviční dávkou, což představuje polovinu tabletky. I tady platí, že byste lék měli užít půl hodinu až hodinu před sexuálním stykem. Na dosažení erekce je potřebná sexuální stimulace.

Tabletka se užívá perorálně a je nutné ji zapít vodou. Když zvýšíte doporučenou dávku v domnění, že zlepšíte účinek tabletky, tak spíše dospějete k výskytu vedlejších účinků. Podle průzkumů se ukázalo, že Kamagra pomáhá v 80 % mužů a u 20 % nezabraly.

Příčiny předčasné ejakulace

Účinky

Porovnávat Kamagru s Viagrou se dá, ale na rozdíl od originálního produktu její účinek postupně opadává. Neřeší problém s erektilní dysfunkcí komplexně, proto byste museli tabletky užívat každý den. Na Kamagru jsem natrefil během dovolené, proto jsem se rozhodl ji vyzkoušet a sepsat, jak zaúčinkovala na mě:

Nástup erekce

V tomto směru Kamagra vůbec nezklamala a její účinek bych přirovnal k Viagře. Erekce se dostavila do 40 minut a byla pevná a dlouhotrvající. Samozřejmě, potřebná je také sexuální stimulace.

Kvalita a pevnost erekce

V tomto případě mohu mluvit jen o pozitivních účincích, protože kvůli dostatečně rozšířeným cévám se do penisu dostane víc krve a tím je zajištěná pevnější erekce. Účinek však nebyl velmi dlouhodobý a trval jen něco přes tři hodiny. Proto nevěřte slibům o 10hodinové erekci.

Libido

V této oblasti jsem nezaznamenal nějaký významný rozdíl, protože se na tuto oblast tabletky ani nezaměřují. Když potřebujete pomoci v tomto směru, zkuste sáhnout po doplňcích s afrodiziakálními účinky.

Nežádoucí účinky

Kamagra se v poměru vedlejších účinků podobá Viagře. Naštěstí jsem osobně neměl žádné špatné zkušenosti. I když je pravda, že jiní muži neměli tolik štěstí jako já a projevily se u nich zejména bolest hlavy nebo zčervenání ve tváři. Další potenciální vedlejší účinky si můžete prostudovat v následujících řádcích.

Mezi velmi časté vedlejší účinky patří:

 • bolest hlavy
 • zčervenané tváře
 • návaly horečky

Mezi časté vedlejší účinky patří:

 • závratě
 • citlivost očí
 • problémy se sluchem a zrakem
 • trávicí problémy
 • žaludeční nevolnost
 • únava
 • bolest na hrudníku
 • tekoucí a ucpaný nos
 • alergická reakce
Kamagra zlepšení erekce

Mezi další vedlejší reakce, které se mohou vyskytnout, patří nepravidelná činnost srdce, nízký tlak nebo přecitlivělost na světlo. Tyto účinky se však obvykle ztratí v krátké době. Pokud u vás přetrvávají, navštivte svého doktora.

Kontraindikace

Existují i určité specifické případy, u kterých je užívání Kamagry překážkou. Ty vyplývají zejména z přítomnosti účinné látky sildenafilu. Ten působí na kardiovaskulární systém a srdce. Proto není vhodné užívat Kamagru se specifickými léky nebo při určitých zdravotních stavech.

V případě léků není vhodné Kamagru kombinovat s léky, které obsahují donory oxidu dusného nebo dusičnany. Podobně je to s léky proti bolesti na hrudníku či léky používané na léčbu HIV. Kamagra sa nesmí kombinovat s alfa-blokátorovou léčbou vysokého tlaku nebo problémů s prostatou. Nekombinujte s dalšími léky určenými na léčbu erektilní dysfunkce.

Choroby, které se vylučují s užíváním Kamagry, jsou samozřejmě přímé alergické reakce na sildenafil. Vyhnout by se jí měli i lidé s onemocněními jater nebo srdce. Podobné je to i u onemocnění očí nebo leukémii, anémii a jiných chorobách nebo poruchách, které si můžete zjistit v příbalovém letáku.

Doporučujeme také vyhnout se řízení motorového vozidla nebo obsluze strojů, protože Kamagra může způsobit závratě a problémy se zrakem. Lék není určený pro ženy a mladistvé do 18 roků. Snížení účinnosti tabletek může způsobit alkohol nebo mastná jídla, kterým je nutné se během užívání vyhýbat.

Cena a balení

Kamagra má různé velikosti balení a také i formy. My se v této recenzi věnujeme konkrétně tabletkám. Ty nejčastější najdete v objemu 100 mg, ale existují i slabší verze s 25 mg a 50 mg. Jeden balíček obsahuje 4 tabletky, koupit se dají i větší balení s obsahem až 40 tabletek.

Ceny vám však nemůžeme říct, protože nejde o produkt určený na slovenský nebo český trh. Jde však přibližně o polovinu ceny z klasické Viagry. Při dlouhodobém užívání se však tato cena i tak projeví ve vaší peněžence.

Kde koupím Kamagru?

V první řadě – Kamagru na Slovensku nebo v Česku nekoupíte, takže vám v tomto směru neporadím. Já jsem ji osobně vyzkoušel na dovolené. Proto bych se na vašem místě obrátil na dostupnější léky na našem trhu.

Tyto léky však u nás nezískáte bez lékařského předpisu. V první řadě navštivte svého lékaře, který vám určí diagnózu a na základě toho také předepíše lék. Ten si následně vyzvednete v lékárně. Určitě nekupujte léky jinde než v lékárně, protože může jít o podvod nebo falzifikát, který může poškodit vaše zdraví.

Proč je koupě Kamagry nebezpečná

Mnohé muže koupě tohoto produktu láká, protože je dostupný na internetu. Našel jsem několik e-shopů, které se zaměřují právě na Kamagru a její prodej. Další inzeráty obsahují text „prodám Kamagru bez lékařského předpisu“. To se však může obrátit proti vám a zbytečně riskujete.

 • Koupí Kamagry v e-shopech a ze zahraničí se vystavujete riziku. Ať už v podobě falzifikátu, který vám mohou zahraniční obchodníci prodat, nebo půjde o netestované, neúčinné přípravky.
 • Riskujete problémy právního charakteru.
 • Vážně si můžete poškodit i zdraví, protože nikdy nevíte, zda jde reálně o Kamagru nebo její různé napodobeniny, které mohou mít i toxický obsah.

Otázky a odpovědi

Kamagra a její (ne)působení na našem trhu je zahalená rouškou tajemství a mnozí muži mají otázky, proč je na našem trhu nelegální. Nejen na tuto otázku, ale i další otázky se budu snažit odpovědět v následujících řádcích.

Proč je Kamagra na našem trhu nebezpečná?

Kamagra je lék, který je po Viagře nejvíc falšovaným produktem na trhu. Častokrát jde o absolutně nevhodné podmínky na její výrobu a mohou se v ní projevit toxické účinky. V tom lepším případě nedojde k žádným účinkům, ale zabolí to zejména vaši peněženku. Originální Kamagra je velmi specifický lék na erektilní dysfunkci, což s sebou přináší vysoké riziko nežádoucích účinků a kontraindikací.

Proč Kamagra není dostupná v našich lékárnách?

Její prodej nepovolilo Ministerstvo zdravotnictví a není zaregistrovaná v databázi léků, proto nejsou k dispozici ani v našich lékárnách. Protože jde o nelegální produkt, nesnažte se ho shánět ani na internetových stránkách, protože se jeho koupí stáváte spolupachatelem v nelegální činnosti.

Které z generik může nejlépe nahradit Kamagru?

To je velmi individuální, ale nejlépe vám v tomto směru poradí váš lékař. Ten na základě vašeho zdravotního stavu určí Viagru nebo její generikum, které je pro vás nejvhodnější. Každý syntetický lék má svoje plusy a mínusy, lepší výsledky nebo horší nežádoucí účinky.

Ovlivňuje alkohol účinek Kamagry?

Ano, ovlivňuje a do značné míry. Alkohol přímo snižuje účinek tabletek, a proto je není vhodné vzájemně kombinovat. Tím by byla koupě Kamagry zbytečná a peníze vyhozené ven oknem. Vyloučení alkoholu z vaší životosprávy by bylo celkově nejvýhodnější pro zlepšení vašeho sexuálního života.

GENERIKA VIAGRY

Kamagra je generikem Viagry, podobně jako další léky, které se svým složením podobají Viagře. Nejde o originální lék a jejich složení není úplně totožné s Viagrou. I když jde o generika Viagry, je potřebné mít na ně recept od lékaře.

Zkušenosti s Kamagrou

Kamagra je ve světě velmi vyhledávaným a oblíbeným produktem, vzhledem na její dostupnost a účinky. Je dostupná v desítkách zemí světa, jak v Evropě, tak i v Americe. Zaznamenané jsou však také mnohé vedlejší účinky, u některých mužů nemá ani dostatečné účinky, jak se od generika Viagry očekává. Tento pocit má, podle statistik, každý pátý muž, který Kamagru užil.

Moje zkušenost

Moje osobní zkušenost s Kamagrou je jednorázová, protože jsem ji vyzkoušel na dovolené. Pokud bych to realizoval u nás, šlo by o nelegální užití léku a to jsem nechtěl riskovat. Na našem trhu jsou dostupná mnohá kvalitní a cenově přijatelná generika.

Co se týká účinků, v mém případě bych mohl Kamagru srovnat s Viagrou. Ne však u všech mužů zabírá plnohodnotně, jako to bylo u mě. Spolu s Viagrou má podobné i vedlejší účinky, jako zčervenání ve tváři nebo bolest na hrudníku. Výrobek je určený jen na problémy s erektilní dysfunkcí, proto když hledáte produkt na předčasnou ejakulaci nebo zvýšení libida, Kamagra vám v těchto směrech nepomůže.

Závěrečné zhodnocení

V našich končinách je prodej a distribuce Kamagry nelegální, proto byste se měli spolehnout na jiné prostředky pro zlepšení erekce. Na našem trhu jich je dostatek a jsou v první řadě legální. Nezkoušejte získat Kamagru z různých internetových stránek nebo inzerátů, protože jejich činnost je nelegální a tím pádem se dopouštíte nelegální činnosti i vy sami.

Při výběru generika se zaměřte spíše na možnost specifikace při výběru značky. Produkt si můžete přizpůsobit konkrétně na váš problém, který vás trápí, ať už je to erektilní dysfunkce, nebo předčasná ejakulace apod. Tím bude vaše koupě zároveň také efektivnější.

Tabletky bez receptu, které jsou legální

Existují i produkty, které slouží na zlepšení erekce, jsou bez předpisu, a dokonce i legálně dostupné. Jde o výživové doplňky, které jsou založené na přírodní bázi a obsahují extrakty z léčivých bylin (mně nejvíc pomohla značka Merlix, ale je to individuální). Mnozí muži okamžitě sahají po syntetických lécích, i když někdy stačí jen krevní oběh povzbudit výživovými doplňky a změnou životosprávy. Osobně jsem zastáncem těchto produktů víc a sám je používám. Připojuji další důvody, proč jsou výživové doplňky lepší než syntetické léky:

 • Složení tabletek je 100% přírodní a neobsahují žádné syntetické látky, proto nepotřebujete k jejich užívání lékařský předpis.
 • Přírodní složení zaručuje i nulový výskyt vedlejších účinků.
 • Většina výrobců zaručuje vrácení peněz, pokud nebudete s účinky spokojení.
 • Tyto výrobky se nezaměřují jen na pomoc při erektilní dysfunkci, ale i při jiných sexuálních problémech.

FUNGUJÍ VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY?

Budu k vám upřímný a řeknu vám to na rovinu – tyto doplňky fungují převážně u lehčích forem erektilní dysfunkce. Čím je dysfunkce vážnější, tím je menší pravděpodobnost, že tabletky zaberou. Mnohokrát však dosahují velmi dobré výsledky a při pravidelném používání pocítíte rozdíl. Takto to bylo aspoň v mém případě.

Na trhu je široká nabídka výživových doplňků, které se zaměřují na zlepšení erektilní dysfunkce. Mezi nimi se však nacházejí i ne velmi účinné produkty, na druhé straně jsou i velmi šikovné výrobky, které reálně při pravidelném používání pomáhají. V žebříčku pod článkem vám nabízím pořadí výživových doplňků podle účinnosti z pohledu mé osobní zkušenosti. U mě měly nejvýraznější účinky tabletky na zlepšení erekce Merlix, eJoy a Zerex.

Produkt

Účinky

Moje hodnocení

Objednat

MerliX

MerliX PerfektumMerliX Senior
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

5/5

Recenze MerliX

Perfektum
650 Kč
Senior
790 Kč
vítěz testování

Objednat MerliX

eJoy

eJoy tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4,5/5

Recenze eJoy

660 Kč

Objednat eJoy

Zerex

Zerex tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

4/5

Recenze Zerex

720 Kč

Objednat Zerex

Proerecta

Proerecta tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3,5/5

Recenze Proerecta

599 Kč

Objednat Proerectu

Primulus

Primulus tabletky na problémy s prostatou
 • Zvýšení libida
 • Snížení únavy
 • Zlepšení erekce
 • Předčasná ejakulace

3/5

Recenze Primulus

569 Kč

Objednat Primulus

Andrimax

Andrimax zvětšení penisu přírodní tabletky
 • Zvětšení penisu
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Andrimax

1 290 Kč

Objednat Andrimax

Vimax

Vimax tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Vimax

1 099 Kč

Objednat Vimax

Clavin

Clavin tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze Clavin

945 Kč

Objednat Clavin

E-reX 24

E-rex24 tabletky na podporu erekce
 • Zlepšení erekce
 • Zvýšení libida
 • Předčasná ejakulace
 • Léčba prostaty

3/5

Recenze E-reX 24

890 Kč

Objednat E-reX 24

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *